elejna 26.03.08, 17:07 Najpierw pierwsze... Czy te buty są fajne? www.wrzuta.pl/obraz/4dzbdbxyGy/aboots2 Ciąg dalszy nastąpi ;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ensoleillement Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 17:10 imo fajne, ale do dokładnie dopracowanej stylizacji Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaaaa24 Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 17:38 Bardzo mi się podobają, chociaż ja nie miałabym do czego ich nosić. Odpowiedz Link Zgłoś
yavanna86 Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 17:11 Hm:) jest to kategoria butów-fajnych-których-w-życiu-bym-nie-założyła ;) (nie miałabym do czego i nie noszę obcasów) Ale są ciekawe, nie widziałam takich na ulicy, zgrabne...taak,fajne! Odpowiedz Link Zgłoś
ni_mha Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 17:11 Całkiem niezłe, ale reszta stroju musi być tłem dla tych butów. Odpowiedz Link Zgłoś
minio-appletree Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 17:27 generalnie nie fajne, ujdą tylko w przemyślanej stylizacji Odpowiedz Link Zgłoś
koffetka Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 18:25 Dla tancerki z Mazowsza albo innego zespolu ludowego bardzo fajne:) A tak powaznie :ladne, zgrabne, ale te wzorki je "szufladkuja" Odpowiedz Link Zgłoś
princess_ropucha Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 18:36 Nie podobają mi się... chyba przez ten "doklejony" obcas ;-) poza tym tłoczona skóra na butach też nie za bardzo mi się widzi... Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielafrancuz Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 18:45 Nie są. Albo tłoczenia, albo obcas, albo fason jak dla tureckiego sułtana. Za dużo tego wszystkiego naraz. Odpowiedz Link Zgłoś
horgen Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 20:58 raczej nie, krój i ćwieki odpadają, kwiaty mogłyby być, jak na razie widzę do nich jasne kremowe lub białe rajstopy reszty nie mogę sobie wyobrazić Odpowiedz Link Zgłoś
lilly_em Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 21:02 kiczowate, ale to nie znaczy, że niefajnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: 2 pytania ;-) 26.03.08, 23:12 dziwne :) pewnie fajnie :) zestawione moga fajne wyglaac Odpowiedz Link Zgłoś
aniamorsa Re: 2 pytania ;-) 27.03.08, 11:11 Wg mnie nie są. Nie lubię żadnych tłoczeń ani wzorków na butach Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: 2 pytania ;-) 27.03.08, 11:41 hmmm jak dla mnie to dziwne i niefajne Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: 2 pytania ;-) 27.03.08, 21:14 eeee.... jak z taniego sklepu z towarem imitujacym alta moda chociaz material owszem ladny, z tego moglyby byc bardzo fajne buty Odpowiedz Link Zgłoś
hazel_dobkins Re: 2 pytania ;-) 27.03.08, 22:32 nie podobają mi się-wg mnie niefajne Odpowiedz Link Zgłoś