Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    2 pytania ;-)

    26.03.08, 17:07
    Najpierw pierwsze...
    Czy te buty są fajne?

    www.wrzuta.pl/obraz/4dzbdbxyGy/aboots2
    Ciąg dalszy nastąpi ;-)

    Obserwuj wątek
      • ensoleillement Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 17:10
        imo fajne, ale do dokładnie dopracowanej stylizacji
        • kasiaaaa24 Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 17:38
          Bardzo mi się podobają, chociaż ja nie miałabym do czego ich nosić.
      • yavanna86 Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 17:11
        Hm:) jest to kategoria butów-fajnych-których-w-życiu-bym-nie-założyła ;) (nie
        miałabym do czego i nie noszę obcasów)
        Ale są ciekawe, nie widziałam takich na ulicy, zgrabne...taak,fajne!
      • ni_mha Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 17:11
        Całkiem niezłe, ale reszta stroju musi być tłem dla tych butów.
      • minio-appletree Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 17:27
        generalnie nie fajne, ujdą tylko w przemyślanej stylizacji
        • martusia67 Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 17:35
          zdecydowanie inne :)
          • koffetka Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 18:25
            Dla tancerki z Mazowsza albo innego zespolu ludowego bardzo fajne:)
            A tak powaznie :ladne, zgrabne, ale te wzorki je "szufladkuja"
            • princess_ropucha Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 18:36
              Nie podobają mi się...
              chyba przez ten "doklejony" obcas ;-)
              poza tym tłoczona skóra na butach też nie za bardzo mi się widzi...
              • gabrielafrancuz Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 18:45
                Nie są.
                Albo tłoczenia, albo obcas, albo fason jak dla tureckiego sułtana.
                Za dużo tego wszystkiego naraz.
      • horgen Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 20:58
        raczej nie, krój i ćwieki odpadają, kwiaty mogłyby być, jak na razie widzę do
        nich jasne kremowe lub białe rajstopy reszty nie mogę sobie wyobrazić
      • lilly_em Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 21:02
        kiczowate, ale to nie znaczy, że niefajnie :)
      • krakoma Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 21:49
        zdecydowanie NIE
      • foamclene Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 23:12
        dziwne :)
        pewnie fajnie :) zestawione moga fajne wyglaac
      • asidoo Re: 2 pytania ;-) 27.03.08, 06:45
        Mnie się podobają.
      • aniamorsa Re: 2 pytania ;-) 27.03.08, 11:11
        Wg mnie nie są. Nie lubię żadnych tłoczeń ani wzorków na butach
        • pinkpanther Re: 2 pytania ;-) 27.03.08, 11:41
          hmmm jak dla mnie to dziwne i niefajne
          • happy_gosiak raczej nie n/t 27.03.08, 12:21

      • nunu Re: 2 pytania ;-) 27.03.08, 12:27
        Mnie sie nie podobaja.
      • zettrzy Re: 2 pytania ;-) 27.03.08, 21:14
        eeee....
        jak z taniego sklepu z towarem imitujacym alta moda
        chociaz material owszem ladny, z tego moglyby byc bardzo fajne buty
      • hazel_dobkins Re: 2 pytania ;-) 27.03.08, 22:32
        nie podobają mi się-wg mnie niefajne

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka