Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    03.11.06, 10:10
    Kochane odrazu mowie z moda jestem w tyle podpatrzyłam ,ze modna sa kowbojki ktore nabyłam czy do tych butow mozna nosic zamszowe rybaczki <zimowe> albo zwykle spodnie materiałowe?dziekuje z gory za odp:)
    Pozdrawiam serdecznie!
    Obserwuj wątek
      • sarenka46 Re: kowbojki 03.11.06, 10:12
        przepraszam:) modna-modne.
      • foamclene Re: kowbojki 03.11.06, 13:40
        mam dwie pary roznych kowbojek
        jedne nadaja sie tylko do spodni i to z nogawka na bucie (maja szeroka i
        paskudna cholewke z ozdobami - czesciowo je usunelam ale niebardzo pomoglo)
        i drugie z wezsza chlewka, ktore najbardziej pododbaja mi sie zestawione ze
        spodnica (najlepiej dluzsza) albo szortami (chociaz to taka wersja hardcorowa ;)

        kowbojki lubie z jeansami
        rybaczki czy raczej wszechobecne bryczesy najlepiej jednak wygladaja do
        oficerek (lubie tez z sandalkami na szpilce jak dsquared wiosna i jesien 2006)
        jaki te Twoje kowbojki wygladaja? sa bardzo zdobione?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka