kwisniewski
10.06.11, 13:08
W godzinach przedpołudniowych karetki pogotowia na sygnale jechały w stronę Orlenu.
w południe 20 karetek pogotowia również na sygnale przejeżdżały ulicą Jachowicza w stronę Podolszyc.
Co się stało w Płocku?
Kompletny brak informacji. Mieszkańcy Płocka którzy obserwowali przejazd byli zaniepokojeni nie tylko widokiem tylu karetek pogotowia ale również brakiem informacji
Co się stało w Płocku?