Dodaj do ulubionych

Irma Wiśniewski

29.07.21, 18:02
cześć, słyszał ktoś o pani Irmie Wiśniewski? www.irmawisniewski.wixsite.com/website
już tyle $ wydałam na nieskutecznych rytualistów, że boję się kolejny raz rozczarować
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Irma Wiśniewski 30.07.21, 22:26
      Witaj, za to ja słyszałam o pani Ann Lewandowski, albo Jan - nie Antoś, bo tego znamy, Jan Maciorewcz.
      Zwykły szaman, i tyle. Ma swoją energię psychiczną, którą usiłuje za pieniądze rozporządzać, z reguły niewielką, im więcej robi krzywdy, tym na ogół mniejszą. Już po jakimś czasie"błędów" "z góry" nic nie leci, więc ma od ludzi,mówiąc krótko, wyciąga i energię,i kasy nie zwraca.
      Zdziwenie obu stron za darmo.
      • iwonaiwonka Re: Irma Wiśniewski 27.08.21, 23:33
        Ja mogę panią Irmę polecić z czystym sumieniem.
        Miałam wykonywany rytuał 4 miesiące temu, pierwsze efekty przyszły po niecałych dwóch miesiącach a dziś jest już całkiem dobrze.
        Tanio nie jest, ale jest skutecznie.
        Wcześniej robiłam niezliczoną ilość rytuałów po 200, 300 zł, które nie działały wcale a po jednym wręcz nastąpiło ogromne pogorszenie.
        Gdybym od razu trafiła na Irmę to zaoszczędziłabym dużo. Bo lepiej raz wydać 1200 zł, niż 20 razy po 300 zł.
    • manjaqalna Re: Irma Wiśniewski 27.08.21, 23:59
      Mi niestety nie pomogła. Gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam na priv privileg@op.pl
    • pati15155 Re: Irma Wiśniewski 28.08.21, 18:42
      Robiłaś coś u tej pani?
      • pati15155 Re: Irma Wiśniewski 28.08.21, 18:42
        Adelia1234, to do Ciebie pytanie.
        • adelia1234 Re: Irma Wiśniewski 29.08.21, 09:01
          pati15155 napisała:

> Adelia1234, to do Ciebie pytanie.

Tak zdecydowałam się na skorzystanie z pomocy pani Irmy i jestem bardzo zadowolona, bo już pojawiły się pierwsze efekty
          • pati15155 Re: Irma Wiśniewski 29.08.21, 11:40
            A co robiłaś, jak ryt i ile on trwał?
            • adelia1234 Re: Irma Wiśniewski 29.08.21, 14:40
              pati15155 napisała:

> A co robiłaś, jak ryt i ile on trwał?

Robiłam coś, co pani Irma nazwała rytuałem połączenia dusz. Robiła go przez 3 noce
              • pati15155 Re: Irma Wiśniewski 29.08.21, 15:23
                A przed ryt jakąś analizę miałaś?
                W ogóle jaką miałaś sytuację z Partnerem? Miał kogoś?
                • pati15155 Re: Irma Wiśniewski 29.08.21, 15:30
                  Porozmawiasz ze mną na mailu?
                  • adelia1234 Re: Irma Wiśniewski 29.08.21, 18:08
                    pati15155 napisała:

> Porozmawiasz ze mną na mailu?
                    Napisz do mnie na adelia1234@gazeta.pl
                    • pati15155 Re: Irma Wiśniewski 29.08.21, 18:28
                      Napisałam..
                      • ines.jagoda Re: Irma Wiśniewski 30.08.21, 21:00
                        Irma jest najlepsza! Jest strasznie droga, ale jest niezastąpiona!
                        • radekbrzoza Re: Irma Wiśniewski 31.08.21, 09:56
                          Potwierdzam
                          U mnie po tygodniu od ryt była pierwsza zmiana
                          • marian1993 Re: Irma Wiśniewski 31.08.21, 10:00
                            A można u niej na raty placic
                            Ryt ile trwają tydzień 2 tygodnie
                            • radekbrzoza Re: Irma Wiśniewski 31.08.21, 10:05
                              marian1993 napisał(a):

> A można u niej na raty placic
                              > Ryt ile trwają tydzień 2 tygodnie

U mnie 3 dni trwał
                              Nie rozkładałem na raty to nie wiem

pzdr
                              • wikizzz Re: Irma Wiśniewski 03.09.21, 20:04
                                Mnie pani Irma Wiśniewski pomogła odzyskać chłopaka, z którym rozstałam się ponad 2 lata temu a nasz kontakt to była walka, on obwiniał mnie o wszystko. Teraz jest idylla i każdemu życzę trafienia na panią Wiśniewski, żeby mógł się przekonać jak potrafi odmienić wasz los
                                • adelia1234 Re: Irma Wiśniewski 04.09.21, 09:39
                                  U mnie jest przestój od kilku dni, było jak jest, czyli efekt się pojawił, ale nie 100% jeszcze, ale pani Irma mówiła o tym podczas sprawdzenia kartami.
                                • nietrafiona Re: Irma Wiśniewski 28.09.21, 13:29
                                  Napiszesz swojego meila? Mam kilka pytan :)
                                  • janekwisnia-91 Re: Irma Wiśniewski 28.09.21, 14:37
                                    nietrafiona napisała:

> Napiszesz swojego meila? Mam kilka pytan :)

janekwisnia-91@gazeta.pl
    • wibrujacykij Re: Irma Wiśniewski 04.09.21, 13:27
      Czy to nie kolejne wcielenie pani Walerii, która zapowiedziała, że zwija swój interes? Do przewidzenia było, że pojawi się pod jakąś inną nazwą.
      • ines.jagoda Re: Irma Wiśniewski 04.09.21, 23:42
        wibrujacykij napisała:

> Czy to nie kolejne wcielenie pani Walerii, która zapowiedziała, że zwija swój i
        > nteres? Do przewidzenia było, że pojawi się pod jakąś inną nazwą.

U Irmy robiłam rytuał dawno temu, poleciła mi ją wówczas koleżanka, która mieszka w Stanach, więc chyba nie bardzo :/
        • wibrujacykij Re: Irma Wiśniewski 05.09.21, 00:04
          Oczywiście.
          • iwona123987 Re: Irma Wiśniewski 16.09.21, 23:55
            Ta kobieta jest magiczna!’!!! Po odprawieniu przez nią rytuału już po 2 dniach pojawiły się zmiany, które expresem zamieniły się w pełny efekt, o który mi chodziło!!!!!
            Pani Irma jest najlepsza w swoim fachu!
            • marian1993 Re: Irma Wiśniewski 19.09.21, 14:16
              😆😆😆
              • adelia1234 Re: Irma Wiśniewski 20.09.21, 20:24
                4 IX pisałam, że jest przestój. A dziś mogę napisać, że jestem szczęśliwa, bo to o co prosiłam Irmę, zostało zrealiowane w 100%. Kilka dni temu chłopak poprosił abyśmy spróbowali ponownie :)
                Także mogę polecić panią Irmę, nigdy nie sądziłam, że w końcu się uda.
                • jozin99999 Re: Irma Wiśniewski 22.09.21, 17:45
                  Ta rytualistka to złoto! Empatyczna, pełna zrozumienia a przy tym po prostu skuteczna. Na każde pytanie cierpliwie odpowiada, tłumaczy dokładnie co będzie robić.
                  • malamint Re: Irma Wiśniewski 23.09.21, 19:44
                    Czy ktoś z Was kto ma efekty może się do mnie odezwać na email?
                    Będę bardzo wdzięczna bo zastanawiam się nad Panią Irmą...
                    Mój email: ktos3003@wp.pl
                    • ortopog Re: Irma Wiśniewski 23.09.21, 23:34
                      jak można skontaktować się z panią irmą? Próbuje przez stronę zrobić rezerwacje i nie da sie. ktoś ma jakiś namiar na nią?
                      • malamint Re: Irma Wiśniewski 24.09.21, 01:10
                        Na jej stronie w zakładce "kontakt", na dole masz do niej email
                        • ortopog Re: Irma Wiśniewski 24.09.21, 11:21
                          Dzięki malamint
                          • malamint Re: Irma Wiśniewski 24.09.21, 13:35
                            Spoko jak coś to napisz do mnie na priv :)
                            • janekwisnia-91 Re: Irma Wiśniewski 28.09.21, 13:08
                              Nie spodziewałem się, że będę kiedyś pisać opinie dotyczące takich kwestii w Internecie, ale życie uczy, żeby nigdy nie mówić nigdy.
                              Do Irmy trafiłem dwa miesiące przed sprawą rozwodową. Żona stała na stanowisku, że między nami już nic nie będzie, nie chciała słyszeć o powrocie do mnie. Wczoraj miał odbyć się rozwód, a my ten czas spędziliśmy na wspólnym śniadaniu z dziećmi w naszym domu.
                              Irma przywróciła mi sens życia, tylko dzięki niej odzyskałem rodzinę. Żonę i córki. Znów jestem szczęśliwym facetem.
                              • nietrafiona Re: Irma Wiśniewski 28.09.21, 13:25
                                Mozesz podac meila, mam kilka pytan :)
                  • nietrafiona Re: Irma Wiśniewski 28.09.21, 13:26
                    Mozesz podac meila, mam kilka pytan :)
            • nietrafiona Re: Irma Wiśniewski 28.09.21, 13:26
              Podaz meila ? Chcialbym prozmawiac :)
              • malamint Re: Irma Wiśniewski 28.09.21, 18:55
                janekwisnia-91 ja też zdecydowałam się na P. Irmę :), odezwij się do mnie bo kilka kwestii mnie nurtuje...
                Mój email: ktos3003@wp.pl
                • gadajacyszpak Re: Irma Wiśniewski 28.09.21, 19:17
                  A Markus nie pomógł?
                  • kuczerka Re: Irma Wiśniewski 06.10.21, 21:22
                    Polecam gorąco
                    Cena bardzo wysoka, ale efekty warte każdej wydanej złotówki
                    • olek13 Re: Irma Wiśniewski 06.10.21, 23:03
                      Efekt czarów? Niestety, nic nie wart, zważywszy na fakt, że żadne czary nie istnieją.
                    • nietrafiona Re: Irma Wiśniewski 07.10.21, 10:52
                      A mozesz napisac cos wiecej ? Ile czekalas na efekty i w ogole jak sytuacja?
                    • nietrafiona Re: Irma Wiśniewski 07.10.21, 11:09
                      @kuczerka mozesz napisac wiecej ? Kiedy robilas rytual, kiedy pojawily sie pierwsze efekty a pelne ? Sytuacje mialas ciezka?
                      • kuczerka Re: Irma Wiśniewski 09.10.21, 20:51
                        nietrafiona napisała:

> @kuczerka mozesz napisac wiecej ? Kiedy robilas rytual, kiedy pojawily sie pier
                        > wsze efekty a pelne ? Sytuacje mialas ciezka?

Byłam zakochana w mężczyźnie, który nie zwracał na mnie uwagi. Irma zrobiła czary, które przyciągnęły go do mnie.

pierwsza zmiana była po 35 dniach. po 4 miesiącach udało nam się przejść na prawdziwy związek
                        • malamint Re: Irma Wiśniewski 12.10.21, 20:15
                          Kuczerka,
                          czy możesz odezwać się na mój e-mail?
                          • claudiacarlos Re: Irma Wiśniewski 13.10.21, 23:26
                            Chciałabym polecić panią Irmę. Dar, który ma do pomocy ludziom jest nieoceniony. Zawsze i wszędzie będę ją polecać.
                            Jeszcze nie mam pełnych efektów, ale mam zmiany, na które czekałam u innych po 5 miesięcy i one nie przychodziły. U pani Irmy po 1,5 miesiąca pojawiła się pierwsza zmiana.
                            • camaretto Re: Irma Wiśniewski 14.10.21, 00:49
                              Zmiana to na lepsze... Tym bardziej, że ten Irma to jakiś szpieg rosyjski,gotowy sprzedawać ludzi pani czy panu Brown w brown szwajgu - czyr. brązowe szwaby...
                              Dzieci, nie łudźmy się, ta klakiernia MA jakiś sens ... tylkao ukryty,spiskowy zapewne.
                            • nietrafiona Re: Irma Wiśniewski 14.10.21, 07:58
                              @claudiacarlos a jaka mialas sytuacje? Ciezka? I o jakich pierwszych efektach mowisz? Mozesz napisac cos wiecej ? :)
                              • claudiacarlos Re: Irma Wiśniewski 14.10.21, 22:47
                                @nietrafiona nie miałam żadnego kontaktu z ex od 2óch lat. Dzięki pani Irmie odezwał się do mnie z życzeniami urodzinowymi
                                • aliaadani Re: Irma Wiśniewski 15.10.21, 01:50
                                  rozmawiałam z nią, ostatecznie się nie zdecydowałam. Wybrałam inną osobę, udało się. Wcześniej trafiłam na kilka nieuczciwych osób.
                                  • nietrafiona Re: Irma Wiśniewski 15.10.21, 09:00
                                    @aliaadani mozesz napisac cos wiecej ? Na kogo sie w koncu zdecydowalas ? Po ilu mialas efekty i czy to sa efekty takie jakie chcialas? :)
                                    • aliaadani Re: Irma Wiśniewski 07.11.21, 04:42
                                      korzystałam z pomocy u pana maciejap wrozbity z ezomagia.pl. Efekty były stopniowe ale zauważalne. Po kilku miesiącach udało się. wczesniej straciłam dużo czasu i kasy na wróżki, które mają tu dobre opinie robiły rytuały a wyszło jak wyszło.
                                      • upadlyaniou Re: Irma Wiśniewski 07.11.21, 22:23
                                        Na irme trafiłam na forum i poprosiłam o pomoc. Widziała co się dzieje w moim życiu ze szczegółami to mnie przekonało.
                                        Po dwóch miesiącach dostałam o co prosiłam ale to byla czarna magia!!!!!!!!!!!! Nie wierzyłam jak czytałam że czsrna magia odbierze sobie to co dała
                                        Straciłam zdrowie i prace a mój mężczyzna po dwóch miesiącach ae mną poszedł do innej. Tego irma już nie widziała
                                        Rytuały to zło żałuje, ze próbowałam zmienić los
                                        • malamint Re: Irma Wiśniewski 08.11.21, 14:52
                                          @upadlyqniou a co na to Irma powiedziała? Pytałaś ją? Jaką miała odpowiedź na to że on po 2 miesiącach odszedł do innej?
    • gadajacyszpak Re: Irma Wiśniewski 15.10.21, 16:02
      Po tym jak Waleria zapadła się pod ziemię, inna pojawia się na horyzoncie. Kolejna ściema, pewnie to ta sama osoba.
      • bajecznypierrot Re: Irma Wiśniewski 16.10.21, 18:49
        Ja zaczęłam u Irmy 31.07 po przeczytaniu postu o niej tutaj. Uznałam, że spróbuję ten ostatni raz po tym jak nie udało mi się u innych. Moja sytuacja była najgorsza z możliwych, zapłaciłam 6000 zł w ciemno prawdę mówić, wzięłam pożyczkę.
        I co? Dziś mogę powiedzieć, że cuda się zdarzają. A właściwie, ze Irma jest cudem.
        Nie jest jeszcze idealnie, ale jest wielka poprawa.
        • nietrafiona Re: Irma Wiśniewski 19.10.21, 12:03
          @bajecznypierrot a mozesz napisac jaka mialas sytuacje ze uwazasz ze najgorsza z mozliwych?
          I o jakich efektach mowimy ? Moglabys napisac troszke wiecej?
          • bajecznypierrot Re: Irma Wiśniewski 19.10.21, 12:22
            nietrafiona napisała:

> @bajecznypierrot a mozesz napisac jaka mialas sytuacje ze uwazasz ze najgorsza
            > z mozliwych?
            > I o jakich efektach mowimy ? Moglabys napisac troszke wiecej?

Podaj mi swoj adres mailowy to napisze ci szczegóły.
            • adelia1234 Re: Irma Wiśniewski 19.10.21, 14:03
              Chciałam zaktualizować informacje i moje doświadczenia z Panią Irmą
              U mnie wszystko się udało i mogę powiedzieć, ze Pani Irma zakończyła całkowicie wszystko co dla mnie robiła
              Jestem w ciąży z moim partnerem, w przyszlym roku urodzi się nasz dzidziuś, bo to wczesna jeszcze ciąża.
              Pani Irma zrobiła dla mnie więcej niż prosiłam jestem jej za to bardzo wdzięczna. Po kilku latach szukania, załamań, przeglądania for gazety i innych znalazłam w końcu kogoś kto mi pomógł
              • ortopog Re: Irma Wiśniewski 19.10.21, 16:28
                adelia1234 napisała:

> Chciałam zaktualizować informacje i moje doświadczenia z Panią Irmą
                > U mnie wszystko się udało i mogę powiedzieć, ze Pani Irma zakończyła całkowicie
                > wszystko co dla mnie robiła
                > Jestem w ciąży z moim partnerem, w przyszlym roku urodzi się nasz dzidziuś, bo
                > to wczesna jeszcze ciąża.
                > Pani Irma zrobiła dla mnie więcej niż prosiłam jestem jej za to bardzo wdzięczn
                > a. Po kilku latach szukania, załamań, przeglądania for gazety i innych znalazła
                > m w końcu kogoś kto mi pomógł

gratki
                ja tez zdecydowałem sie na Irmę po czytaniu forum i gadce z nią i dzisiaj dziewczyna odebrała ode mnie tel po pół roku

• nietrafiona Re: Irma Wiśniewski 20.10.21, 11:46
                  @ortopog

A mozesz napisac cos wiecej ? Ile minelo od rytualu?
                  Jaka w sumie masz sytuacje?
            • nietrafiona Re: Irma Wiśniewski 20.10.21, 09:07
              @bajecznypierrot
              to prosze odezwij sie na poldziu14@gmail.com
    • bajecznypierrot Re: Irma Wiśniewski 18.10.21, 23:01
      arczigi55 napisał:

> Też tak myślę. Ten są sposób zachwalania zresztą.

To was zaskoczę, bo u Waleri tez robiłam ryt i nie miałam żadnego efektu
    • malamint Re: Irma Wiśniewski 19.10.21, 14:02
      @bajecznypierrot napisz do mnie proszę na emial: ktos3003@wp.pl
      Ja jestem już po działaniach u P.Irmy i czekam na efekty...
    • batatowa Re: Irma Wiśniewski 06.11.21, 00:35
      Robiłam rytuał u pani Irmy, efektami cieszyłam się przez miesiąc. Teraz jest gorzej niż było. Zablokował mnie gdzie się dało.
      • malamint Re: Irma Wiśniewski 06.11.21, 09:18
        batatowa a co Irma na to?
        • malamint Re: Irma Wiśniewski 06.11.21, 12:33
          @batatowa odezwij się na mój email proszę. Ja jestem ponad miesiąc po działaniach u Irmy i chciałabym się wymienić doświadczeniami
          • batatowa Re: Irma Wiśniewski 06.11.21, 18:26
            Powiedziała, że tak się zdarza..... Jak efekt jest, ale wszechświat nie chce, żeby nas połączyć ......
            • nietrafiona Re: Irma Wiśniewski 08.11.21, 11:33
              I odpisalas jej cos na to ?
              Przeciez zaplacilas za dzialania i efekt, a na poczatku o oszacowanie sytuacji czy jest szansa na powodzenie. Wiec takie tlumaczenie to zadne.
      • ewarossa99 Re: Irma Wiśniewski 15.11.21, 22:32
        Nie robiła wzmocnienia?
    • camaretto Re: Irma Wiśniewski 09.11.21, 12:49
      Ja nie mam najlepszych kart niestety -tak jak wcześniej 2Den/- 8Den/- pisałam. wygląda na to, że jak nie ma,czy drobnych czy nie- to coraz więcej chrani o sobie, nie zna się na rzeczy, 8 Den/- to złowieszcze naciągactwo, udziwnione dane -pan Irma czy pai Wiśniewski, brak tej strony na wixsite - może i próżność mojej strony - ale zajrzałam mimo "złych " kart - i nikogo nie zobaczyłam, "ciemny" przystojniak w sieci - sugerowane wiśniewski, wychodzi mi zdjęcie pod czerwonowłosy piosenkarz i on - tyle że "wisniewska".
      Ja mam namalowanego szamana na odwrót.
      Na drugiej karcie parę.elfów zkrystałową kulą.
      Naciągacz na magię miłosną.
      Nie wiadomo czy pan Irma, czy pani Wiśniewska.
    • aliaadani Re: Irma Wiśniewski 02.12.21, 05:49
      tak Irma to oszustka również mnie wykorzystała finansowo. robiła działania które pogorszyły tylko sprawę
      • nietrafiona Re: Irma Wiśniewski 07.12.21, 08:46
        Zgadzam sie. Kompletny brak efektow. Moze z analiza potrafi trafic i cos tam jednak widzi ale jesli chodzi o efekty to kompletny brak.
        • bunia6666 Re: Irma Wiśniewski 03.01.22, 20:42
          Robiłas coś u tej pani?
    • bunia6666 Re: Irma Wiśniewski 03.01.22, 20:49
      Co u niej robiłaś?
    • ewela89 Re: Irma Wiśniewski 04.01.22, 22:56
      irma ,perfidna oszustka, zlodziejka za kratki z nią
      • malamint Re: Irma Wiśniewski 06.01.22, 10:53
        ewela89 czy możesz powiedzieć coś więcej? Opowiedz proszę swoją historię. Ja obecnie też jestem u Irmy....
    • krzysiek19081981 Re: Irma Wiśniewski 08.01.22, 22:45
      rytuał nie przyniósł efektów Pani IRMA jest nieskuteczna.
      chyba nie ma tu już nikogo realnego
      • malamint Re: Irma Wiśniewski 09.01.22, 21:40
        Krzysiek ile czasu byłeś u Irmy czekając na efekty?
    • aliaadani Re: Irma Wiśniewski 09.01.22, 05:13
      irma jest oszustką
    • arturroo31 Re: Irma Wiśniewski 12.01.22, 01:51
      Irma nie potrafiła mi pomóc swoimi czarami. Udało mi sie znalezc inną Uczciwą osobę, która pomogła mi bardzo szybko wrócić do partnerki.
      jeśli ktoś jest zainteresowany chętnie podzielę się informacjami. Wiem jak to jest bo sam długo szukałem konkretnej osoby która pomoże.
      artur1191@interia.pl
    • iza7711 Re: Irma Wiśniewski 30.01.22, 22:23
      Nieskuteczna!
    • iza7711 Re: Irma Wiśniewski 31.01.22, 01:46
      Irma Oszustka tak samo wrozka Sara i megira
    • cramar Re: Irma Wiśniewski 31.03.22, 08:50
      Nieskuteczna osoba nastawiona tylko na pieniądze
    • petypety Re: Irma Wiśniewski 15.07.22, 16:49
      Ta osoba już nie działa. Zostali tylko poszkodowani
    • gugihana Re: Irma Wiśniewski 18.07.22, 22:56
      I jak efekty?
    • antoniskalski123 Re: Irma Wiśniewski 29.11.22, 19:50