Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Szare i czarne rajstopy w prazek H&M

    26.10.07, 11:54
    stylebytes.net/wp-content/uploads/2007/09/036.jpg
    z "obcego" bloga fotka
    rajstopy na dziewczynie bardzo mi sie podobaja
    widzialyscie je w ktoryms z warszawskich hamow?
    dwupak szare melanze glownie
    Obserwuj wątek
      • kc_mc Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 12:02
        Ja nie pomoge, ale odnosnie tej dziewczyny, to bardzo duzo ma ciuchow z h&m i
        albo jest milosniczka tej firmy i potrafi szukac, albo tam pracuje :)
        • foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 13:05
          mnie tez to zadziwia :)
          podba mi sie to jak sie ubiera
          najnbardziej zachwycaja mnie jendak zdobycze z sh :)
      • disa Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 12:06
        ja mam te po lewej, jakis czas temu kupilam je na Marszalkowskiej -wtedy co rekawiczki -wiec z miesiac bedzie
        • foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 12:23
          kurcze musialy szybko zejsc bylam kilka razy osttanio i nie widzilam
          • disa Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 12:42
            Foam
            ale to bylo miesiac temu -jak nie lepiej
      • ciak1 Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 12:39
        ja je widziałam prawie miesiąc temu w h&m w moim rodzinnym mieście, ale miałam
        jakieś zaćmienie i ich nie kupiłam, a potem szukałam w Warszawie, ale nigdzie
        nie było (to samo miałam z tymi szarymi z kolorowymi supełkami). wczoraj byłam w
        tym h&m, w którym je wcześniej widziałam, ale też już ani śladu po nich :(
        • foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 12:49
          a nie ma czego zalowac te supelki a racezj te azurowy wzor tak
          potezaja noge
          ze jak dla mnie nie nadja sie do nodzenia
          • ciak1 Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 13:46
            to może dobrze, że je przegapiłam, a taką miałam na nie ochotę, po tym Twoim
            zdjęciu z żółtymi butami :)
          • cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 16:10
            no, proszę, jakiego nosa miałam. te ażurowe w supełki ciągle są we wrocławiu
            (widziałam wczoraj w arkadach i na świdnickiej, jakby którąś to interesowało) i
            chodziłam koło nich, i chodziłam, ale nie kupiłam. i nawet miałam pisać do foam,
            by wrzuciła fotę z rajtuzami na sobie. jak miło wiedziec, że nie wydało się bez
            sensu pieniędzy :).
            • foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 16:56
              no tym bardziej ze cholery kosztuja prawie 50 zl :)
              moze jednak na nodze o innej budowie wygladlayby ladnie
              ta ma nogi kliny czyli u gory szerokie zwezajace sie ku dolowi
              do tych rajstop potzreba nogi slomnki czyli bez znacznej roznicy w
              objetosci gora - dol :)
              takie nie
              walktaken.com/wp-content/uploads/amerie_legs.jpg
              blogs.gettyimages.com/entertainment/wp-content/uploads/2007/06/cameron-diaz.jpg

              takie tak
              www.deanesmay.com/files/parkershoes.jpg
              i13.photobucket.com/albums/a284/caramelfrapp/p.jpg

              • cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 18:14
                ja mam uda i łydki, które jednak różnią się od siebie obwodami, więc się
                normalnie bogatsza poczulam o te niewydane pieniądze :D.
        • love_mode ciak 26.10.07, 18:26
          jak jestes jeszcze zainteresowana supelkowymi to sa w H&M w Arkadii
          • ciak1 Re: ciak 26.10.07, 19:43
            dzięki ;) po tym co Foam napisała, to chyba już nie jestem zainteresowana -
            niestety nie mam wystarczająco szczupłych nóg do pogrubiających rajstop :(
      • modliszka24 Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 12:40
        nie jeszcze nie widzialam ale sama na nie poluje
      • abigail83 Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 13:23
        Ja je mam. Kupiłam tydzień temu w H&M w Reducie. Dwupak kosztuje
        zdaje się 39,90. P.S. Mam też z H&M czerwone 100 den - kolor jest
        absolutnie piekny, głeboka, nasycona czerwień.
        • foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 14:23
          o dizeki
          posle chlopa jka sie da
          na szczescie jest tam komputronik na wabia ;)
        • cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 16:13
          te czerwone też mam, są genialne, ale na razie jest mi na nie za gorąco :). a co
          do meritum - nie widziałam tych prązkowanych we wr, a ostatnio namiętnie oglądam
          wszystkie rajstopy, rajtuzy etc w h&mie. czy któraś z was kupila ocieplacze i je
          nosi? bo jakoś mnie intrygują, ale nie jestem w stanie sobie żadnej fajnej
          kreacji z nimi wymyśleć, może mnie zainspirujecie?:)
      • bgoralska1972 Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 14:54
        czy te rajstopy nie są zimne przy np minusowej temperaturze? Ogladalam je
        ostatnio i stwierdziłam ze doplace i wezme te z bawełną wydałay mi sie cieplejsze :)
      • decembersnowdrop Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 15:07
        Widziałam te szare kilka razy (na czarne nie zwróciłam uwagi), ostatnio tydzień
        temu w Wola Park. Kosztowały na pewno 59,90 zł, dla mnie trochę za dużo.

        Ten blog, a raczej ubrania/zestawienia tej dziewczyny są świetne!
        • dakota77 Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 19:41
          Widzialam te prazkowane rajstopy jakies dwa tygodnie temu w Reducie. Kupilam sobie wtedy kremowe, z szarych zrezygnowalam, bo mam prazkowane z Veneziany, ale tamte chyba sa ciensze. Trzeba bylo brac i szare:-)
      • trocineczka Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 27.10.07, 14:57
        Ja widzialam, jakies 2 tygodnie temu we Wrocku. (wiem, ze daleko od W-wy, ale to
        znaczy, ze jeszcze gdzies mozna je spotkac :)) Ale nie kupilam. Ogladalam tez te
        kiecki z reklamy- i tez lipa. Zreszta.. ze swieca szukac rzeczy, ktore w Hmie
        podobaja mi sie na zywo :/
      • foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 28.10.07, 20:46
        dzieki za info dziewczyny
        kupilam rajstopy w reducie
        dla zainteresowanych
        bylo jeszcze kilka par w rozmiarze L (zestawienie w szarociach i w
        czerniach - gladkie+prazkowane)
        po czerwonych nie ma sladu :)

        • love_mode Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 09:49
          czerwone te 100den? sa w arkadii i wola parku
          • foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 10:09
            a czy to wlasnie w nich wystapila niania w sobotkim odcinku?
            wygladaly swietnie niesamowity odcien czerwieni
            • cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 11:02
              a jakieś zdjęcie niani? nie oglądam tv, więc nie wiem, ale te, które ja mam
              czerwone z h&mu rzeczywiście są niezwykłe, czerwony mocno (100den), ale
              jednocześnie jakieś takie refleksy żółtego/zlotego (na opakowaniu zresztą było
              napisane, że to jest yellowish red).
              • pinkpanther Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 11:06
                ale 100 DEN chyba też już strasznie pogrubiają nogi? Ja zazwyczaj nie noszę
                grubszych, niż 60-tki...
                • cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 11:18
                  nie mam takiego wrażenia, zwykle noszę 40 lub 60 den i zdecydowanie nie mam
                  chudych nóg, ale nie wydaje mi się, żbey w tej setce jakoś znacznie gorzej
                  wyglądały. chyba, żem zaślepiona ;).
                  • foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 11:24
                    nie wiem niania wygladal ok;) nie grubo
                    nie wiem skak sie bierze zdjecia niani ;)
                    • pinkpanther Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 11:29
                      o te rajtki chodzi?
                      niania.onet.pl/0,55086,3,1,1,multimedia.html
                      a tu można nianię ubrać :)
                      niania.onet.pl/szafa/index.html
                      • pinkpanther Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 11:30
                        kurcze, ale ma nogi...
                        niania.onet.pl/0,55086,4,1,3,multimedia.html#zdjecie
                      • foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 14:28
                        tak ale u mnie w tv wygladaly inaczej
                        tak jkaby swiecily ale nie strazackim czerwonym tylko racezj
                        krolwska purpura
                    • cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 11:36
                      foam, moje (te z hmu) są bardziej czerwone, te niani takie ceglaste. zaraz
                      wrzucę fotę tych z hmu i już. idę po aparat :).
                      • cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 14:15
                        no więc zamieściłam zdjęcia i w sumie przekłamują one kolor, więc możliwe, że
                        niania miała je, bo dosyć podobnie wyszły na moich fotach:
                        fotoforum.gazeta.pl/3,0,932834,2,2.html i
                        fotoforum.gazeta.pl/3,0,932833,2,1.html (to jest bliższe rzeczywistości).
                        • martusia67 Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 14:35
                          U mnie na pierwszysm zdjeciu twoje rajty sa pomaranczowe a na drugim
                          rózowe...ale wierze na słowo,ze sa czerwone :))))
                        • foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 14:48
                          te nianiowe inacezj wygladaly niz na fotkach z filmu
                          przynjamniej na mojej wypasionej barvi full hd :)i na testowym tvn w
                          jakosci hd

