Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    28.02.07, 12:30
    www.eyemagonline.net/core/eyemag_printpage.php?PROJECTNR=100013&OPENPAGE=25&PHPSESSID=df2a52b3da3b2f6be3c7c7dbd1a4e106

    super sukienka i torebka.
    musze sie przeleciec do h(a)m-a
    Obserwuj wątek
      • paulinaa Re: h&m 28.02.07, 12:35
        mnie sie nie podoba :)
        • sztuka_konwersacji Re: h&m 28.02.07, 12:36
          Mnie tez nie :/
          Koszmarek.
      • nadia_m Re: h&m 28.02.07, 12:36
        daggy4, ty mieszkasz w Italii?
        jesli tak, to prosze daj znac czy jest ta sukienka (czy ta kolekcja) w hm, ja
        mam 100 km do najblizszego...wiec nie usmiecha mi sie jechac w ciemno
        • edavenpo Re: h&m 28.02.07, 12:37

          Fakt - sukienka jest bardzo ladna ;-)
        • foamclene Re: h&m 28.02.07, 13:47
          dzwon do nich ;)
          dobrze byloby gdybys znala cene, ale jak dobzre wylumaczysz to Ci zarezerwuja
          • nadia_m Re: h&m 28.02.07, 14:51
            znam cene :) (jest w katalogu)

            dzieki za rade, tak zrobie
        • daggy4 Re: h&m 01.03.07, 10:38
          Nadia,
          odpowiadam tylko dzisiaj, bo wczoraj sfuckal mi sie fastweb..
          jeszcze nie bylam osobiscie w h&m i przed sobota sie nie wybieram. w sobote
          sprawdze w h&m na corso buenos aires, o ile masz zamiar przyjechac po te
          sukienk do mediolanu. nie wiem czy jest taki sam asortyment ciuchow we
          wszystkich wloskich h&m-ach?
          • nadia_m Re: h&m 01.03.07, 11:39
            mediolan za daleko, pojade do Bolonii, a Ty jak juz bedziesz w mediolanskim hm
            to napisz czy byly i czy "na zywo" sa fajne
            dziekuje
            • emii77 Re: nadia m 01.03.07, 14:11
              pracuje naprzeciwko hm w Bolonii, jak chcesz moge sprawdzic czy sa
      • cioccolato_bianco Re: h&m 28.02.07, 12:40
        na zdjeciu ladnie wyglada. ale tak wlasnie jest z h&m, ma dobre sesje foto, a
        na wieszakach ubrania wygladaja znacznie gorzej ;)
      • amelia42 Re: h&m 28.02.07, 12:44
        Bardzo fajna sukieneczka, widziałam ją już wcześniej, chyba w katalogu H&M i
        też mi wpadła w oko.
        • edavenpo Re: h&m 28.02.07, 12:48

          Inspirowana jest Chloe - i sukienka i sesja:

          www.style.com/slideshows/fashionshows/S2007RTW/CHLOE/RUNWAY/00150m.jpg
          www.style.com/slideshows/fashionshows/S2007RTW/CHLOE/RUNWAY/00210m.jpg
          • dakota77 Re: h&m 28.02.07, 12:50
            Swietne te Chloe:)
            • tequilkuk Re: h&m 01.03.07, 11:38
              A Chloe wyglada na inspirowana Klimtem :)
      • magdaksp Re: h&m 28.02.07, 13:00
        sukienka cudna!tez sobie chce ją kupic.
      • foamclene Re: h&m 28.02.07, 13:45
        siwetna
        nie dla mnie :) ale swietna...
        koszyczek/budka legowa dla mnie ;)
      • poopka Re: h&m 28.02.07, 14:36
        oo nie dla mnie odpada zdecydowanie jescze torebka przejdzie ale sukienka ble
        • alela1 Re: h&m 28.02.07, 14:55
          wiem taka moda ale jak dla mnie jak dla starej babci-wzor, kroj OK
      • audrey_horne Re: h&m 28.02.07, 15:01
        Podobalaby mi sie, gdyby byla tunika, a nie sukienka. I gdyby byla w innym
        kolorze. Dekolt fajny:)
      • martita503 Re: h&m 28.02.07, 15:44
        ojoj, widzialam ta sukenke/tunike dzisiaj. wszak pamietam tylko wzorek, bo na
        wieszaku wygladala strasznie szmatowato..
        • bridget_07 Re: h&m 28.02.07, 17:41
          baaardzo fajna, ja tez chce:)
      • ally Re: h&m 28.02.07, 19:07
        moim zdaniem jest okropna :-)
        • muzomaniaczka Re: h&m 28.02.07, 20:55
          W sukience podoba mi się tylko to wiązanie przy szyi i nic więcej. Wzór ma
          brzydki szczególnie ten szeroki pasek na dole, a poza tym kojarzy mi się z
          sukienkami jakie nosiłam w dzieciństwie,będąc latem u babci na wsi. Dodam
          tylko, ze moje ciocie miały podobne i pieliły w nich grządki :p Za to bardzo
          podobają mi się buty chociaż nie widać obcasów.Mają piękny kolor i fason.
          Torebka raczej śmieszna niż ładna.
      • wee_monstar Re: h&m 28.02.07, 22:02
        sukienka b. ladna ale moja uwage przykuly anonimowe kozaki ;)
      • rzesa20 Re: h&m 28.02.07, 22:24
        mi podoba się jedynie to wiązania pod szyją:)
      • kum-nye Re: h&m 01.03.07, 11:27
        Bardzo fajna sukienka. Jesli zas chodzi o torebke, to niedawno wyrzucilam niemal identyczna:)
      • daggy4 Nadia_m 05.03.07, 11:00
        w sobote nie znalazlam tej sukienki, a bylam w dwoch h&m-ach.

        za to znalazlam swietna "jedwabna" przepaske "pucci"!!!
        • nadia_m Re: Nadia_m 05.03.07, 11:12
          dzieki serdeczne
          pokaz przepaske?
      • papryczka_ag Re: h&m 05.03.07, 11:06
        A ja nic nie widzę :(

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka