alela1 21.12.06, 14:15 bylyscie juz, ja juz sie obkupilam. Fajne zdobycze mam!!! Polecam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
littlefrog Re: 50% wyprzedaz Mango 21.12.06, 14:22 byłam, przymierzyłam sweter ale był za duży.. ale jutro znów wybieram się na świąteczne zakupy i może kupię jakieś bawełniane bluzeczki do chodzenia po domu :) Odpowiedz Link Zgłoś
ania107 Re: 50% wyprzedaz Mango 21.12.06, 14:47 Jeansy - rurki, 2 swetry i bluzeczka.... Odpowiedz Link Zgłoś
monika2022 Re: 50% wyprzedaz Mango 21.12.06, 17:32 a mozna wiedziec w jakich cenach? Odpowiedz Link Zgłoś
hotally Re: 50% wyprzedaz Mango 21.12.06, 16:33 o... chyba pierwszy raz wyprzedaze zaczely sie przed świętami. . . Odpowiedz Link Zgłoś
littlefrog Re: 50% wyprzedaz Mango 21.12.06, 16:52 wszędzie powoli się zaczynają bo teraz tyle ludzi na zakupach że ojj... ;) sama pojechałam po prezenty a wróciłam ze swetrem :P Odpowiedz Link Zgłoś
moniakos1 Re: 50% wyprzedaz Mango 21.12.06, 19:27 a w Trójmieście jest gdzieś Mango? Odpowiedz Link Zgłoś
hotally Re: 50% wyprzedaz Mango 21.12.06, 20:28 no i dobrze ;) pamietam, ze 2 lata temu i rok temu wyprzedaze zaczely sie po swietach, jak juz wszyscy zrobili prezenty ;] Odpowiedz Link Zgłoś
littlefrog Re: 50% wyprzedaz Mango 21.12.06, 20:33 mi tez się to podoba bo przy okazji robienia prezentów dla bliskich mogę w ten sposób kupić parę prezentów dla siebie :P bo przecież nie będę im kupowała bluzek, swetrów, jeansów, itp. a sobie? jak najbardziej ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
frozen_martini Re: 50% wyprzedaz Mango 22.12.06, 14:09 a powiedzcie co to za wyprzedaz? wszystko 50%? czy jutro np tez bedzie? Odpowiedz Link Zgłoś
maadz Re: 50% wyprzedaz Mango 22.12.06, 21:59 no wlasnie i w jakich godz jest jutro mango czynne np.w poznaniu? i czy promocja jeszcze bedzie hehehe;) Odpowiedz Link Zgłoś
cledomro Re: 50% wyprzedaz Mango 22.12.06, 22:55 we wrocławiu w galerii dominikańskiej też jest, nie wszystko przecenione o 50%, większość rzeczy o 30%, część w ogóle nie przeceniona. tłumów koło 21. w ogóle nie było, ale też nic ciekawego mi się w oczy nie rzuciło. ale może to dlatego, że chodzę dziś pierwszy raz ze szkłem kontaktowym i dziwnie widzę;). aha, promocje są też jeszcze w orsayu i promodzie, więc w tym roku wyprzedaże wystartowały wcześniej. w sumie, skoro ludzie i tak już łażą po centrach handlowych, to co im szkodzi wydać jeszcze trochę pieniędzy;). Odpowiedz Link Zgłoś