Dodaj do ulubionych

długi weekend

11.08.08, 13:07
macie jakieś pomysły jak miło i spokojnie spędzic te kilka wolnych
dni? Myślałam o wisle, ustroniu ale... to juz było:)
mam nadzieje, że padną tu ciekawe propozycje:)
Obserwuj wątek
    • kuchareczka9 Re: długi weekend 19.08.08, 21:11
      ja wzięłam się za malowanie...jest miło i spokojnie;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka