Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Spodnie z guzikami H&M

    24.08.07, 19:45
    Są już.
    Rozmiarówka z kosmosu, 34 jest na mnie ZA DUŻE.
    Balon się w talii robi, śliska podszewka się zwija. Jestem baaaardzo zawiedziona:(
    Obserwuj wątek
      • sammuramat Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 19:56
        ale przeciez one nie sa jakies rewelacyjne, dla mnie to typowa jednosezonowka, i
        sa za bardzo rozreklamowane, gdyby byly nieliczne, malo kto by wiedzial o nich,
        to moze bym sie skusila, ale po tej calej kampanii od lipca, nie mam na nie
        najmniejszej ochoty
        • houhou Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:01
          A mnie się ogromnie podoba ich krój i te wielkie guziory. Wątpię, żeby pół
          Polski je nosiło, w końcu są dość niestandardowe.
          Poza tym Wwzędzie się trąbi o szerokich spodniach, a tak naprawde trudno takie
          gdziekolwiek znaleźć:(
          • ciak1 Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:08
            o ja je chcę - jak się tego zrobi za dużo, to najwyżej przestanę
            nosić ;) zdradź proszę, gdzie je widziałaś
            • houhou Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:11
              przy Marszałkowskiej. Leżały na stole w tej części tuż przy przymierzalni po
              prawej. Dopiero się pojawiły bo przy mnie dziewczyny je rozkładały.
              • ciak1 Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:13
                dzięki :)
      • disa Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:10
        nie ma 32??
        :(
        • houhou Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:11
          Ni ma:( Przynajmniej nie znalazłam.
      • foamclene Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:31
        przynajmniej jedna dobra strone tego ze sie spaslam ;)
        • ciak1 Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:34
          tak sobie myslę a propos popularności tych spodni na fm, że będziemy
          się mogły po nich rozpoznawać na ulicy ;) jak zobaczę dziewczynę w
          tych spodniach, to chyba powiem jej "cześć" na wszelki wypadek ;)
      • ryfka81 Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:36
        A w Krakowie widział ktoś?
      • suonce89 Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:45
        a ja dla odmiany nic o nich nie slyszalam :)
        można je znaleźć gdzieś na necie?
        • ryfka81 Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 20:48
          Mam nadzieję, że mówimy o tych:
          fotoforum.gazeta.pl/3,0,821912,2,1.html :)
          • suonce89 Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 21:01
            bardzo ładne. chyba też sobie kupię :)
          • houhou Re: Spodnie z guzikami H&M 24.08.07, 21:08
            Dokładnie o tych.
            Hehe, nie widziałam tej fotki, ale dziś przymierzałam identyczny zestaw, nawet
            buty się zgadzają;)
            • monikaa13 Re: Spodnie z guzikami H&M 25.08.07, 16:21
              och piekne
      • ciak1 kupiłam :) 26.08.07, 18:29
        co prawda zostało już tylko 36 i to duże, ale krawcowa mi je
        zwęży :))) strasznie się cieszę, bo udało mi się upolować jeszcze
        ostatnia pare tych drugich "pumpiastych", na które się napalałam :)
        mam dziś wietny humor :))
        • meduzaa1 Re: kupiłam :) 26.08.07, 18:40
          ciak- a napisz jak z ich długością? Czy na długonogie będą dobre:)?
          • ciak1 Re: kupiłam :) 26.08.07, 19:15
            nie mogę znaleźć miary w mieszkaniu, ale ja mam 170cm i w butach na
            8cm obcasie sięgają mi do samej ziemii, więc zależy do jakich butów
            chciałabys je nosić i jak bardzo masz długie nogi ;)
            • meduzaa1 Re: kupiłam :) 26.08.07, 19:34
              O! To możliwe że byłyby dobre, ja mam 176 wzrostu, mogłabym je nosić
              tylko do płaskich butów bo w obcasach i takich butach mogłoby
              wyglądać nieproporcjonalnie a co za tym idzie śmiesznie, poza tym do
              obcasów byłyby z pewnością za krótkie:/
              Gratuluję zakupu:), ciekawa jestem jak leżą...
              • ciak1 Re: kupiłam :) 26.08.07, 19:41
                przy Twoim wzroście, to w tych spodniach na obcasach miałabyś pewnie
                nogi do nieba! a czy to jest możliwe? tam niby jest jeszcze mankiet,
                więc może dałoby się je jeszcze trochę odwinąć, ale przyznam, że na
                poprawkach krawieckich to ja sie w ogóle nie znam :) na mnie te
                spodnie narazie nieszczególnie leżą, bo są po prostu za szerokie w
                pasie, ale mam sprawdzoną krawcową, która mi już jedne gorsetowe
                spodnie zwężyła, więc po poprawkach powinno być super :)
                • meduzaa1 Re: kupiłam :) 26.08.07, 19:50
                  W takim razie czekam na fotki po porawce krawieckiej:). Kurczę,
                  ciekawe czy w przyszłą sobotę jeszcze "zastane" te spodnie w
                  sklepach:/

                  A swoją drogą też mam jedne gorsetowe do zwężenia u góry ale boję
                  się zanieść do krawcowej bo nie mam do nich ani trochę zaufania:(
                  • ciak1 Re: kupiłam :) 26.08.07, 19:59
                    trochę się boję wystawiania swoich zdjęć na pożarcie, ale kto wie,
                    może się przełamię i wkleję ;)
        • stasia82 do ciak 26.08.07, 22:48
          ooo ja tez chcialabym zobaczyc te pumpiaste spodnie. spodobała mi sie ta
          dziewczyna na Sarcie

          bp3.blogger.com/_qjpwnPW4c1o/RsIX1DH_DDI/AAAAAAAAB2c/o2bNQVy3zQU/s1600-h/WhtTop.jpg
          i zastanawiam sie jak ja bym w takich wygladała :)
          • ciak1 Re: do ciak 26.08.07, 22:50
            mnie też zainspirowała:) byłam ciekawa, czy przy gabarytach mojego
            tyłka nie będe w nich wyglądać jak szafa trzydrziowa z lustrem, ale
            o dziwo wyglądam w nich super! dzisiaj je kupiłam i najchętniej juz
            jutro bym założyła, ale muszę oddać do zwężenia w pasie :(
            • stasia82 Re: do ciak 26.08.07, 23:01
              oj, ale mi narobiłas smaka :) chyba jutro pojde na polowanie ;) gratuluje
              udanego zakupu :)
              • ciak1 Re: do ciak 26.08.07, 23:09
                powodzenia:) tylko na marrszałkowskiej już nie ma 34 - wykupiłam
                ostatnie, a w ogóle zostało już tylko kilka par. może spróbuj w
                jakimś mniej obleganym sklepie
                • stasia82 Re: do ciak 26.08.07, 23:38
                  heh ja to troche nie z rejonu marszałkowskiej...Trójmiasto :) sprawdze jak w
                  naszych h&m'ach a jak nic nie bedzie to jeszcze mi lumpy pozostaja :) pozdrawiam.
      • krabe Re: Spodnie z guzikami H&M 26.08.07, 19:41
        a czy są one we wszytskich we H&M w warszawie czy tylko na
        marszłkowskiej.we wrocławiu ich nie ma i tak sie zastanawiam czy w
        ogole dotrą do wrocka.....
        • ciak1 Re: Spodnie z guzikami H&M 26.08.07, 19:56
          byłam w arkadii i nie było, więc musiałam się przejechać na
          marszalkowską. pewnie do wrocławia dotrą, ale też nie do wszystkich
          sklepów
      • panna_turkus Re: Spodnie z guzikami H&M 26.08.07, 22:09
        przereklamowane. odprułabym guziki... ;-)
      • modliszka24 Re: Spodnie z guzikami H&M 27.08.07, 08:14
        rozmiar rozmiarowi nie rowny moze to jakas pomylka byla z tym rozmiarem.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka