Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    19.02.08, 18:45
    byłam dzisiaj w camaieu, ubranka z new collection sa naprawde
    faje:D:D już sobie upatrzyłam sweterek i bluzke;)
    Obserwuj wątek
      • ansag Re: camaieu 19.02.08, 22:23
        Dla mnie za drogo.
        • marta_686 Re: camaieu 24.04.08, 12:17
          Od wczoraj jest przecena przez 10 dni
          Sporo cuichów minus 50, 40, 30 %

          • sol_18 a ja ostatnio samą tandetę w tym sklepie widzę n/t 24.04.08, 15:50
            • miska_malcova Re: a ja ostatnio samą tandetę w tym sklepie widz 24.04.08, 15:52
              ja tylko jeden sweter wypatrzyłam, tylko znów kupiłam brązowy :-(
      • metrona Re: camaieu 24.04.08, 15:56
        jak chodzę między wieszakami i oglądam to dużo ciuszków mi się
        podoba, ale jaajos mam takiego pecha że jak coś wybiorę to założe
        raz, dwa i coś mi nie pasuje.. CHyba dokonuję złych wyborów. Dużo
        ładnych kolorów a ja zawsze szare..:(
      • ofelia1982 Re: camaieu 24.04.08, 22:07
        ja tez uwielbiam ten sklep! ale czekam na przeceny jesli chodzi o
        nowa kolekcje:) natomiast nie moglam sie powstrzymac i kupilam juz
        szerokie dzinsy, 2 chusty i duzo bizuterii. moim zdaniem onie
        przoduja w tej ostatniej dziedzinie.
        • alex_koz Re: camaieu 24.04.08, 23:59
          a ja lubie camaieu, zazwyczaj oblawiam sie podczas wyprzedazy albo
          dni camaieu, kiedy na wiekszosc asortymentu jest co najmniej 20%
          znizki. i podpisuje sie pod tym c pisze ofelia - bardzo lubie ich
          bizuterie, glownie kolczyki.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka