Dodaj do ulubionych

heh, Polska zero od Ukrainy

15.05.22, 05:50
Ukraina Polsce 12.

Bardzo mi się to podoba. . Kilka miesięcy temu jeszcze przed wojną słuchałem wywiad reportera który tam jezdził, ze od jakiegoś czasu bał się przyznawać ze jest Polakiem bo bał się o swoje życie.

Polacy nie za bardzo rozumieją ze jeden naród szanuje drugi najbardziej ...................jak przegra z nim wojnę, a najmniej jak mu się wchodzi w dupę. Literatura tych krajów jest znana które właśnie rozszerzały swoje granice. Niemiecka tylko z czasów Romantyzmu gdy połykali Polskę.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: heh, Polska zero od Ukrainy 15.05.22, 06:00
      Jeśli jest jakaś historia Ukrainy to nazywa się resentyment wobec Polski. Nie wiem skąd się uroiła w głowach idea ze my będziemy się bratać. To znaczy u władców wiem bo celem ich jest rozwalenie Polski. Ale u narodu?

To jest szersze. Polacy chcą się przypodobać innym zeby ktoś ich polubił. Zamiast w milczeniu się zbroić i mieć na innych wyjebane. Ani hejtu ani pragnienia miłości. Tylko wyjebane całkowicie. Historia pokazuje ze takie narody okazują się ciekawe, które się izolują.
        • dotera Re: heh, Polska zero od Ukrainy 15.05.22, 06:22
          Dla zachodu jest śmieszne od wieków u krajów jak Polska i Rosja pragnienie by być dobrze odebranych w oczach innych. Jest pełno świadectw na ten temat. My się nie uczymy nigdy. Jak jakiś idiota się rzuca walczyć z terrorystą to Polak. Za blaszke, za blaszke na klacie i podmsiechujki za plecami
    • dotera Re: heh, Polska zero od Ukrainy 15.05.22, 21:26
      Teraz rozgrywa się narodowe sado maso. Kto komu co winien.

Nie problem w tym ze Ukraina nie dała nam punktów, tylko problem w tym, że oni robią całkowicie swoją politykę na jaką mają ochotę, a my ciągle taką na jaką inni mają ochotę. Pod względem politycznym jesteśmy najbardziej rozjechanym przez innych krajem w Europie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka