Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    koszula + prynceska + spodnie

    27.09.08, 17:29
    Witajcie.
    Mam pytanie:
    Czy modne jest jeszcze zestawienie koszula na to prynceska (wygląda
    jak sukienka taka do pół uda - lekko pasowana) i spodnie. Koszula
    biała, prycesa czarna i spodnie czarne!!! Zastanawiam się, choć
    przyznam, że nie jestem typem znającym się na modzie.
    Pozdrawiam Marta
    Obserwuj wątek
      • cioccolato_bianco Re: koszula + prynceska + spodnie 27.09.08, 17:38
        moim zdaniem to nie jest dobre polaczenie. za duzo szczescia na raz.
      • dakota77 Re: koszula + prynceska + spodnie 27.09.08, 23:21
        Sukienka nazywa sie princeska. PO co ci do tego spodnie? ZA duzo tych elementow.
        • miruka Re: koszula + prynceska + spodnie 28.09.08, 09:09
          mnie się podoba, mam zastrzeżenia do swoich nóg, na pewno
          założyłabym do princeski spodnie niż bym z nich zrezygnowała, tak
          samo w zimny dzień, nawet gdy nogi byłyby idealne to nie ma takich
          rajstop które takiemu zmarzluchowi jak ja zastąpiłyby spodnie (chyba
          że rajstopy pod spodnie!), nie kierowałabym się modą tylko wygodą i
          tym czy się sobie w tym podobam, powtarzam: sobie!
      • disa Re: koszula + prynceska + spodnie 28.09.08, 09:56
        ubierz jeszcze na to plaszcz a na plaszcz kurtke...
      • zielona-karuzela Re: koszula + prynceska + spodnie 28.09.08, 13:59
        www.vogue.co.uk/fashion/trends/2008-09-autumn-winter/080704-tunics-and-trousers.aspx
        polecam przejrzeć wątek Tunic and trousers:)
        • kika_19 Re: koszula + prynceska + spodnie 28.09.08, 14:04
          tunika a princeska do pół uda to duuuuża różnica ;)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka