kikamama
29.09.04, 23:40
Witam!Własnie dowiedziałam sie o istnienu Cebionu, jestem trochę zdziwiona,
że podaje go tak wiele matek a mnie nikt o tym nie poinformował.proszę mi
napisać czy każdy powinien go stosowac i czy coś przeoczyłam.Moje dziecko ma
4,5 miesiaca, czy moglam w jakioś sposó zaszkodzic nie podajac cebionu?czy
obecnie powinnam podawac zeby chronic przed przeziebieniem?Ile kropelek u 4,5
misieczniaka?I czy jest jeszcze cos co powinnam dziecku dawac(daje tylko
Vigantol)Pozdrawiam!