foamclene 26.10.07, 11:54 stylebytes.net/wp-content/uploads/2007/09/036.jpg z "obcego" bloga fotka rajstopy na dziewczynie bardzo mi sie podobaja widzialyscie je w ktoryms z warszawskich hamow? dwupak szare melanze glownie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kc_mc Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 12:02 Ja nie pomoge, ale odnosnie tej dziewczyny, to bardzo duzo ma ciuchow z h&m i albo jest milosniczka tej firmy i potrafi szukac, albo tam pracuje :) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 13:05 mnie tez to zadziwia :) podba mi sie to jak sie ubiera najnbardziej zachwycaja mnie jendak zdobycze z sh :) Odpowiedz Link Zgłoś
disa Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 12:06 ja mam te po lewej, jakis czas temu kupilam je na Marszalkowskiej -wtedy co rekawiczki -wiec z miesiac bedzie Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 12:23 kurcze musialy szybko zejsc bylam kilka razy osttanio i nie widzilam Odpowiedz Link Zgłoś
disa Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 12:42 Foam ale to bylo miesiac temu -jak nie lepiej Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 12:39 ja je widziałam prawie miesiąc temu w h&m w moim rodzinnym mieście, ale miałam jakieś zaćmienie i ich nie kupiłam, a potem szukałam w Warszawie, ale nigdzie nie było (to samo miałam z tymi szarymi z kolorowymi supełkami). wczoraj byłam w tym h&m, w którym je wcześniej widziałam, ale też już ani śladu po nich :( Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 12:49 a nie ma czego zalowac te supelki a racezj te azurowy wzor tak potezaja noge ze jak dla mnie nie nadja sie do nodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 13:46 to może dobrze, że je przegapiłam, a taką miałam na nie ochotę, po tym Twoim zdjęciu z żółtymi butami :) Odpowiedz Link Zgłoś
cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 16:10 no, proszę, jakiego nosa miałam. te ażurowe w supełki ciągle są we wrocławiu (widziałam wczoraj w arkadach i na świdnickiej, jakby którąś to interesowało) i chodziłam koło nich, i chodziłam, ale nie kupiłam. i nawet miałam pisać do foam, by wrzuciła fotę z rajtuzami na sobie. jak miło wiedziec, że nie wydało się bez sensu pieniędzy :). Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 16:56 no tym bardziej ze cholery kosztuja prawie 50 zl :) moze jednak na nodze o innej budowie wygladlayby ladnie ta ma nogi kliny czyli u gory szerokie zwezajace sie ku dolowi do tych rajstop potzreba nogi slomnki czyli bez znacznej roznicy w objetosci gora - dol :) takie nie walktaken.com/wp-content/uploads/amerie_legs.jpg blogs.gettyimages.com/entertainment/wp-content/uploads/2007/06/cameron-diaz.jpg takie tak www.deanesmay.com/files/parkershoes.jpg i13.photobucket.com/albums/a284/caramelfrapp/p.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 18:14 ja mam uda i łydki, które jednak różnią się od siebie obwodami, więc się normalnie bogatsza poczulam o te niewydane pieniądze :D. Odpowiedz Link Zgłoś
love_mode ciak 26.10.07, 18:26 jak jestes jeszcze zainteresowana supelkowymi to sa w H&M w Arkadii Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: ciak 26.10.07, 19:43 dzięki ;) po tym co Foam napisała, to chyba już nie jestem zainteresowana - niestety nie mam wystarczająco szczupłych nóg do pogrubiających rajstop :( Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka24 Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 12:40 nie jeszcze nie widzialam ale sama na nie poluje Odpowiedz Link Zgłoś
