Dodaj do ulubionych

Kazimierz Karst - SEKTA

31.10.20, 10:03
od wielu lat nie zabieram głosu w tej sprawie ale to co teraz dzieje się w polsce, mam na myśli ruch narodowców nakłania mnie do refleksji:

Identycznie dzieje się na zajęciach u karsta, które można a nawet śmiało trzeba nazwać SEKTĄ.
Przez wiele lat ludzie chodzą na jego zajęcia a ciągle mają te same problemu - ciągle są bez związku, pieniędzy lub maja te same problemy zdrowotne.

czy wiecie, że miesięcznie same zajęcia kosztują 1350 zł? (3 weekendy), a dochodzą do tego zajęcia dodatkowe, bo ludziom wmawia się, że im pomogą.

Niemniej, wracając do meritum:
ten człowiek niczego nie uczy, ogranicza ludzi, nie pokazuje im jak poszerzać wiedzę a tylko mówi, że jak ktoś zrobi gotowość to mu pomoże.
Tym sposobem uzależnia innych od siebie, bo tylko on jako "bóg" może teoretycznie uzdrowić.

To wielka i dobra manipulacja tego człowieka.

Gdyby faktycznie chciał pomagać to pokazał by drogę do samodzielności a nie mówił, nie da się, ale ja Ci pomogę.
parodia - bo gdyby na prawdę pomagał tym ludziom to już dawno by mieli załatwione swoje sprawy i by odeszli, a tam na zajęciach ludzie są całkowicie ubezwłasnowolnieni. O wszystko pytają, na wszystko muszą mieć zgodę.

Przez kilka lat obserwowałem jak problemy innych stoją w miejscu, sam kiedyś wierzyłem w tego człowieka, ale też nic się nie zmieniło.

Identycznie manipuluje jego żona - kilka razy miałem okazję być u niej na sesjach. Świetna aktorka i super wyszkolona przez Kazimierza. Na nic Ci nie odpowie, na żadne pytanie, jeśli Ci na czymś zależy i zadasz pytanie to usłyszysz: zapytaj swojego wyższego ja, albo "nie chcesz wiedzieć". Nie umie widzieć ale za to świetnie gra, kolejna marionetka w rękach kazimierza.

Następna marionetka i naciągaczka pieniędzy to Agnieszka, która organizuje zajęcia - oddała swoje mieszkanie, swoją przestrzeń na zajęcia bo pewnie jej góru tego wymagał.
Od lat sama, bez związku - czemu wielki kazimierz jej nie poczyścił skoro tyle umie? Przecież według niego brak związku i brak chęci rodziny to nie zgodne z naturą a właśnie takie rzeczy się czyści na tych zajedziach.

Już od kilku lat z tego forum odłączam osoby od tego manipulanta, kazimierza. Bardzo dużo osób miało myśli samobójcze, byli pełni lęku a przede wszystkim pozbawieni swojej woli i samodzielności.

Wracając do meritum z początku tej wiadomości: ludzie w tej grupie działają jak narodowcy! Są już tak przesterowani i pozbawieni woli, że jeśli się próbuje ich odłączyć to będą walczyli za swojego Góru kazimierza.Odwrócą się nawet od przyjaciół i rodziny. Brawo - udało się. kazimierz ma od lat swoja armię, czyli ludzi, którzy ślepo pójdą w jego obronie.

Takie działanie to jest dokładnie to, czym określa się miano SEKTA.


Obserwuj wątek
  • rewolucja78 Re: Kazimierz Karst - SEKTA 31.10.20, 15:36
   potwierdzam, niby uczy ale tylko w 10 procentach aby nie pokazać co jest wyżej niż to jego co uczy "wyższe ja", aby nigdy nie nauczyć innych samodzielności i aby musieć płacić mu aby on coś uwolnił (a i tak w większości nie uwalnia problemów tylko zakłada tzw parasol, że niby do jakiegoś poziomu coś poczyścił i trzeba pilnować aby ten główny problem wyżej "nie przeciekał"). Mówi ludziom, że ich miotła (coś co nazywa mocą) do zmiany nie sięga. Serio??? po 10-15 latach zajęć bo tyle już niektórzy chodzą!!! To co z niego za nauczyciel???? To jest manipulant a nie nauczyciel.
  • onatoma1972 Re: Kazimierz Karst - SEKTA 31.10.20, 20:39
   niestety to przykre co napisał mój kolega ale to prawda. Odpisuje na jego wiadomość aby mu podziękować, że to napisał. Może inni się obudzą lub nigdy nie spotkają kazimierza ani jego żony.

   Z kolegą od tej wiadomości poznaliśmy się już kilka lat temu na tym forum. Ja chodziłam tylko rok do kazimierza, ale miałam bardzo dużo lęku i pojawiły się myśli samobójcze. Mowiłam kazimierzowi o tym ale mówił, że czuwa nade mną. Niemniej przed zajęciami tego nie miałam. Po odejściu od zajęć ten kolega co założył ten wątek mi pomógł. Zycie wróciło. Szukałam odpowiedzi na pytania więc trafiłam na te zajęcia prowadzone przez kazimierza ale mialam tylko większe problemy - nie tylko ja.
  • maciejgdk Re: Kazimierz Karst - SEKTA 02.11.20, 16:17
   Witam serdecznie. Dokładnie przeczytałem opinie tutaj oraz w wątku" Kazimierz Karst doświadczenia - Forum - Gazeta.pl" i faktycznie ludzie mają dużo racji.

   Energetycznie Pan Kazimierz w mojej ocenie coś potrafi ale jest to dość niska wiedza.

   Potwierdza to fakt, że wiele osób pisze, że przez lata meczą z się z jednym problemem, z którym pomaga im Pan Kazimierz, ale podobno też Ci ludzie nie mają gotowości lub problem jest za wysoko. Gdyby Pan Kazimierz faktycznie się znał, a nie posiadał jedynie wiedzę teoretyczną to był by w stanie pomóc. Niestety ludzie, którzy naciągają innych tak jak ten pan na pieniądze dają im ILUZJĘ, że się znają, że mają potężna moc. Niestety jest to tylko manipulowanie biednymi ludźmi, którzy bardzo chcą zmian, może czasami za bardzo, że ślepo ufają takim naciągaczom.

   Energetycznie grupa Pana Kazimierza bardzo mu wierzy, są pod wpływem jego iluzji i niestety są bardzo podatni na jego bajki. Warto wpierać się dobrym nauczycielem ale stanowczo stwierdzam, że ten Pan bardziej opowiada bajki niż cokolwiek umie.
  • kuzyn15j Re: Kazimierz Karst - SEKTA 04.11.20, 15:56
   UWAGA - ten człowiek manipuluje ludźmi na lęku. Bardzo ogranicza, do tego stopnia, że większość ludzi z jego grupy nie podejmuje już żadnej decyzji samodzielnie. Ludzie są w bardzo sprytny sposób sterowani. Ten człowiek został wyrzucony z SRT bo podczas jego zajęć bardzo dużo ludzi ściągało wirusy duchowe. Detzler nie pozwalał prowadzić kursów, ludziom którzy manipulują. Kazimierz o każdym nauczycielu mówi, że manipuluje. Sprawdźcie sobie na ile on (kazimierz) i jego żona manipulują ludźmi. Ile razy podczas zajęć mówił jedno, a potem zapominał co mówi i mówił co innego. Pod maską pomocy jest wielkie ego tego człowieka. Spróbujcie odkryć jego maskę to zobaczycie jaki potrafi być bezczelny i bezduszny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka