Dodaj do ulubionych

Kaczmarczyk w Orlenie

IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 08.02.02, 14:46
Dzisiaj w Orlenie pojawił sie Kaczmarczyk z Widzewa Łóź. Podobno odzyskał już
swoja karte zawodniczą i może nia dysponowac jak chce. To dobry znak. Widać
Gula namawia swojego kolegę z zespołu. Byłby to bardzo dobry transfer. Nam jest
potrzebny ofensywny pomocnik, taki, który rozdziela piłki. Budka jest
beznadziejny, Romuzga niech lepiej wraca na pozycję stopera.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kibic O. Re: Kaczmarczyk w Orlenie IP: *.chello.pl 08.02.02, 18:22
      Gość portalu: Jadros napisał(a):

      > Dzisiaj w Orlenie pojawił sie Kaczmarczyk z Widzewa Łóź. Podobno odzyskał już
      > swoja karte zawodniczą i może nia dysponowac jak chce. To dobry znak. Widać
      > Gula namawia swojego kolegę z zespołu. Byłby to bardzo dobry transfer. Nam jest
      >
      > potrzebny ofensywny pomocnik, taki, który rozdziela piłki. Budka jest
      > beznadziejny, Romuzga niech lepiej wraca na pozycję stopera.

      To chyba najlepszy zakup w ostatnich latach. Nareszcie jakiś sensowny
      rozgrywający !

      • Gość: tede Re: Kaczmarczyk w Orlenie IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 08.02.02, 22:10
        tylko zeby znowu nie zlapal kontuzji jak w widzewie gdzie dlugo czasu sie
        kurowal


        TYLKO PETRA ZKS

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka