Dodaj do ulubionych

Biedne media

02.08.21, 19:51
Pan z Washington Post żali się ze Trump go krytykował, a teraz w Polsce władza chce odebrać TVN.

Ale czy to Washington Post zniknął czy Trump i jego zwolennicy potracili konta w mediach społecznościowych?

Jak niby w Usa polityk ma zamknąć gazetę? Bo jak właściciel korporacji mediów internetowych może zmonopolizowav rynek iowycinac niewygodnych ludzi wiemy. Sama Merkel zdaje się powiedziała ze grozi to osłabieniem demokracji a ona chyba Trumpa nie lubiła. Kultura anulowania kierowana przez właścicieli mediów społecznościowych to jest zagrożenie wolności słowa istotne. A nie urojony bzdura czyli pismak jako walczący z opresyjnym systemem władzy.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Biedne media 02.08.21, 20:08
      To wpis formalny z mojej strony, bo jeśli chodzi o merytoryczne kwestie, sądzę że to ustawka. Rząd kupuje od usa wszystko co usa chce sprzedać i raptem w tej jednej kwestii konflikt? Coś jest rozgrywane. Tak samo jak sądzę kwestia aborcji była inspirowana z zewnatrz. Obydwie wyciągnięte z kapelusza i nie wiadomo o co chodzi. Wiec pewnie o to co powiedział polski minister spraw zagranicznych swego czasu....znowu zrobiliśmy łaskę amerykanom
      • dotera Re: Biedne media 02.08.21, 20:16
        Pozycja Usa w naszych relacjach musi być wręcz pansko niewolnicza skoro robimy co chcą płacimy za ich armię a oni w tym samym czasie wyskakują z odszkodowaniami, krytykują jak swoją gubernie. Olewaja nasze interesy w kwestiach Z Rosją . Bo Merkel Z Rosją może handlować my nie. I stad wnioskuję ze polskie elity wprost są przesiąknięte agentami sowicie opłacanymi. I rozgrywane tu są teatrzyki
        • dotera Re: Biedne media 02.08.21, 20:45
          Teatrzyk może być taki. Wiedza co mogą dostać od pis, a wiedza czego nie. Wiec w zależności od interesu raz będą wzmacniać PiS, by jak dostaną co chcieli, zaczęli wzmacniać np pana z amerykańskiej telewizji tvn Hołownię. A że lewa strona bez charyzmy to się rozbuchane kwestie aborcji dzięki np opłacanymi fundamentalistom i kobiety na ulicy, geje na ulicy. A jak trzeba będzie to się wzmocni nacjonalistów jak będzie trzeba pójść bić się z rosja.
    • dotera Re: Biedne media 03.08.21, 07:04
      Gdy patrzę na współczesną politykę uliczna mam poczucie teatru jak nigdy. Może tylko w przypadku żółtych kamizelek we Francji nie miałem poczucia tego. Natomiast wszelkie inne jakbym widział komiks . Z dwóch stron. Jakby scenarzysta rozpisał marionetkom rolę. A życie mnie uczyło żeby wierzyć takim intuicjom.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka