kasia07l 19.02.08, 18:45 byłam dzisiaj w camaieu, ubranka z new collection sa naprawde faje:D:D już sobie upatrzyłam sweterek i bluzke;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marta_686 Re: camaieu 24.04.08, 12:17 Od wczoraj jest przecena przez 10 dni Sporo cuichów minus 50, 40, 30 % Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: a ja ostatnio samą tandetę w tym sklepie widz 24.04.08, 15:52 ja tylko jeden sweter wypatrzyłam, tylko znów kupiłam brązowy :-( Odpowiedz Link Zgłoś
metrona Re: camaieu 24.04.08, 15:56 jak chodzę między wieszakami i oglądam to dużo ciuszków mi się podoba, ale jaajos mam takiego pecha że jak coś wybiorę to założe raz, dwa i coś mi nie pasuje.. CHyba dokonuję złych wyborów. Dużo ładnych kolorów a ja zawsze szare..:( Odpowiedz Link Zgłoś
ofelia1982 Re: camaieu 24.04.08, 22:07 ja tez uwielbiam ten sklep! ale czekam na przeceny jesli chodzi o nowa kolekcje:) natomiast nie moglam sie powstrzymac i kupilam juz szerokie dzinsy, 2 chusty i duzo bizuterii. moim zdaniem onie przoduja w tej ostatniej dziedzinie. Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: camaieu 24.04.08, 23:59 a ja lubie camaieu, zazwyczaj oblawiam sie podczas wyprzedazy albo dni camaieu, kiedy na wiekszosc asortymentu jest co najmniej 20% znizki. i podpisuje sie pod tym c pisze ofelia - bardzo lubie ich bizuterie, glownie kolczyki. Odpowiedz Link Zgłoś