abigail83 Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 13:23 Ja je mam. Kupiłam tydzień temu w H&M w Reducie. Dwupak kosztuje zdaje się 39,90. P.S. Mam też z H&M czerwone 100 den - kolor jest absolutnie piekny, głeboka, nasycona czerwień. Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 14:23 o dizeki posle chlopa jka sie da na szczescie jest tam komputronik na wabia ;) Odpowiedz Link Zgłoś
cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 16:13 te czerwone też mam, są genialne, ale na razie jest mi na nie za gorąco :). a co do meritum - nie widziałam tych prązkowanych we wr, a ostatnio namiętnie oglądam wszystkie rajstopy, rajtuzy etc w h&mie. czy któraś z was kupila ocieplacze i je nosi? bo jakoś mnie intrygują, ale nie jestem w stanie sobie żadnej fajnej kreacji z nimi wymyśleć, może mnie zainspirujecie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
bgoralska1972 Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 14:54 czy te rajstopy nie są zimne przy np minusowej temperaturze? Ogladalam je ostatnio i stwierdziłam ze doplace i wezme te z bawełną wydałay mi sie cieplejsze :) Odpowiedz Link Zgłoś
decembersnowdrop Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 15:07 Widziałam te szare kilka razy (na czarne nie zwróciłam uwagi), ostatnio tydzień temu w Wola Park. Kosztowały na pewno 59,90 zł, dla mnie trochę za dużo. Ten blog, a raczej ubrania/zestawienia tej dziewczyny są świetne! Odpowiedz Link Zgłoś
dakota77 Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 26.10.07, 19:41 Widzialam te prazkowane rajstopy jakies dwa tygodnie temu w Reducie. Kupilam sobie wtedy kremowe, z szarych zrezygnowalam, bo mam prazkowane z Veneziany, ale tamte chyba sa ciensze. Trzeba bylo brac i szare:-) Odpowiedz Link Zgłoś
trocineczka Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 27.10.07, 14:57 Ja widzialam, jakies 2 tygodnie temu we Wrocku. (wiem, ze daleko od W-wy, ale to znaczy, ze jeszcze gdzies mozna je spotkac :)) Ale nie kupilam. Ogladalam tez te kiecki z reklamy- i tez lipa. Zreszta.. ze swieca szukac rzeczy, ktore w Hmie podobaja mi sie na zywo :/ Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 28.10.07, 20:46 dzieki za info dziewczyny kupilam rajstopy w reducie dla zainteresowanych bylo jeszcze kilka par w rozmiarze L (zestawienie w szarociach i w czerniach - gladkie+prazkowane) po czerwonych nie ma sladu :) Odpowiedz Link Zgłoś
love_mode Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 09:49 czerwone te 100den? sa w arkadii i wola parku Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 10:09 a czy to wlasnie w nich wystapila niania w sobotkim odcinku? wygladaly swietnie niesamowity odcien czerwieni Odpowiedz Link Zgłoś
cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 11:02 a jakieś zdjęcie niani? nie oglądam tv, więc nie wiem, ale te, które ja mam czerwone z h&mu rzeczywiście są niezwykłe, czerwony mocno (100den), ale jednocześnie jakieś takie refleksy żółtego/zlotego (na opakowaniu zresztą było napisane, że to jest yellowish red). Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 11:06 ale 100 DEN chyba też już strasznie pogrubiają nogi? Ja zazwyczaj nie noszę grubszych, niż 60-tki... Odpowiedz Link Zgłoś
cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 11:18 nie mam takiego wrażenia, zwykle noszę 40 lub 60 den i zdecydowanie nie mam chudych nóg, ale nie wydaje mi się, żbey w tej setce jakoś znacznie gorzej wyglądały. chyba, żem zaślepiona ;). Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 11:24 nie wiem niania wygladal ok;) nie grubo nie wiem skak sie bierze zdjecia niani ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 11:29 o te rajtki chodzi? niania.onet.pl/0,55086,3,1,1,multimedia.html a tu można nianię ubrać :) niania.onet.pl/szafa/index.html Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 11:30 kurcze, ale ma nogi... niania.onet.pl/0,55086,4,1,3,multimedia.html#zdjecie Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 14:28 tak ale u mnie w tv wygladaly inaczej tak jkaby swiecily ale nie strazackim czerwonym tylko racezj krolwska purpura Odpowiedz Link Zgłoś
cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 11:36 foam, moje (te z hmu) są bardziej czerwone, te niani takie ceglaste. zaraz wrzucę fotę tych z hmu i już. idę po aparat :). Odpowiedz Link Zgłoś
cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 14:15 no więc zamieściłam zdjęcia i w sumie przekłamują one kolor, więc możliwe, że niania miała je, bo dosyć podobnie wyszły na moich fotach: fotoforum.gazeta.pl/3,0,932834,2,2.html i fotoforum.gazeta.pl/3,0,932833,2,1.html (to jest bliższe rzeczywistości). Odpowiedz Link Zgłoś
martusia67 Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 14:35 U mnie na pierwszysm zdjeciu twoje rajty sa pomaranczowe a na drugim rózowe...ale wierze na słowo,ze sa czerwone :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 14:48 te nianiowe inacezj wygladaly niz na fotkach z filmu przynjamniej na mojej wypasionej barvi full hd :)i na testowym tvn w jakosci hd niestety w domowych warunkach nie da sie oddac czerwonego ale rajty na niani wygladaly bosko i chetnie bym kupila te z hama bo cos mi sie wydaje ze to walsnie te ale chodzic nie moge a czy chlop zechce mnie wozic i prowadzac :) mam nadzieje ze sie odtana jak juz sama bede mogla jezdzic Odpowiedz Link Zgłoś
cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 15:27 ha, no to pewnie te, tak sobie myślę, ekrany przekłamują kolor, więc bardzo możliwe. a ty ile jeszcze tak będziesz polegiwała, biedna?:) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 15:37 no wlasnie ja np mam w laptopie juz tak wypalona matryce ze wlasciwie nic nie widze a juz na pewno nie odcienie czerwonego pewnie kazda z znas te zdjecia widzi innaczej nie wspominajac juz o indywidualnych roznicach w percepcji co takze tzreba uwzglednic :) juz troche wstaje :) 11 listopada sa zawody motocrossowe na torze w sochaczewie i chcilabym cos nakrecic wiec musze byc na chodzie nie wspominajc o tym ze jeszcze bym pojezdizla w tym roku :) starosc nie radosc czlowiek sobie zyje niesiwadomy jakie ma gnaty kruche i jakie juz ciezko wyekspoatowane Odpowiedz Link Zgłoś
cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 16:53 ale ty na tych zawodach jeździla nie będziesz, mam nadzieję :). mi ostatnio coś w kolanie po bieganiu strzyka, niedobrze, panie dziejko, niedobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 17:42 nie ja jestem cienias jeszcze ledwo sobie radze srednia wieku zawodnikow to 16 lat :) geriatrycy tylko hobbystycznie jezdza ;) Odpowiedz Link Zgłoś
cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 29.10.07, 21:46 e, bo takie szesnastki to mniej lęków mają, jak to dzieci, nie ;). Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 30.10.07, 12:21 takie szestastolatki szybciej sie zrastaja i goja... no i ze starchem chyba jest tak, ze faktycznie im czlowiek dluzej zyje tym mu na zyciu i zdrowiu bardziej zalezy paradoksalnie ;), bo przeciez ma juz mniej do stracenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
cledomro Re: Szare i czarne rajstopy w prazek H&M 30.10.07, 13:03 wiesz, to może tak, jak z dużą fortuną - małą postawisz na ruletce, trudno, jak przegrasz, to końca świata nie będzie, ale wielką? no i w ogóle, bardzo cię proszę, nie pisz bzdur, życie kobiet zaczyna się po trzydziestce (niedługo mam 27 urodziny i zaczynam przeżywać pierwszy poważny z tym kryzys związany;). Odpowiedz Link Zgłoś