daggy4 28.02.07, 12:30 www.eyemagonline.net/core/eyemag_printpage.php?PROJECTNR=100013&OPENPAGE=25&PHPSESSID=df2a52b3da3b2f6be3c7c7dbd1a4e106 super sukienka i torebka. musze sie przeleciec do h(a)m-a Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nadia_m Re: h&m 28.02.07, 12:36 daggy4, ty mieszkasz w Italii? jesli tak, to prosze daj znac czy jest ta sukienka (czy ta kolekcja) w hm, ja mam 100 km do najblizszego...wiec nie usmiecha mi sie jechac w ciemno Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: h&m 28.02.07, 13:47 dzwon do nich ;) dobrze byloby gdybys znala cene, ale jak dobzre wylumaczysz to Ci zarezerwuja Odpowiedz Link Zgłoś
nadia_m Re: h&m 28.02.07, 14:51 znam cene :) (jest w katalogu) dzieki za rade, tak zrobie Odpowiedz Link Zgłoś
daggy4 Re: h&m 01.03.07, 10:38 Nadia, odpowiadam tylko dzisiaj, bo wczoraj sfuckal mi sie fastweb.. jeszcze nie bylam osobiscie w h&m i przed sobota sie nie wybieram. w sobote sprawdze w h&m na corso buenos aires, o ile masz zamiar przyjechac po te sukienk do mediolanu. nie wiem czy jest taki sam asortyment ciuchow we wszystkich wloskich h&m-ach? Odpowiedz Link Zgłoś
nadia_m Re: h&m 01.03.07, 11:39 mediolan za daleko, pojade do Bolonii, a Ty jak juz bedziesz w mediolanskim hm to napisz czy byly i czy "na zywo" sa fajne dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
emii77 Re: nadia m 01.03.07, 14:11 pracuje naprzeciwko hm w Bolonii, jak chcesz moge sprawdzic czy sa Odpowiedz Link Zgłoś
cioccolato_bianco Re: h&m 28.02.07, 12:40 na zdjeciu ladnie wyglada. ale tak wlasnie jest z h&m, ma dobre sesje foto, a na wieszakach ubrania wygladaja znacznie gorzej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
amelia42 Re: h&m 28.02.07, 12:44 Bardzo fajna sukieneczka, widziałam ją już wcześniej, chyba w katalogu H&M i też mi wpadła w oko. Odpowiedz Link Zgłoś
edavenpo Re: h&m 28.02.07, 12:48 Inspirowana jest Chloe - i sukienka i sesja: www.style.com/slideshows/fashionshows/S2007RTW/CHLOE/RUNWAY/00150m.jpg www.style.com/slideshows/fashionshows/S2007RTW/CHLOE/RUNWAY/00210m.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: h&m 28.02.07, 13:45 siwetna nie dla mnie :) ale swietna... koszyczek/budka legowa dla mnie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
poopka Re: h&m 28.02.07, 14:36 oo nie dla mnie odpada zdecydowanie jescze torebka przejdzie ale sukienka ble Odpowiedz Link Zgłoś
alela1 Re: h&m 28.02.07, 14:55 wiem taka moda ale jak dla mnie jak dla starej babci-wzor, kroj OK Odpowiedz Link Zgłoś
audrey_horne Re: h&m 28.02.07, 15:01 Podobalaby mi sie, gdyby byla tunika, a nie sukienka. I gdyby byla w innym kolorze. Dekolt fajny:) Odpowiedz Link Zgłoś
martita503 Re: h&m 28.02.07, 15:44 ojoj, widzialam ta sukenke/tunike dzisiaj. wszak pamietam tylko wzorek, bo na wieszaku wygladala strasznie szmatowato.. Odpowiedz Link Zgłoś
muzomaniaczka Re: h&m 28.02.07, 20:55 W sukience podoba mi się tylko to wiązanie przy szyi i nic więcej. Wzór ma brzydki szczególnie ten szeroki pasek na dole, a poza tym kojarzy mi się z sukienkami jakie nosiłam w dzieciństwie,będąc latem u babci na wsi. Dodam tylko, ze moje ciocie miały podobne i pieliły w nich grządki :p Za to bardzo podobają mi się buty chociaż nie widać obcasów.Mają piękny kolor i fason. Torebka raczej śmieszna niż ładna. Odpowiedz Link Zgłoś
wee_monstar Re: h&m 28.02.07, 22:02 sukienka b. ladna ale moja uwage przykuly anonimowe kozaki ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kum-nye Re: h&m 01.03.07, 11:27 Bardzo fajna sukienka. Jesli zas chodzi o torebke, to niedawno wyrzucilam niemal identyczna:) Odpowiedz Link Zgłoś
daggy4 Nadia_m 05.03.07, 11:00 w sobote nie znalazlam tej sukienki, a bylam w dwoch h&m-ach. za to znalazlam swietna "jedwabna" przepaske "pucci"!!! Odpowiedz Link Zgłoś