Dodaj do ulubionych

Oferuję wróżby

23.06.21, 09:54
Witam wszystkich serdecznie. Zapraszam na bezpłatne wróżby, podczas których odkryje Waszą przyszłość. Powiem, co czeka Was w najbliższej przyszłości oraz na co powinniście zwrócić uwagę. Moją główną specjalizacją jest astrologia. Stworzę horoskop, sprawdzę stan czakr, wykonam rytuały, doradzę w kwestii doboru kamieni szlachetnych, kolorów, amuletów, talizmanów. Korzystam z Tarota, kart klasycznych, kar cygańskich i kart Lenormand, run, posługuje się także numerologią oraz sennikiem. Jestem dostępny pod numerem telefonu: 605-541-801(numer bezpłatny) oraz pod adresem e-mail: czarny_orzel@poczta.onet.pl Zachęcam do dzwonienia i pisania e-maili. Ze względu na klientów indywidualnych w gabinecie, nie zawsze mogę odebrać telefon, więc proszę spróbować później, jeśli nie możecie się dodzwonić. Zazwyczaj jestem dostępny od 8 do 18, także w sobotę i niedzielę. Zadzwoń, napisz e-mail, postaram się pomóc.
Obserwuj wątek
    • doradca_astrolog Re: Oferuję wróżby 23.06.21, 12:40
      Tak, proszę napisać email lub zadzwonić
      • panikasia11 Re: Oferuję wróżby 18.07.22, 22:42
        Można prosić o kontakt pisałam i nic
    • garbataalezgrabna Re: Oferuję wróżby 13.07.21, 14:25
      Czy te wróżby się sprawdzają? Jakie macie doświadczenie?
      • doradca_astrolog Re: Oferuję wróżby 27.07.21, 18:08
        Klienci mówią, że się sprawdzają, proszę napisać email: czarny_orzel@poczta.onet.pl a ja zapisze Panią na bezpłatną rozmowę, nic Pani nie straci gdyż rozmowa jest darmowa
        • kamerados Re: Oferuję wróżby 31.07.21, 02:36
          od kiedy i jak rozmowa jest darmowa?
          Ja mam bowiem ciągle kłopoty z jednostkami, a 0-300 i 0-700 to płatne telefony. 0-800 to chyba "płatne inaczej", z opłatą stałą. Poza tym, przepraszam, niktóre komórki mają na celu wyłudzanie danych, proszę uważać, bo nawidok tajemniczemu podanych informacji nikt wam nic nie zwróci, tymczasem ktoś wyłudzi nr. telefonu choćby, w zamian za sennik z internetu.
          Ja swoich danych nie podaję, za to uczestniczę przymusowo w big City już w którejś imprezce tego typu, niektóre dane fiszera znalazły się na policji, i prokuraturze, ale niestety, nie wszystkie, Tylko niektóre bowiem oochodzą od mafiosi...ale młodych ciekawskich trudno jest postrzymać, popisząsubskrypcje internetowe itp. nic nie wiedzącymmailem albo sms i aparacik pieniążkowy cyberprzestępcy działa.
          Kolegi syn bezwiednie wcisnął jakąś zgodę, koszt -1000 zł za"subskrypcję komórkową"
          Komórka niestety bowiem kosztuje...
          • kamerados Re: Oferuję wróżby 31.07.21, 02:38
            pozatym np. cośtakiego jak dobry horoskop trudnejestdo "stworzenia", zapraszamy zato na fora dyskusyjne.
            • doradca_astrolog Re: Oferuję wróżby 01.08.21, 13:40
              Rozumiem Pani obawy, proszę zadzwonić o 15:00 na numer 605-541-801, jeśli Pani nie chce to nie, ja nie wyłudzam żadnych pieniędzy, pomagam za darmo, gdyż wiem, że nie każdy ma pieniądze na wróżby
              • panikasia11 Re: Oferuję wróżby 17.07.22, 13:37
                Czy jutro można zadzwonić?
    • petypety Re: Oferuję wróżby 25.08.22, 08:29
      Czy oferta jest aktualna ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka