sibeliuss 29.01.07, 23:18 Często zdarza Wam się korzystać z połączeń kolejowych? Dokąd jeździcie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pitbs Re: Kolej 30.01.07, 01:24 Pionki <-> Krakow <-> Pionki , co 2 tygodnie lub co tydzien ;) Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine Re: Kolej 30.01.07, 14:39 Kraków-Radom-Pionki-Lublin od czasu do czasu ... Odpowiedz Link Zgłoś
pitbs Re: Kolej 30.01.07, 17:04 Pionki <-> Warszawa, czasami przez Radom lub Deblin Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Kolej 11.02.07, 13:29 pitbs napisał: > Pionki <-> Warszawa, czasami przez Radom lub Deblin Którędy lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
arti61 Re: Kolej 30.01.07, 20:08 Codziennie do pracy-istny koszmar jak za głębokiej komuny,moze nawet ciut gorzej bo tego bałaganu nic chyba nie przebije i takiego olewania pasażerów.A poza tym przez lata studiów czesto "Sztygarem" teraz czasami do Krakowa najczesciej tym porannym-połaczenie swietne nawet mogłoby byc nieco wczesniej.Czasami jeszcze do Warszawy ale obecnie zdecydowanie wole busy. Odpowiedz Link Zgłoś
pitbs Re: Kolej 30.01.07, 22:40 najlepsze polaczenie z Pionek jest tylko i wylacznie do Kraka, szkoda ze nie ma takiego do Wawy, motyw z przesiadaniem sie w Radomu to koszmar, nie raz mi pociag uciekl do Pionek z Radomia, raz nawet w sytuacji gdy pospieszny z Wawy wjezdzal na peron... Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine Re: Kolej 05.09.07, 13:16 na magistrali Radom-Wawa trwa remont ( www.wojewodztwo.radom.pl/0_mapa_1_m8.php ) wiec czesc pociagow jezdzi przez Pionki i Deblin .... Odpowiedz Link Zgłoś