kikamama
21.09.04, 17:21
witam i prosze o informację dot. luminalu.nasza 4,5 m.coreczka zlapala
jakiegos wirusa który spowodował problemy z brzuszkiem, wymioty.Pediatra
zapisala nam luminal-czopki.gdy powiedzialam o tym kilku osobom zdziwily sie
i powiedzialy ze to za mocny srodek na taka mala dzidzie.teraz nie wiem czy
podawac malej czy jeszcze z kims to skonsultowac.prosze o szybka odpowiedz.