Dodaj do ulubionych

Q to powrót karmy

02.02.21, 02:32
Przez długi czas strona tzw liberalna karmiłam ludzi mitem tajnej walki z systemem. Anonymous, pan rysując murale, hakerzy w filmach Hollywood.

No i się pojawili . Assange, Snowden. I co raptem ameryka chce ich zabić? Wiec pojawili się mit walki z systemem z drugiej strony. I raptem zdziwienie czemu ludzie w to wierzą.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Q to powrót karmy 02.02.21, 02:37
      Kwestia pedofilii jest symboliczną w tym. Zmiana figury ojca.

Liberałowie bowiem chcą walczyć z ojcami autorytarnych. I gloryfikuja seks w kulturze.

To teoria q zrobiła na odwrót. Ojciec uwodziciel hedonista.
      • dotera Re: Q to powrót karmy 02.02.21, 02:42
        Dzieci zamknięte w bunkrach. Czy to nie coraz bardziej infantylny współczesny świat, nie mogący się uwolnić do dorosłości?

Czemu ci wszyscy faceci od trumpa są w wojskowych ciuchach, albo jeszcze wyraźniej. Kilku miało ubrania w futra zwierząt. Odwrotnie niż hipisi. A co ciekawsze połowa z nich wyglądała jak starzy hipisi
        • dotera Re: Q to powrót karmy 02.02.21, 02:47
          Dziś czytałem angielskie komentarze. I było kidding. Żartować. I tak pomyślałem czy to jest od słowa kid dziecko. W świecie liberalnej ironistki, taki zwrot Rortiego, smichow chichot ze wszystkiego ludzie infantylnieja. A życie musi być przynajmniej na starcie na poważnie, żeby dorosło.
          • dotera Re: Q to powrót karmy 02.02.21, 10:42
            Oni zakładają te skóry zwierząt, wojownicze ubrania, bo mimo ze odgrywają farsę, chcieliby poczuć powagę życia. Wojna jest poważną walką o przeżycie. I jest wtedy gdy już nic nie pozostało.

Swiat idzie w prawo bo chce się gruntować na nowo po płynnej postnowocześności.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka