Dodaj do ulubionych

Agresor Baiden chce bronić Tajwanu

28.10.21, 16:35
www.youtube.com/watch?v=Rlg4pVdTpSs
Przed kim ? Tajwan według prawa jest całkowicie niepodważalnie chińskim terytorium.

Oni tak właśnie wyzwalają cały świat. Znajdują jakąś grupę niezadowoloną ktorą w kazdym kraju można znaleźć i mówią im ze są prawdziwymi obywatelami i popierają ich rewolucje. Znajdują najbardziej przekupstwem i utrzymywaniem. Jak utrzymują całą zbieraninę zawodowych rewolucjonistów w kraju byłego ZSRR.

Na Białorusi czy w Moskwie ktoś myśli ze Białorusini protestują czy Rosjanie? im bliżej ądra prtestów tym okazuje się ze protestują te same osoby tu i tu. ukraincy , kazachowie, dokładnie każdy dowolny zawodowy rewolucjonista.
Obserwuj wątek
   • dotera Re: Agresor Baiden chce bronić Tajwanu 28.10.21, 16:44
    Biden, całe szczescie nic Tajwanowi nie zrobisz. Ale ciekaw jestem jak narobisz w pory jak prezydent Chin uzna ze czas wyzwalać Indian bądź co badź ludzi z rasy azjatyckiej. Jesteście chodzącym trupem. USA ma twoją trupią twarz. I może się okazać ze karma wróci.
  • dotera Re: Agresor Baiden chce bronić Tajwanu 28.10.21, 17:25
   Chiny wyprowadziły gigantyczne ilości ludzi z biedy obecnie.

   Ameryka wprowadziła w nędzę olbrzymią ilość społeczeństwa otłuszczonego zagrzybiałego zaćpanego popełniającego masowo samobójstwa.

   Na ulicy Pekina widać eleganckich ładnie ubranych ludzi. W USA widać brzydotę i dekadencję. Zgadnijmy gdzie jest przyszłość świata.

   I w czym CHiny zagrażają światu. To Zachód ich kolonizował, a nie oni kolonizowali świat. Do Tybetu weszli bo inaczej pewnie by wyście już tam weszli i ich grilowali.
  • dotera Re: Agresor Baiden chce bronić Tajwanu 28.10.21, 20:30
   Jak to jest Baiden, ze Rosja jest agresorem choć odwołuje się do swoich terytoriów, a USA wyzwolicielem choć ciągle miesza w terytoriach ludzi o tej samej narodowości. Rosja działa przy swoich granicach ze swoimi ludzmi. Wy cały czas działacie w ramach wojen domowych.

   Można oczywiście dowolne ideologie pisać kto ma racje, ale jeśli ciągle jest ten sam scenariusz to wydaje się samo w sobie mało wytłumaczalne obiektywnie.
   • dotera Re: Agresor Baiden chce bronić Tajwanu 28.10.21, 20:38
    Oczywiście coca cola i filmy amerykańskie bardziej przyciągają niż wódka z musztardówki. Wiec na takie wartości znajdą się chetni.

    Tylko jeszcze nie zostało udowodnione ze majątek na ciebie spływa przez sojusz z bogatym, za to przez własną pracę niezależnie od bogatego prędzej.

    a argument komunizmu....to zachód władował wschód w komunizm. I ostatecznym chyba dowodem jest fkt ze dzis rewolucja quasi komunityczna jest w USA, a nie w krajach byłych postkomunistycznych, bo tam te ideologie są ciągłe wtłaczane. Wiec raczej wyzwalajcie USA dziś od komunizmu a nie uwodzcie nim młodzieży niż świat od rzekomych komunistycznych chin w których ludzie nie płacą w wiekszosci zadnych podatków.
    • dotera Re: Agresor Baiden chce bronić Tajwanu 28.10.21, 20:44
     Kraje się władowywały w komunizm wychodząc z kolonializmu. I to jest prawda waszego obalania komunizmu. CHcecie powrotu do swojego kolonializmu heh. a nie do ich rozwinietych kapitalistycznych gospodarek które was zjedzą na sniadanie jeśli będą czyste reguły
  • dotera Re: Agresor Baiden chce bronić Tajwanu 28.10.21, 20:52
   Schizofreniczny stosunek demokratów do Chin sprowadza się do tego

   1. Dopóki jesteście naszym podwykonawcą dającym najtańszą siłę roboczą to cudownie
   2. Ale jeśli widzimy ze coś tam zaczynacie robić co da wam siłę to niedobrze to my już się postaramy zebyscie byli zli

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka