08.05.06, 23:04
Witam. Do ktorego miesiaca zycia nalezy dziecku nakladac czapeczke w letnie
dni? Wiem, ze ochrona uszek jest bardzo wazna ale interesuje mnie w jakim
wieku dziecko moze zaczac przebywac na dworze latem bez czapeczki.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • agnieszka728 Re: czapeczka 09.05.06, 15:41
      Może pomogę, już kiedyś pytałam Panią dr o czapeczkę.
      • Ta nieszczęsna czapeczka!
      agnieszka728 12.09.05, 13:43 zarchiwizowany


      Bardzo proszę o odpowiedź:
      czy wychodząc na dwór zawsze należy zakładać siedmio miesięcznemu dziecku
      czapeczkę, chusteczkę, nawet jeśli na dworze nie ma wiatru, jest słonecznie i
      ciepło? Ciągle sprzeczamy się o to z mężem. Ja uważam, że powinno się
      zakładać, a mąż uważa, że w ten sposób przegrzewam dziecko i doprowadzam do
      tego, że jesienią i zimą będzie mniej odporne.
      Pozdrawiam.



      • Re: Ta nieszczęsna czapeczka!
      malgorzata.jazdzyk 12.09.05, 16:31 zarchiwizowany


      Czapeczkę należy zakładać dziecku wtedy, gdy jest duże nasłonecznienie bo
      właśnie podstawowym jej zadaniem jest ochrona główki przed promieniami
      słonecznymi. W ciepłe dni, gdy słońce nie świeci mocno zakładanie jej jest
      zbędne. Pozdrawiam.
    • malgorzata.jazdzyk Re: czapeczka 09.05.06, 19:37
      Czapeczkę należy zakładać dziecku wtedy, gdy jest duże nasłonecznienie, bo
      podstawowym jej zadaniem jest właśnie ochrona główki przed promieniami
      słonecznymi. W ciepłe dni, gdy słońce nie świeci mocno, zakładanie jej moim
      zdaniem jest zbędne. Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka