Gość: BT IP: *.master.pl 05.09.09, 20:16 Czy w Side są jakieś fajne dyskoteki i do jakiego hamamu warto pójść Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grazynanowa Re: rozrywki w Side 06.09.09, 09:12 Jedna z wıekszych dyskotek ,to Oxyd ,podaje lınka. www.oxyd-disco.com/ Odpowiedz Link Zgłoś