30.03.05, 22:11
Bardzo sie ciesze ze trafilam na ten post! Jaki zbieg okolicznosci! Ja tez
mam 4 mies coreczke i dokladnie takie same problemy ze skora i oczkiem.
Wielce mnie ucieszylo, ze znalazlam odp p. doktora. Dziekuje!
Obserwuj wątek
    • slawomir.ogorek Re: liszaj 01.04.05, 12:10
      smile pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka