Dodaj do ulubionych

Słabość narcyza

17.06.22, 11:44
Polega na tym że chce na siłę udowodnić swoją wielkość. Tracąc tym samym kontakt ze swoim napędem. Siła zagłówki bierze się z harmonijnego ustawienia żaglu a nie doczepienia motorka z niewielką ilością paliwa który tylko zakłóca proces. Duma kroczy przed upadkiem, tytanic rozbija się o górę lodową.

W filmie tytanic dziewczyna ma wyjść za bogatego narcyza. To co on reprezentuje rozbija się jak tytanic o jej chłód góry lodowej. Wybiera w zamian w między czasie witalnego młodego chlopca, po to by i on symbolicznie rozbił się o jej chłód i zginął . By ona mogła prowadzić szczęśliwe życie. Są różne rodzaje mocy między którymi lawiruje młoda dama i jedyna przeżywa ale nikt nie wskazał na to że to ona tak naprawdę była zimna góra lodowa. Ostatnia scena kochanków w wodzie jest powtórzeniem katastrofy tytanica. On idzie na dno ona wystaje do góry lżejsza od wody.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Słabość narcyza 17.06.22, 11:53
   Młody kochanek rozbił się o jej narcyzm czego nie powiedziano w filmie wprost tylko wręcz odwrotnie wskazywano na rzekomą szczerość uczuć. Ona była zimna góra lodowa. Fałsz filmu odsłaniała jego ukryta symbolika. Z całej imprezy przetrwali najbogatsi i trochę kobiet. Reszta musiała iść na dno.
   • dotera Re: Słabość narcyza 17.06.22, 12:03
    Tak więc niech nie będzie zdziwiony ten kto dowie się że lansowany przez feminizm obraz miłego chłopca ma tylko na celu rozgrywkę narcystycznej damy która rozszczepia swoje skłonności na różnych mężczyzn. Taki podział pracy sobie znalazła.

    Błąd mężczyzn obydwu polegał że zanadto schlebiali młodej damie.
    • dotera Re: Słabość narcyza 17.06.22, 12:18
     Scarlet z przeminęło z wiatrem też rozszczepiala na dwóch mężczyzn. A ci otrzymywali od niej uczucie tylko gdy okazywali się niedostępni. Gdyby Ashley nie był wiecznie niedostępny nie widziałaby w nim totalnie nic. Rhett stawał się atrakcyjny tylko gdy się oddalał.

     Jednym z powodu kiepskich relacji współczesnych jest to że narcyzm kobiet został nakarmiony po szyję i uznały że faceci są dostępni i mało interesujący.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka