ciak1
21.10.06, 12:16
Wczoraj kupiłam sobie beret z antenką w szaro-grafitowe paski z h&m. Pasuje
mi do szalika, a poza tym całkiem ładnie w nim wyglądam. Ostatnio nosiłam
beret jakieś 7 lat temu w liceum i wtedy kojarzył mi się jakoś
tak "artystycznie" i "parysko". Teraz jednak na pierwszy plan wysuwa mi się
skojarzenie z moherowymi beretami i mam jakieś dziwne opory przed założeniem
go:) Pewnie i tak go będę nosić, ale jestem ciekawa, co Wy o tym sądzicie.