Gość: Leon IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 16.08.05, 11:23 Chce kupic samochód Volvo460 z 1993 roku w nie najlepszym stanie czy to sie oplaca cena za ten samochód to 6000 tys.Prosze o opinie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ano Re: Volvo 460 IP: 82.139.8.* 16.08.05, 16:59 Leon najlepiej powertuj allegro bedziesz miec rekonesans cen różnych marek.Powiem ci ze teraz nie warto kupowac samochodu do remontu bo za naprawde czsem śmieszne pieniadze możesz mieć zadbany , bezwypadkowy i niewytluczony na polskich bezdrożach wózek.Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś