Dodaj do ulubionych

zameldowanie w TBS-ach

IP: *.asta-net.com.pl 11.09.06, 17:35
Prosze o informacje. Mieszkam z mężem w TBS-ach, najmującaym mieszkanie jest
mąż, zameldowani jesteśmyw nim wraz z córką. CHodzi mi o to czy moge w
obecnej chwili zameldować moją mamę, ponieważ zmarł mój tata i mama nie
środków na utrzymanie obecnego mieszkania, nie ma równiż mieszkania na
własność. Czy zarząd TBS może sie temu sprzeciwić, czy może zarządać
dodatkowych pieniędzy w czynszu. Prosze o informację.
Obserwuj wątek
    • Gość: m Re: zameldowanie w TBS-ach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.06, 14:07
      w moim tbsie mozna zameldowac, trzeba tylko zglosic do tbsu ze bedzie jeszcze
      jedena osoba z nami mieszkala, tbs daje papierek i z tym papierkiem idzie sie
      do urzedu zameldowac.
      jesli chodzi o oplaty, to za to dodatkowa osobe trzeba placic to co jest
      uzaleznione od liczby osob, czyli np. wywoz smieci itd
      zapytaj sie w administracji sowjego tbsu, jak jest u nich.
      • Gość: maja Re: zameldowanie w TBS-ach IP: 213.17.223.* 14.09.06, 15:48
        bardzo dziękuje za pomoc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka