houhou 24.08.07, 19:45 Są już. Rozmiarówka z kosmosu, 34 jest na mnie ZA DUŻE. Balon się w talii robi, śliska podszewka się zwija. Jestem baaaardzo zawiedziona:( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sammuramat Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 19:56 ale przeciez one nie sa jakies rewelacyjne, dla mnie to typowa jednosezonowka, i sa za bardzo rozreklamowane, gdyby byly nieliczne, malo kto by wiedzial o nich, to moze bym sie skusila, ale po tej calej kampanii od lipca, nie mam na nie najmniejszej ochoty Odpowiedz Link Zgłoś
houhou Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:01 A mnie się ogromnie podoba ich krój i te wielkie guziory. Wątpię, żeby pół Polski je nosiło, w końcu są dość niestandardowe. Poza tym Wwzędzie się trąbi o szerokich spodniach, a tak naprawde trudno takie gdziekolwiek znaleźć:( Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:08 o ja je chcę - jak się tego zrobi za dużo, to najwyżej przestanę nosić ;) zdradź proszę, gdzie je widziałaś Odpowiedz Link Zgłoś
houhou Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:11 przy Marszałkowskiej. Leżały na stole w tej części tuż przy przymierzalni po prawej. Dopiero się pojawiły bo przy mnie dziewczyny je rozkładały. Odpowiedz Link Zgłoś
houhou Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:11 Ni ma:( Przynajmniej nie znalazłam. Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:31 przynajmniej jedna dobra strone tego ze sie spaslam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:34 tak sobie myslę a propos popularności tych spodni na fm, że będziemy się mogły po nich rozpoznawać na ulicy ;) jak zobaczę dziewczynę w tych spodniach, to chyba powiem jej "cześć" na wszelki wypadek ;) Odpowiedz Link Zgłoś
suonce89 Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:45 a ja dla odmiany nic o nich nie slyszalam :) można je znaleźć gdzieś na necie? Odpowiedz Link Zgłoś
ryfka81 Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:48 Mam nadzieję, że mówimy o tych: fotoforum.gazeta.pl/3,0,821912,2,1.html :) Odpowiedz Link Zgłoś
suonce89 Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 21:01 bardzo ładne. chyba też sobie kupię :) Odpowiedz Link Zgłoś
houhou Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 21:08 Dokładnie o tych. Hehe, nie widziałam tej fotki, ale dziś przymierzałam identyczny zestaw, nawet buty się zgadzają;) Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 kupiłam :) 26.08.07, 18:29 co prawda zostało już tylko 36 i to duże, ale krawcowa mi je zwęży :))) strasznie się cieszę, bo udało mi się upolować jeszcze ostatnia pare tych drugich "pumpiastych", na które się napalałam :) mam dziś wietny humor :)) Odpowiedz Link Zgłoś
meduzaa1 Re: kupiłam :) 26.08.07, 18:40 ciak- a napisz jak z ich długością? Czy na długonogie będą dobre:)? Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: kupiłam :) 26.08.07, 19:15 nie mogę znaleźć miary w mieszkaniu, ale ja mam 170cm i w butach na 8cm obcasie sięgają mi do samej ziemii, więc zależy do jakich butów chciałabys je nosić i jak bardzo masz długie nogi ;) Odpowiedz Link Zgłoś
meduzaa1 Re: kupiłam :) 26.08.07, 19:34 O! To możliwe że byłyby dobre, ja mam 176 wzrostu, mogłabym je nosić tylko do płaskich butów bo w obcasach i takich butach mogłoby wyglądać nieproporcjonalnie a co za tym idzie śmiesznie, poza tym do obcasów byłyby z pewnością za krótkie:/ Gratuluję zakupu:), ciekawa jestem jak leżą... Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: kupiłam :) 26.08.07, 19:41 przy Twoim wzroście, to w tych spodniach na obcasach miałabyś pewnie nogi do nieba! a czy to jest możliwe? tam niby jest jeszcze mankiet, więc może dałoby się je jeszcze trochę odwinąć, ale przyznam, że na poprawkach krawieckich to ja sie w ogóle nie znam :) na mnie te spodnie narazie nieszczególnie leżą, bo są po prostu za szerokie w pasie, ale mam sprawdzoną krawcową, która mi już jedne gorsetowe spodnie zwężyła, więc po poprawkach powinno być super :) Odpowiedz Link Zgłoś
meduzaa1 Re: kupiłam :) 26.08.07, 19:50 W takim razie czekam na fotki po porawce krawieckiej:). Kurczę, ciekawe czy w przyszłą sobotę jeszcze "zastane" te spodnie w sklepach:/ A swoją drogą też mam jedne gorsetowe do zwężenia u góry ale boję się zanieść do krawcowej bo nie mam do nich ani trochę zaufania:( Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: kupiłam :) 26.08.07, 19:59 trochę się boję wystawiania swoich zdjęć na pożarcie, ale kto wie, może się przełamię i wkleję ;) Odpowiedz Link Zgłoś
stasia82 do ciak 26.08.07, 22:48 ooo ja tez chcialabym zobaczyc te pumpiaste spodnie. spodobała mi sie ta dziewczyna na Sarcie bp3.blogger.com/_qjpwnPW4c1o/RsIX1DH_DDI/AAAAAAAAB2c/o2bNQVy3zQU/s1600-h/WhtTop.jpg i zastanawiam sie jak ja bym w takich wygladała :) Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: do ciak 26.08.07, 22:50 mnie też zainspirowała:) byłam ciekawa, czy przy gabarytach mojego tyłka nie będe w nich wyglądać jak szafa trzydrziowa z lustrem, ale o dziwo wyglądam w nich super! dzisiaj je kupiłam i najchętniej juz jutro bym założyła, ale muszę oddać do zwężenia w pasie :( Odpowiedz Link Zgłoś
stasia82 Re: do ciak 26.08.07, 23:01 oj, ale mi narobiłas smaka :) chyba jutro pojde na polowanie ;) gratuluje udanego zakupu :) Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: do ciak 26.08.07, 23:09 powodzenia:) tylko na marrszałkowskiej już nie ma 34 - wykupiłam ostatnie, a w ogóle zostało już tylko kilka par. może spróbuj w jakimś mniej obleganym sklepie Odpowiedz Link Zgłoś
stasia82 Re: do ciak 26.08.07, 23:38 heh ja to troche nie z rejonu marszałkowskiej...Trójmiasto :) sprawdze jak w naszych h&m'ach a jak nic nie bedzie to jeszcze mi lumpy pozostaja :) pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
krabe Re: Spodnie z guzikami H&M 26.08.07, 19:41 a czy są one we wszytskich we H&M w warszawie czy tylko na marszłkowskiej.we wrocławiu ich nie ma i tak sie zastanawiam czy w ogole dotrą do wrocka..... Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: Spodnie z guzikami H&M 26.08.07, 19:56 byłam w arkadii i nie było, więc musiałam się przejechać na marszalkowską. pewnie do wrocławia dotrą, ale też nie do wszystkich sklepów Odpowiedz Link Zgłoś
panna_turkus Re: Spodnie z guzikami H&M 26.08.07, 22:09 przereklamowane. odprułabym guziki... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka24 Re: Spodnie z guzikami H&M 27.08.07, 08:14 rozmiar rozmiarowi nie rowny moze to jakas pomylka byla z tym rozmiarem. Odpowiedz Link Zgłoś