29.01.07, 23:18
Często zdarza Wam się korzystać z połączeń kolejowych?
Dokąd jeździcie?
Obserwuj wątek
    • pitbs Re: Kolej 30.01.07, 01:24
      Pionki <-> Krakow <-> Pionki , co 2 tygodnie lub co tydzien ;)
      • isoxazolidine Re: Kolej 30.01.07, 14:39
        Kraków-Radom-Pionki-Lublin

        od czasu do czasu ...
    • pitbs Re: Kolej 30.01.07, 17:04
      Pionki <-> Warszawa, czasami przez Radom lub Deblin
      • sibeliuss Re: Kolej 11.02.07, 13:29
        pitbs napisał:

        > Pionki <-> Warszawa, czasami przez Radom lub Deblin

        Którędy lepiej.
    • arti61 Re: Kolej 30.01.07, 20:08
      Codziennie do pracy-istny koszmar jak za głębokiej komuny,moze nawet ciut
      gorzej bo tego bałaganu nic chyba nie przebije i takiego olewania pasażerów.A
      poza tym przez lata studiów czesto "Sztygarem" teraz czasami do Krakowa
      najczesciej tym porannym-połaczenie swietne nawet mogłoby byc nieco
      wczesniej.Czasami jeszcze do Warszawy ale obecnie zdecydowanie wole busy.
      • pitbs Re: Kolej 30.01.07, 22:40
        najlepsze polaczenie z Pionek jest tylko i wylacznie do Kraka, szkoda ze nie ma
        takiego do Wawy, motyw z przesiadaniem sie w Radomu to koszmar, nie raz mi
        pociag uciekl do Pionek z Radomia, raz nawet w sytuacji gdy pospieszny z Wawy
        wjezdzal na peron...
        • isoxazolidine Re: Kolej 05.09.07, 13:16
          na magistrali Radom-Wawa trwa remont (
          www.wojewodztwo.radom.pl/0_mapa_1_m8.php ) wiec czesc
          pociagow jezdzi przez Pionki i Deblin ....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka