olikk 30.03.05, 22:11 Bardzo sie ciesze ze trafilam na ten post! Jaki zbieg okolicznosci! Ja tez mam 4 mies coreczke i dokladnie takie same problemy ze skora i oczkiem. Wielce mnie ucieszylo, ze znalazlam odp p. doktora. Dziekuje! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj