Dodaj do ulubionych

Przeminelo z wiatrem

13.06.20, 09:55
krytykapolityczna.pl/kultura/film/majmurek-przeminelo-z-wiatrem-rasizm/

Odpierdol sie od tego filmu Majmurek. Ty ze wszystkim chcesz cos zrobic. A ja ci mowie, zrob cos ze swoim zyciem. A nie zamieniaj spoleczenstwa w swoj domek dla barbi.

Ja ci po prostu wspolczuje ze ty nie mozesz po prostu obejrzec filmu tylko zawsze jest film ilustracja dla twoich ideologii wyczytanych w ksiazkach.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Przeminelo z wiatrem 13.06.20, 10:03
      Film nie mial interesujacej postaci heh. Tylko ciekaw czy jest jakis film w historii z ktorego ludzie zapajietaja tyle postaci. Red, Scarlet itd.
      Jak ja pana czytam i pana kolegow to mam takie poczucie ogladania gesi tucznikowych. Ludzi umeczonych swoja ideologia, ktorzy ja przezuwaja jak ges karme
        • dotera Re: Przeminelo z wiatrem 13.06.20, 10:07
          "Już z tych historycznych powodów Przeminęło z wiatrem jest i będzie interesujące dla osób zajmujących się historią kina i amerykańskiej kultury popularnej i powinno być stosunkowo łatwo dostępne, przynajmniej dla studentów i badaczy tej tematyki."

Pan jest chory.
    • dotera Re: Przeminelo z wiatrem 13.06.20, 10:23
      A teraz odpowiem celujac w samo sedno.

Wedle pana logiki powinnismy skonczyc na kreceniu bajek dla przedszkolakow , w ktorych pokazuje sie tylko pozytywne wzorce usmiechnietych misiow oczyeiscie z damskimi torebkami.

Jako krytyk filmowy jest wiec kolaborantem zla. Filmy pokaxuja narkomanow, ciagle zabojstwa, gwalty...mnostwo agresji..,i co z tym zrobic? A pan temu jeszcze dodaje powagi.

Juz predzej zgodze sie z krytka purytanska...pop kultura jest zlem. Odciaga nas od poprawy i realizacji swojego zycia.

Ale cenzura co mozna pokaxywac a czego nielzja...lewica zawsze ma te same instynkty skonczenia w totalitaryzmie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka