IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 16.08.05, 11:23
Chce kupic samochód Volvo460 z 1993 roku w nie najlepszym stanie czy to sie
oplaca cena za ten samochód to 6000 tys.Prosze o opinie.
Obserwuj wątek
    • Gość: ano Re: Volvo 460 IP: 82.139.8.* 16.08.05, 16:59
      Leon najlepiej powertuj allegro bedziesz miec rekonesans cen różnych
      marek.Powiem ci ze teraz nie warto kupowac samochodu do remontu bo za naprawde
      czsem śmieszne pieniadze możesz mieć zadbany , bezwypadkowy i niewytluczony na
      polskich bezdrożach wózek.Pozdro.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka