Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Nosicie berety?

    21.10.06, 12:16
    Wczoraj kupiłam sobie beret z antenką w szaro-grafitowe paski z h&m. Pasuje
    mi do szalika, a poza tym całkiem ładnie w nim wyglądam. Ostatnio nosiłam
    beret jakieś 7 lat temu w liceum i wtedy kojarzył mi się jakoś
    tak "artystycznie" i "parysko". Teraz jednak na pierwszy plan wysuwa mi się
    skojarzenie z moherowymi beretami i mam jakieś dziwne opory przed założeniem
    go:) Pewnie i tak go będę nosić, ale jestem ciekawa, co Wy o tym sądzicie.
    Obserwuj wątek
      • gosiaqus Re: Nosicie berety? 21.10.06, 12:20
        ja dawno temu kupiłam czarny z antenką, w liceum o nim zapomniałam a teraz wrócił do łask- zwłaszcza na fali beretów :)))
        • black_magic_women Re: Nosicie berety? 21.10.06, 12:25
          Beret to moj jesienno-zimowy znak rozpoznawczy od lat.W liceum mialam taki
          szydekowy multikolorowy/wiecie-grunge itp/teraz jestem wierna zwyklemu,czarnemu
          z antenka.Nosze i do wojskowej kurtki i do kozucha a la Karenina.
          -------------------------------------------------------
          www.artspot.org.uk/JPEGs/Big/Autumn%20Leaves.jpg
      • maggi9 Re: Nosicie berety? 21.10.06, 12:27
        Nie nosze.
        W każdym nakryciu głowy wyglądam kretyńsko.
        Nosze tylko grubą czapke jak musze-kiedy jest silny mroz
      • magdaksp Re: Nosicie berety? 21.10.06, 12:28
        nie nosze.
      • kate-gun Re: Nosicie berety? 21.10.06, 12:54
        nie nosze.
        chociaz czasami zdarzalo mi sie, ale koniecznie musialam miec wtedy dekadencko-
        rewolucyjny nastroj i zawsze nosilam go jak Che Guevara.

        tak na marginesie - w zyciu nie widzialam faceta w berecie, ktory wygladalby
        lepiej od niego
        img139.imageshack.us/img139/6943/fil557qp9.jpg
        img175.imageshack.us/img175/8675/fil556bg3.jpg
        img175.imageshack.us/img175/6077/fil553zw8.jpg
        img209.imageshack.us/img209/236/fil562bc8.jpg
        img175.imageshack.us/img175/980/fil563tq9.jpg
        i najslynniejszy wizerunek:
        img139.imageshack.us/img139/8617/fil547ry1.jpg
      • koala1212 Re: Nosicie berety? 21.10.06, 13:20
        czasem nosze, ale beret trzeba uwaznie dobierac, zeby nie wygladac jak biedna
        emerytka. Fajnie jest tez do beretu rozpuscic wlosy, dobrze, gdy beret jest
        kolorowy, ladnie wymodelowany na glownie, z materialu dobrej jakosci.
      • koala1212 do ciak1 21.10.06, 13:27
        ciak1, napisalam do Ciebie w watku "czego byscie sobie nie kupily". To tylko
        moja rada
        • ciak1 Re: do ciak1 21.10.06, 13:57
          Dzięki;)
      • rzesa20 Re: Nosicie berety? 21.10.06, 13:32
        absolutnie nie
        • gabi1234 Re: Nosicie berety? 21.10.06, 13:51
          Noszę i lubię. W ogóle uwielbiam wszelkie nakrycia głowy.
      • perennou Re: Nosicie berety? 21.10.06, 13:59
        nie nosze
        • sol_18 Re: Nosicie berety? 21.10.06, 14:00
          Jedyne nakrycie głowy,które mogę zaakceptować;)
      • ex_oriente_lux Re: Nosicie berety? 21.10.06, 14:33
        aletylko mocherowe, tylko mocherowe ;) amen
        • ex_oriente_lux Re: Nosicie berety? 21.10.06, 14:34
          rany boskie, moHerowe miało być.. jak mi wstyd..:/ ide lepiej coś poczytać ;)
          • czarna_plomba Re: Nosicie berety? 21.10.06, 15:44
            ja tez nosze... zresztą nie mam wielkiego wyboru bo nie znalazłam jeszcze
            żadnego kapelusza kt by mi pasował... nawet czapka z daszkiem wyglądna na mojej
            głownie kretyńsko:-))
      • cioccolato_bianco Re: Nosicie berety? 21.10.06, 15:47
        nie nosze i nie uwazam, zeby byly fajne ;/
      • neskaj Re: Nosicie berety? 21.10.06, 16:07
        ciak1 napisała:

        > Wczoraj kupiłam sobie beret z antenką w szaro-grafitowe paski z h&m. Pasuje
        > mi do szalika, a poza tym całkiem ładnie w nim wyglądam. Ostatnio nosiłam
        > beret jakieś 7 lat temu w liceum i wtedy kojarzył mi się jakoś
        > tak "artystycznie" i "parysko". Teraz jednak na pierwszy plan wysuwa mi się
        > skojarzenie z moherowymi beretami i mam jakieś dziwne opory przed założeniem
        > go:) Pewnie i tak go będę nosić, ale jestem ciekawa, co Wy o tym sądzicie.

        Nie nosiłam jeszcze aczkolwiek mam ochote na ten opisany z H&Mu wlasnie;)
        Widzialam go dzisiaj ale nie zmierzylam;/
      • lucy215 Re: Nosicie berety? 21.10.06, 16:28
        Nie noszę bo wydają mi się niefunkcjonalne. Dopiero co niedawno zaczęłam nosić
        czapkę - a po co nosić cos na głowie skoro nie chroni uszu i zatok przed
        zimnem ?
      • zettrzy Re: Nosicie berety? 21.10.06, 16:32
        nie nosze i nigdy nie nosilam
        natomiast zawsze nosilam kapelusze
      • pinkowa Re: Nosicie berety? 21.10.06, 16:42
        Nie, berety są brzydkie !!!!!!!!
        • alex_koz Re: Nosicie berety? 21.10.06, 18:15
          nie nosze, nigdy nie nosilam i nie zamierzam;)
          • yavanna86 Re: Nosicie berety? 21.10.06, 18:25
            nietwarzowe:) a ja jeszcze z Torunia jestem więc...głupio biegać w berecie;)
            żartuję;) ale noszę czapki i to raczej wyraźnie poniżej zera...kapelusze nie
            pasują mi do ogólnego wyrazu,a szkoda
      • m0nam Re: Nosicie berety? 21.10.06, 21:33
        noszę czarny i w pudrowym różu

        ale i tak wole azurowe małe czapeczki z kwiatkiem :-)Takie, jak z zeszlorocznej
        kolekcji promodu - moze pamietacie ?
      • jaleo Re: Nosicie berety? 21.10.06, 23:45
        Nosze, mam "w obiegu" dwa berety w tym sezonie, oba welniane o klasycznym
        ksztalcie, z "antenka" wlasnie. Jeden ciemno-brazowy, z bialym wloczkowym
        kwiatkiem, drugi turkusowy z przypieta staromdodna broszka. Nosze je
        naciagniete gleboko na glowe, cos w tym stylu:
        potlikker.typepad.com/bekka/images/beret.jpg
        Chociaz na zdjeciu jest wloczkowy a nie tradycyjny filcowy beret :-)

        Co do facetow w beretach, to oprocz oczywiscie ikonicznego Che, mnie bardzo
        zapadl w pamiec De Niro w "Meet the Parents" - beret with attitude :-))
        www.imdb.com/gallery/ss/0212338/Ss/0212338/2272_K1061_4A.jpg.html?path=gallery&path_key=0212338
      • aniabe13 Re: Nosicie berety? 22.10.06, 01:13
        Nie. Kiedyś dawno temu miałam beret z czarnego aksamitu. Teraz noszę kaszkiet a
        zimą grubą czapę.
      • weronka77 Re: Nosicie berety? 22.10.06, 01:24
        Moherowe czy inne?;-)
        • black_magic_women Re: Nosicie berety? 22.10.06, 01:36
          mohery tylko po zmroku;)
          -------------------------------------------------------
          www.artspot.org.uk/JPEGs/Big/Autumn%20Leaves.jpg
          www.youtube.com/watch?v=LPaKu2WugBI
      • piwnooka_81 Re: Nosicie berety? 22.10.06, 09:49
        nie nosze
      • ciak1 Re: Nosicie berety? 22.10.06, 13:13
        Szkoda, że większości z Was nie podobają się berety, ale ja na ten mój złapałam
        jakąś dziwną fazę i będę go nosić:) Jeżeli forum jest reprezentatywną próbą dla
        całego społeczeństwa, to przynajmniej będę w miarę oryginalna;)
        Pozdrawiam wszystkie zwolenniczki i przeciwniczki tego nakrycia głowy!
        • jaleo Re: Nosicie berety? 22.10.06, 13:52
          ciak1 napisała:

          > Jeżeli forum jest reprezentatywną próbą dla
          >
          > całego społeczeństwa, to przynajmniej będę w miarę oryginalna;)

          Mysle, ze berety to bedzie zawsze sprawa mniejszosciowa, bo w nich sie albo
          wyglada bardzo dobrze, albo zupelnie beznadziejnie, zalezy od ksztaltu twarzy i
          glowy.
          • ally Re: Nosicie berety? 22.10.06, 14:31
            od kilku lat noszę czarny beret z antenką, wyglądam w nim fajnie (moim
            zdaniem ;-)) byle był mały - nie lubię takich wielkich talerzy ;-) niestety
            konsekwecją tego jest fakt, że przy 20-stopniowym mrozie muszą zakładać inną
            czapką, by chronić uszy

            sprawa moheru też mnie wkurza ;-)
            • brytfanka88 Re: Nosicie berety? 22.10.06, 15:47
              Tak: posiadam czarny i jasnoszary.
              Swoj pierwszy beret dostalam w 12-stej wiosnie zycia od mamy:), to wszystko
              przez nia.
      • kamila29091 Re: Nosicie berety? 22.10.06, 17:44
        Po co?? Zeby wygladac jak Magda M. w stanie co najmniej nierownosci
        psychicznej??
      • andzia13 Re: Nosicie berety? 22.10.06, 22:08
        nie, wolę czapki
      • khaki3 Re: Nosicie berety? 22.10.06, 22:10
        Uwielbiam berety:) sliczne sa:) Niestety nigdy nie moge sobie dobrac zadnego
        ladnego,ktory by mi pasowal.
        • damaperversa Re: Nosicie berety? 23.10.06, 11:28
          lubię berety, choc bez przesady. mam czekoladowobrazowy i czerwony, intensywnie
          poszukuje beretu w pepitkę/kurzą stopkę.
          widziano gdzies taki w miescie stolecznym warszawie?
      • daggy4 Re: Nosicie berety? 23.10.06, 11:47
        z doskoku

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka