Dodaj do ulubionych

Trans z tvn

22.11.21, 08:46
dziendobry.tvn.pl/najnowsze/gamerka-nolif-zrobila-coming-out-od-11-roku-zycia-marzyla-zeby-byc-kobieta-5494980

Słuchalem przez chwile tego wywiadu kilka dni temu chyba.

Mam takie pytanie. Ma narzeczona. Jest gamerem. A w usa jest stereotyp infantylnego chłopaka krytykowane przez dziewczynę jako grającego w gry. Czyli zajęcie głównie chłopców. I pierwsze słowa jakie powiedział o swojej tożsamości dlaczego jest kobietą., że nie utożsamia się z męskim zachcianki jak np pożądanie dużych pieniędzy.

Ponoć 9 na 10 przypadków zmiany płci to z mężczyzny na kobietę. Jak i podobna jest proporcja w samobojstwach mlodych mezczyzn . Czy to nie jest czasem ucieczka od plci gdy trudno spełnić wymagania w brutalnym chlopiecym świecie.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Trans z tvn 22.11.21, 09:07
      Mam wątpliwości do polityki gender. Z dwóch powodów. Jeden to taki ze uważam to za politykę ze swoimi manipulujacymi celami. Ale nawet jeśli weźmiemy to jako wiedzę o pewnym obszarze życia. Jeśli to poruszyło jedno pokolenie wyżu powojennego czyli nie trwa to jakoś specjalnie długo, skąd tyle autorytarnych prawd na temat badanej rzeczywistości. Co można leczyć a co nie i jak to robić. Zwłaszcza że tzw zmiana płci to kosmetyka. Nijak nie zmienisz biologicznie organizmu zwłaszcza w stronę kobiety. I poziom samobójstw tych ludzi jest olbrzymi także po zmianach.
    • dotera Re: Trans z tvn 22.11.21, 09:27
      Widziałem dwa razy w necie ludzi którzy wyglądali jakby pomiędzy płcią mi. Jeden zresztą nawet nie związany z tematem, ktoś go w komentarzach o to spytał. Natomiast jeszcze nie widziałem kobiety zamkniętej w nie swoim ciele. Oni grają jakieś swoje fantazje. I często właśnie mózgowo mają psychikę chłopców. Zainteresowania jak oni.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka