Gość: Jadros
IP: *.plock.sdi.tpnet.pl
08.02.02, 14:46
Dzisiaj w Orlenie pojawił sie Kaczmarczyk z Widzewa Łóź. Podobno odzyskał już
swoja karte zawodniczą i może nia dysponowac jak chce. To dobry znak. Widać
Gula namawia swojego kolegę z zespołu. Byłby to bardzo dobry transfer. Nam jest
potrzebny ofensywny pomocnik, taki, który rozdziela piłki. Budka jest
beznadziejny, Romuzga niech lepiej wraca na pozycję stopera.