                          niestety w domowych warunkach nie da sie oddac czerwonego
                          ale rajty na niani wygladaly bosko i chetnie bym kupila te z hama bo
                          cos mi sie wydaje ze to walsnie te
                          ale chodzic nie moge a czy chlop zechce mnie wozic i prowadzac :)
                          mam nadzieje ze sie odtana jak juz sama bede mogla jezdzic
                          • cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 15:27
                            ha, no to pewnie te, tak sobie myślę, ekrany przekłamują kolor, więc bardzo
                            możliwe. a ty ile jeszcze tak będziesz polegiwała, biedna?:)
                            • foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 15:37
                              no wlasnie
                              ja np mam w laptopie juz tak wypalona matryce ze wlasciwie nic nie
                              widze a juz na pewno nie odcienie czerwonego
                              pewnie kazda z znas te zdjecia widzi innaczej nie wspominajac juz o
                              indywidualnych roznicach w percepcji co takze tzreba uwzglednic :)

                              juz troche wstaje :) 11 listopada sa zawody motocrossowe na torze w
                              sochaczewie i chcilabym cos nakrecic wiec musze byc na chodzie
                              nie wspominajc o tym ze jeszcze bym pojezdizla w tym roku :)
                              starosc nie radosc czlowiek sobie zyje niesiwadomy jakie ma gnaty
                              kruche i jakie juz ciezko wyekspoatowane

                              • cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 16:53
                                ale ty na tych zawodach jeździla nie będziesz, mam nadzieję :). mi ostatnio coś
                                w kolanie po bieganiu strzyka, niedobrze, panie dziejko, niedobrze.
                                • foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 17:42
                                  nie ja jestem cienias jeszcze
                                  ledwo sobie radze

                                  srednia wieku zawodnikow to 16 lat :)
                                  geriatrycy tylko hobbystycznie jezdza ;)

                                  • cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 21:46
                                    e, bo takie szesnastki to mniej lęków mają, jak to dzieci, nie ;).
                                    • foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 30.10.07, 12:21
                                      takie szestastolatki szybciej sie zrastaja i goja...
                                      no i ze starchem chyba jest tak, ze faktycznie im czlowiek dluzej
                                      zyje tym mu na zyciu i zdrowiu bardziej zalezy
                                      paradoksalnie ;), bo przeciez ma juz mniej do stracenia :)
                                      • cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 30.10.07, 13:03
                                        wiesz, to może tak, jak z dużą fortuną - małą postawisz na ruletce, trudno, jak
                                        przegrasz, to końca świata nie będzie, ale wielką?

                                        no i w ogóle, bardzo cię proszę, nie pisz bzdur, życie kobiet zaczyna się po
                                        trzydziestce (niedługo mam 27 urodziny i zaczynam przeżywać pierwszy poważny z
                                        tym kryzys związany;).
      • wojtusia Posiadamy takie :) 29.10.07, 15:29
        Bardzo sobie chwalimy ;)
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka