alix1
03.01.09, 22:25
Wiem, że pytanie pewnie nie pasuje do tego forum, ale... Mam bliznę po
operacji tarczycy, dużą, szeroką. Chodziłam po centrum handlowym dzisiaj,
patrzyłam na wyprzedaże. Chciałam kupić sobie jakąś bluzkę do pracy (za
miesiąc wracam po urlopie macierzyńskim). I jak zwykle nic nie mogłam wybrać z
uwagi na dekolty :((( Czy któraś z was ma taki problem i jak sobie radzi?
Chodzicie w dekoltach nie zważając na spojrzenia i pytania ludzi? Strasznie
chciałam kupić jakąś bluzkę w dekoltem, ale stwierdziłam, że i tak nie odważę
się jej nałożyć :(