Gość: maja
IP: *.asta-net.com.pl
11.09.06, 17:35
Prosze o informacje. Mieszkam z mężem w TBS-ach, najmującaym mieszkanie jest
mąż, zameldowani jesteśmyw nim wraz z córką. CHodzi mi o to czy moge w
obecnej chwili zameldować moją mamę, ponieważ zmarł mój tata i mama nie
środków na utrzymanie obecnego mieszkania, nie ma równiż mieszkania na
własność. Czy zarząd TBS może sie temu sprzeciwić, czy może zarządać
dodatkowych pieniędzy w czynszu. Prosze o informację.