Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    50% wyprzedaz Mango

    21.12.06, 14:15
    bylyscie juz, ja juz sie obkupilam. Fajne zdobycze mam!!! Polecam
    Obserwuj wątek
      • littlefrog Re: 50% wyprzedaz Mango 21.12.06, 14:22
        byłam, przymierzyłam sweter ale był za duży.. ale jutro znów wybieram się na
        świąteczne zakupy i może kupię jakieś bawełniane bluzeczki do chodzenia po domu :)
      • ania107 Re: 50% wyprzedaz Mango 21.12.06, 14:47
        Jeansy - rurki, 2 swetry i bluzeczka....
        • monika2022 Re: 50% wyprzedaz Mango 21.12.06, 17:32
          a mozna wiedziec w jakich cenach?
      • hotally Re: 50% wyprzedaz Mango 21.12.06, 16:33
        o... chyba pierwszy raz wyprzedaze zaczely sie przed świętami. . .
        • littlefrog Re: 50% wyprzedaz Mango 21.12.06, 16:52
          wszędzie powoli się zaczynają bo teraz tyle ludzi na zakupach że ojj... ;)
          sama pojechałam po prezenty a wróciłam ze swetrem :P
          • moniakos1 Re: 50% wyprzedaz Mango 21.12.06, 19:27
            a w Trójmieście jest gdzieś Mango?
          • hotally Re: 50% wyprzedaz Mango 21.12.06, 20:28
            no i dobrze ;) pamietam, ze 2 lata temu i rok temu wyprzedaze zaczely sie po
            swietach, jak juz wszyscy zrobili prezenty ;]
            • littlefrog Re: 50% wyprzedaz Mango 21.12.06, 20:33
              mi tez się to podoba bo przy okazji robienia prezentów dla bliskich mogę w ten
              sposób kupić parę prezentów dla siebie :P bo przecież nie będę im kupowała
              bluzek, swetrów, jeansów, itp. a sobie? jak najbardziej ;))
      • frozen_martini Re: 50% wyprzedaz Mango 22.12.06, 14:09
        a powiedzcie co to za wyprzedaz?
        wszystko 50%? czy jutro np tez bedzie?
        • maadz Re: 50% wyprzedaz Mango 22.12.06, 21:59
          no wlasnie i w jakich godz jest jutro mango czynne np.w poznaniu?
          i czy promocja jeszcze bedzie hehehe;)
        • cledomro Re: 50% wyprzedaz Mango 22.12.06, 22:55
          we wrocławiu w galerii dominikańskiej też jest, nie wszystko przecenione o 50%,
          większość rzeczy o 30%, część w ogóle nie przeceniona. tłumów koło 21. w ogóle
          nie było, ale też nic ciekawego mi się w oczy nie rzuciło. ale może to dlatego,
          że chodzę dziś pierwszy raz ze szkłem kontaktowym i dziwnie widzę;). aha,
          promocje są też jeszcze w orsayu i promodzie, więc w tym roku wyprzedaże
          wystartowały wcześniej. w sumie, skoro ludzie i tak już łażą po centrach
          handlowych, to co im szkodzi wydać jeszcze trochę pieniędzy;).
      • satuk_ot_tam bylem, kupilem kosmodysk za pol ceny!!! 22.12.06, 22:56

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka