zuza0107 05.02.08, 20:27 czy tak można do klubu? od ponad 1,5roku nigdzie nie byłam czy mogę iść tak ubrana? www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8560a8c3a14ae1fd.html][IMG]http://images25.fotosik.pl/152/8560a8c3a14ae1fdm.jpg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dariaaa1 Re: czy tak można do klubu? 05.02.08, 20:57 Dzinsy jak najbardziej tak,bo będziesz się czuć swobodnie. Tylko ten top czarny mi coś nie "teges".Chyba zbyt "ostentacyjny" ?;) Odpowiedz Link Zgłoś
hanuszka-m Re: czy tak można do klubu? 05.02.08, 21:59 opcja stroju jak sprzed 1,5roku...;P gora stanowczo do wymiany. Odpowiedz Link Zgłoś
ensoleillement Re: czy tak można do klubu? 05.02.08, 22:56 góra bez napisów, jakiś fajny pasek i torebka i jest ok, chociaż szału nie robi;) Odpowiedz Link Zgłoś
meduzaa1 Re: czy tak można do klubu? 06.02.08, 08:54 pewnie można, tylko jak to będzie wyglądało to już inna para kaloszy:/ Odpowiedz Link Zgłoś
danuu Re: czy tak można do klubu? 06.02.08, 12:37 Halo? Jak to dzinsy ok? Przeciez maja taki nieladny kolor, ktory w dodatku w ogole nie pasuje do czerwonego....Dzinsy sa moim zdaniem najgorsza czescia tego stroju :( Odpowiedz Link Zgłoś
ja-kociamama Re: czy tak można do klubu? 06.02.08, 13:13 Nie wygląda to dobrze. Dżinsy takie sobie, góra do wymiany Odpowiedz Link Zgłoś
shellerka Re: czy tak można do klubu? 06.02.08, 13:35 no wlasnie... jak ktos zauwazyl ten kolor dzinsow nie pasuje do czerwonych butow, fason spodni tez jakos nie bardzo... ciemnogranatowe spodzienki ładniej by sie komponowaly i z tymi butami, ktore dla mnie maja za niski obcas i nieciekawy fason. Co do góry... zbyt sportowa na mój gust Odpowiedz Link Zgłoś
aaallyyy Re: czy tak można do klubu? 06.02.08, 16:26 Zgadzam sie z moja poprzedniczka:) Diznsy maja zly kolor i kruj. Top za sportowy i na wyjscie na impreze wogole nie pasuje. Proponuje proste ciemne dzinsy, dlugi czarny lub srebrny topik i pasek na wysokosci talli. Buty nich juz zostana ale nie dobieraj topu ani torebki pod ich kolor. Odpowiedz Link Zgłoś
mili_vanili Re: czy tak można do klubu? 06.02.08, 19:51 Dżinsy mają zły _krój_. Top faktycznie _w ogóle_ nie pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
agiee1988 Re: czy tak można do klubu? 06.02.08, 20:19 a mnie sie podobaja te jeeasny i te buty razem >ktore dla mnie maja za niski obcas i >nieciekawy fason moze autorka nie lubi wysokich butow? a ja bylam w ciemnych jeasnach, mialam fioletowa bluzeczke z krotkim rekawem, szary zakiet i czarne plaskie bootki do kostek, torebke : srebrna duza ( na parkiecie tanczylam bez zakietu co bylo widac , z bizuteri mialam srebrny lanczuszek, ktorego nie zdejmuje, 3 piersionki ktorych tez nie zdejmuje i zegarek) ... ale podkreslam ze ja nie mialam z chlopakiem w planach pojscie z do klubu czy tez dyskoteki Odpowiedz Link Zgłoś
shellerka Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 08:48 ". ale podkreslam ze ja nie mialam z chlopakiem w planach pojscie z > do klubu czy tez dyskoteki" kuźwa o co chodzi? bo nie bardzo rozumiem? wiekszosc z was zdaje sie myslec ze kobieta ubiera sie po to zeby odstawic taniec godowy przed facetem??? Otóż zdziwicie sie ale tak naprawde to wiekszosc kobiet ubiera sie dla innych kobiet. Faceci procz metro i homoseksualnych nie odróżnią czy ten krój jest modny czy nie. A kobiety są okrutne. I lubię wyglądać seksi wlasnie dla takich babsztyli. Bo lubię im psuc humor. A facetów zawsze miałam na pęczki i jakoś niezależnie czy stylizowałam sie na lolite, sex bombe czy skromna sekretareczke. Nawet jesli ide z mezem do klubu to lubie fajnie wygladac. Co w tym dziwnego? Pewnie sa kobiety ktore uwazaja ze jesli kobieta sie stara wygladac pociagajaco to znaczy ze zamierza sie puszczac na prawo i lewo. Dlatego moim zdaniem tylu facetow odchodzi od swoich zon, bo te przestaja o siebie dbac uwazajac ze nie ma juz po co. Odpowiedz Link Zgłoś
shellerka Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 08:53 i prosze oszczedzcie sobie argumentow w stylu, ze madry facet to nie dba o wyglad swojej kobiety, bo ceni jej wneętrze... bla bla bla... wiadomo:D moj jest madry. mowi mi jaka jestem piekna, jaka madra, jaka cudowna i ze nie mam przesadzac z tymi wszystkimi zabiegami, strojeniem itp., ale potrafi zauwazyc ze kobieta kolegi ma okropna cere, albo za szeroki tylek, albo ze przestala o siebie dbac. Pewnie ze gdyby mi powiedzial, ze mam sobie zrobic powiekszenie piersi czy przefarbowac na rudo bo nagle takie laski by go zaczely pociagac - musialby sie spakowac i na drzewo, ale nie rozumiem dlaczego mam jego i siebie pozbawiac przyjemnosci przebywania w pieknym towarzystwie samej siebie:))) Odpowiedz Link Zgłoś
agiee1988 Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 09:17 loo ale mowa :) chodzilo mi o to ze poszlam spontanicznie z moim chlopakiem do dostkoteki :), mielismy pojsc tylko do baru, ale kiedy popilismy trochei (bylo widac juz to po nas)a bar zamykali o 10 ielismy poszalec nagle, wiec poszlismy do dyskoteki, tak spontanicznie jakos nie zwracalam uwagi na stroj kobiet w moim otoczeniu. zajeta bylam moim facetem, ktory nie odstepowal kroku na sekudnke, poza wc. jedynie zwrocilam uwage na to jak dziewczyny sie zachowuja nigdy nie znalazlam partnera na dyskotece :), zawsze szukam po roznych portalach tj kiedy zaczynam sie z nim umawiac wiadomo ze staram sie dobrze wygladac :) moj obecny chlopak(jestemy miesiac) zwrocil uwage na mnie i to ze dobrze nam sie rozmawia itd i sp [otykalismy sie mniej wiecej codziennie, az wkoncu powiedzial chce byc z toba :) moj facet tez reaguje na jakies niedociagniecia jak i na ladne stroje ktore kupuje czy tez moj wyglad ogolny.to jemu gl. sie radze na zakupach czy mam to zupic, czy ladnie wygladam :) ale patrzy np na moj brzuszek i mowi... o nie.. zacznij cwiczyc i ogranicz hamburgery z pepsi). wcale sie o to nie gniewam, o to a mowi to tak fajnie ze nie moge sie gniewac na niego :) moj facet raz mi powiedzial ze przesadzam :) czasem mi mowi ze ladnie wygladam a czasem nie. Odpowiedz Link Zgłoś
shellerka Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 09:39 gratuluje "cudownego" hłe hłe hłe męzczyzny życia :))))))))) jak ci koleś po miesiącu sugeruje ze mu sie twoj brzuch przestaje podobać, to hello.... Odpowiedz Link Zgłoś
agiee1988 Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 10:17 ojj zapewniam mu ze sie ze tak nie bedzie :) moj partner mnie kocha i mu bardzo zalezy , a ja staram sie dbac o to zebym nie przesadzila z przytyciem. a pasie mam cos kolo 84, nie jest zle :) Odpowiedz Link Zgłoś
bwab Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 10:27 to rzeczywiście ogranicz te hamburgery. Podobno tłuszcz w okolicy brzucha jest groźniejszy dla zdrowia niż ten na biodrach. Odpowiedz Link Zgłoś
shellerka Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 10:28 > ojj zapewniam mu ze sie ze tak nie bedzie :) przykro mi ale mam problem ze zrozumieniem twojej składni... mu zapewniasz? ze co tak nie będzie? > moj partner mnie kocha i mu bardzo zalezy rozumiem ze masz lat 17 i wierzysz ze mozna kochać kogoś po miesiącu :))) wiadoooomoooo a pasie mam cos kolo 84, nie > jest zle :) a to to juz chyba czysta prowokacja... bo ja mam 65 i nie czuje się szczypiorkiem Odpowiedz Link Zgłoś
polcia85 Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 11:23 > > a pasie mam cos kolo 84, nie > > jest zle :) > a to to juz chyba czysta prowokacja... bo ja mam 65 i nie czuje się szczypiorkiem Chyba o biodra jej chodziło :-) Odpowiedz Link Zgłoś
asidoo Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 11:25 Chyba w biodrach, bo ja wysoka i po porodzie (jeszcze nie odchudzona) mam sporo mniej w pasie. Odpowiedz Link Zgłoś
polcia85 Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 11:22 Nie bądź śmieszna, gościa z którym jesteś miesiąc nie można nazwać partnerem. Wybaczę Ci to jednak składając to na karb młodego wieku. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
ensoleillement Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 13:53 kocha Cię??? Po miesiącu?? Swieeeetnie. Odpowiedz Link Zgłoś
ensoleillement Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 13:55 i co to jest bar??? bo ciągle o tym mówisz a ja jedyny jaki ja znam to ten z "na wspólnej"... Odpowiedz Link Zgłoś
agiee1988 Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 15:45 bar sie nazywa surf cafe. a co wam do tego ze moj partner i ja powiedzielismy sobie kocham wczesniej? moze wy inna teorie nt temat macie, ze trzeba czekac milion lat zeby sobie powiedziec kocham. (tj ironia) 84 mam w pasie w biodrach 102, i mam wzrostu 173, w biuscie 97 moze ty masz 65 i wygladasz na gruba bo moze masz 140 cm wzrostu Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 15:54 to dlatego, że my się urodziłyśmy w czasach, kiedy jeszcze nie było barów, tylko klubokawiarnie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
shellerka Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 16:50 o kurcze... gratuluje poczucia pewnosci siebie... Ja mam 177 cm wzrostu i 65 w pasie a w biodrach 95-97 (po urodzeniu syna), w biuscie jakieś 93.... O rany... Modelką to ty nie jesteś. I to w wieku 20 lat??? Co będzie jak urodzisz dziecko??? Odpowiedz Link Zgłoś
shellerka Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 16:52 :)) uwielbiam krysie z fotkapeel:))) zdaje sie ze angie1988 to jedna z nich. przywitajmy wiec krysie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
agiee1988 Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 18:43 > :)) uwielbiam krysie z fotkapeel:))) zdaje sie ze angie1988 to jedna z nich. > przywitajmy wiec krysie!!! ?? a kto ze musze byc modelka? kto powiedzial ze musze miec dzieci? w tej chwili nie czuje potrzeby dziecka za najblizsze 10 lat. wokol siebie nie potrafie ogarnac a co dopiero majac dziecko za X lat. dobrze ze moj partner chce tylko 1 w przyszlosci, mam nadzieje ze nie bedzie je chcial miec szybko, jak bedziemy razem nie wiem na jakim swiecie ty zyjesz, czy jestesz taka z opyszala czy co ze sie tak chwalisz 65? ja jakbym miala tyle wygladalabym jak anorektyczka.ludzie sa duzo duzo duzo grubsi, nie wiem czy to widzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
agiee1988 Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 18:48 hmm wnioskuje ze mi tutaj wrzucasz ze mnie facet rzuci bo sama masz takiego chlopa..., zdradzal cie a potem chyba zaczelas chudnac. wiesz ... to nie u mnie kochana. moj partner mnie akceptuje Odpowiedz Link Zgłoś
agiee1988 Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 19:00 wiesz, tak mi sie jeszcze kojarzylo odnosnie dziecka. wole zeby partner zerwal ze mna chocby ze wgledu na wyglad, niz mial byc zmuszony zostac w zwiazku malzenskim ze mna dla dziecka. Odpowiedz Link Zgłoś
ensoleillement Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 19:44 Gratuluję partnera i baru. Dziewczyny skończcie tę dyskusję, tak będzie lepiej:) Agiee Ty masz w końcu 17, 19 czy 20 lat...? Odpowiedz Link Zgłoś
agiee1988 Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 20:44 > Gratuluję partnera i baru. Dziewczyny skończcie tę dyskusję, tak będzie lepiej: >) pytaja sie dziewczyny to odp :) a jak widac wg roku przy moim nicku? prawie 20 Odpowiedz Link Zgłoś
bye-bye shellerko 07.02.08, 09:39 myslę ,ze jak będzie konkurs na najseksowniejszą forumkę to musisz wystartować! Odpowiedz Link Zgłoś
shellerka Re: shellerko 07.02.08, 09:43 oj koniecznie bye bye! koniecznie. to by byl taki powrot do przeszlosci heheh:) Odpowiedz Link Zgłoś
polcia85 Shellerka 07.02.08, 11:21 > moj jest madry. mowi mi jaka jestem piekna, jaka madra, jaka cudowna i ze nie > mam przesadzac z tymi wszystkimi zabiegami, strojeniem itp., ale potrafi > zauwazyc ze kobieta kolegi ma okropna cere, albo za szeroki tylek, albo ze > przestala o siebie dbac. Ale nie powiesz chyba, że zauważyłby, gdyby kobieta kolegi miała bluzkę o niemodnym fasonie albo spodnie w niemodnym kolorze ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
shellerka Re: Shellerka 07.02.08, 11:28 > Ale nie powiesz chyba, że zauważyłby, gdyby kobieta kolegi miała > bluzkę o niemodnym fasonie albo spodnie w niemodnym kolorze ;-) nie, bo on sie nie zna na najnowszych trendach, ale potrafi powiedziec, ze jakis ubior mu sie nie podoba. nie znosi butow peep toe (ja uwielbiam) ani h&mowej mody w stylu - im mniej seksownie tym lepiej tzn. jakies pudełkowate kurtko zakiety, udziwnione rzeczy. lubi klasyke i elegancje, nie cierpi kiedy ide w strone złoceń i ozdóbek (a czesto odzywa sie we mnie sroka) Odpowiedz Link Zgłoś
asidoo Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 10:41 A w jakim mieście idziesz do klubu? Jak w jakiejś pipidówce, to może zostac ;) Odpowiedz Link Zgłoś
danuu Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 10:59 Shellerko, wez pod uwage wiek agee i wez na to poprawke. Przypomnij sobie siebie w takim wieku :) A tak generalnie to ja poznalam swojego partnera w klubie. Mialam na poczatku problem z przyznaniem sie do tego, bo wiadomo jakie sa konotacje hasla: "poznalismy sie w klubie"... Jestesmy ze soba dwa lata, rozumiemy sie doskonale. Wiec nie ma reguly gdzie sie poznaje facetow. Odpowiedz Link Zgłoś
shellerka Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 11:11 danuu, no wlasnie tak mi sie zdaje ze to panna siedemnasto osiemnastoletnia góra:) no wiem wiem.. taki wiek :) co tydzień bylam zakochana na całe życie:) a co do poznawania w klubie... ja nigdy nie umowilam sie z kims poznanym w dyskotece, klubie czy pubie. jakoś faceci w tych miejscach jesli byli sami, robili na mnie wrazenie mysliwych, a ja nie lubie byc zwierzyna. Ale, moja przyjaciolka taka bardzo bardzo porzadna dziewczyna (nie to co ja hehehe) poznala wlasnie w klubie swojego obecnego meza (tez z gatunku bardzo bardzo porzadnych) i sa bardzo szczesliwi, wiec pewnie ze nie mozna generalizowac. Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 11:17 hehe... ja właściwie wszystkich moich facetów w knajpie poznałam. może powinnam się zastanowić nad sobą ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
mmkl Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 11:50 sądząc po nicku to 20letnia... :/ Odpowiedz Link Zgłoś
ensoleillement Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 14:01 To ja jestem strasznie niepoprawna bo rzeczywiscie większość moich facetów była klubowa- pubowa, no przeciez nie poznam faceta w warzywniaku czy czytelni;). Tyle, że zawsze, ale to zawsze oni byli wyławiani przeze mnie, z takimi co do mnie podchodzą po prostu nie gadam :) No i nie był to jakiś typowy podryw, raczej wspólne zaznajamianie się na paru imprezach z tej samej serii. Aczkolwiek w moim obecnym od ponad 2 lat zakochałam się z miejsca kupując piwo przy barze. Zostaliśmy razem już do końca wieczoru:) Odpowiedz Link Zgłoś
danuu Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 15:49 no to w duzym skrocie bylo u mnie podobnie ;p To wzbranianie sie przed poznawaniem ludzi w klubach laczy sie ze zla slawa takich znajomosci... chociaz wiadomo - zalezy, co to za facet, co to za klub, co to za okolicznosci :) Odpowiedz Link Zgłoś
ensoleillement Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 19:46 ..i przede wszystkim zależy od tego co dziewczyna ma w głowie:) Odpowiedz Link Zgłoś
hotally Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 13:17 Zaloz jakies ładniejsze, stonowane jeansy, z prostą nogawką, buty na obcasie, mogą byc kozaki, ale takie do ktorych wsadzisz spodnie i nie beda odstawac i elegancką bluzkę. Na sportowo się juz chyba tylko na zakupy i z psem chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
agiee1988 Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 15:59 tak jak ktos wlasnie zauwazyl mam prawie 20 lat. ja swojego chlopaka poznalam przez fotke.pl :P zagadalam do niego i wkoncu rozmawialismy przez 3 dni , po 12 godzin na gg az w koncu sie poznalismy w realu. widze to jak mu zalezy, poznalam jego rodzine z najblizszego otoczenia. z nikim innym sie nie spotyka. jak pracuje 3 razy w tyg, to ja w pozostale 4 figuruje w "kalendarzu" , wiec wiem ze zadnej panny na boku nie ma (a moge latwo sprawdzic czy jest w pracy, bo wystarczy ze pojade do niego nie zapowiadajac sie), z kumplami sie juzz daaawno nie widzial.wczoraj wlasnie z nimi popil ze go musialam zbierac :P.nie zbywa mnie tanimi tekstami. znosi nawet moje kilku godzinne zakupy.moje humorki tez znosi. wszystko planujemy, jak spedzimy czas, czy gotujac, czy ogladajac tv/filmy, co kupimy tj dziadkowi i babci na ich swieta (tak bylo), dba o mnie, jak sie zle poczuje odrazu o lekarzach mowi i badaniach i mnie chce wysylac. Odpowiedz Link Zgłoś
martusia67 Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 16:03 fotka.pl kojarzy mi sie z pewnym blogiem :) Odpowiedz Link Zgłoś
victim-girl Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 16:14 hehe;p a z jakim blogiem?? Odpowiedz Link Zgłoś
martusia67 Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 16:18 victim-girl napisała: > hehe;p a z jakim blogiem?? fotkapeel.blogspot.com/ a teraz zmienił adres na fotkapeel.pinger.pl/ :D Odpowiedz Link Zgłoś
victim-girl Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 16:23 O Bożesz mój!! Cóż to za blog?? Znajomy?? Odpowiedz Link Zgłoś
martusia67 Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 16:26 victim-girl napisała: > O Bożesz mój!! Cóż to za blog?? Znajomy?? Nie, a ja myślałam,ze wszyscy znają ten blog, tak samo jak białekozaczi.pl :-) blog wielokrotnie linkowany był na forum :) Odpowiedz Link Zgłoś
victim-girl Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 16:28 Białekozaczki.pl znam ale tego nie...może dlatego, że jestem tu poczatkująca:) Poowli wszystko nadrobie ;D Odpowiedz Link Zgłoś
ensoleillement Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 19:50 Szczerze powiedziawszy to ja myślałam, ze o tym blogu pisze agiee, nie wiedziałam ze jest inna fotkapeel:D Agiee- już wiem ile masz lat (pytałam wcześniej) i jeszcze raz gratuluję partnera;) Miło tyle o nim wiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
agiee1988 Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 20:49 >Szczerze powiedziawszy to ja myślałam, ze o tym blogu pisze agiee, >nie >wiedziałam ze jest inna fotkapeel:D mialam namysli popularna fotke.pl bron boze zebym sie z takimi k... indetifikowala. nie imprezuje po dyskotekach co wieczor, czy co pt, sob. pierwszy raz od czasow szkolnej dyskoteki w gimnazjum, bylam tanczyc, teraz z moim chlopakiem. napewno sie tak nie ubieram, jedynie do lozka, chociaz raz na jakis czas tj 3-4 miesiace. ensoleillement a potem mowia ze chlopak mnie nie kocha, ze mnie olewa i watek trwa przez 200 wpisow itd. Odpowiedz Link Zgłoś
dziewice Re: czy tak można do klubu? 07.02.08, 20:57 fajnie jest, warto miec swoj styl :) Odpowiedz Link Zgłoś
shellerka Re: czy tak można do klubu? 08.02.08, 09:17 :)))) nie mogę normalnie. a myslalam ze masłowska ściemnia i przegina w swojej "twórczości" a tu proszę dowód że to żYCIE... Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka24 Re: czy tak można do klubu? 08.02.08, 09:30 jeansy i buty ok ale bluzke bym zmienila kiczowane sa takie duze napisy Odpowiedz Link Zgłoś
iliada85 Re: czy tak można do klubu? 08.02.08, 10:59 ale wy jesteście.poprostu masakra.przede wszystkim ważne jest do jakiego klubu sie wybierasz.jeżeli to zwykly, gdzie nie trzeba sie mega stroic to jest ok. mi sie bardzo podoba.i zwracaj uwagi na komenty dziwczyn ,które są maniaczkami mody i do kubu zapewne poszłyby w nawet w stroju klauna ,gdyby aktualnie był modny.Waże że w takim zestawiniue bedziesz sie czuła swobodnie. Odpowiedz Link Zgłoś
krzyskow1 Re: czy tak można do klubu? 08.02.08, 16:06 do klubu to tylko tak: tinyurl.com/yqkc88 Odpowiedz Link Zgłoś
olga87 Re: czy tak można do klubu? 08.02.08, 17:13 nie będę komentować stroju,bo zostało to już zrobione przez inne forumowiczki.Kobiety ubierają się dla innych kobiet,a rozbierają dla facetów:D dodam jeszcze,że niekażda dziwzcyna co ma 20 lat jest taka jak agiee88,ja w tym meisiacu skończę 21 i nigdy nie byłam głupiutką trzpiotką (i moje koleżanki również),która umawia się w kolesiami z fotki czy innych czatów i nie mówi facetowi kocham cię po miesiącu znajomości,jak w ogóle można kochać kogoś kogo się praktycznie nie zna,bo nie wierzę,że tak dobrze go znasz. Odpowiedz Link Zgłoś
ansag Re: czy tak można do klubu? 08.02.08, 21:10 E tam, nie wiem co Wam nie pasi :) Wg mnie super ;) Odpowiedz Link Zgłoś