Dodaj do ulubionych

Skecz neo nowki

06.08.22, 11:23
Rozgrzał polityków.

Pytanie brzmi kto skłócił Polskę. Moim zdaniem obie strony czyli globalizm rozgrywa narody dobrym i złym policjantem i dla obu stron zły jest ten drugi , a policjantami rządzi jedna władza. Dzis żyjemy w czasach gdy już wiemy do końca że władza tylko rozgrywa i jej zmiana niczego nie zmieni. Natomiast bardzo dużo może zmienić sam naród oddolnie. Tyle zrobi władza na ile opór im pozwoli. Demokracja jest najbardziej antydemokratyczna. Od początku sterowana przez media. Od początku zbudowana na coraz bardziej zatomizowanym społeczeństwie, którym można dowolnie manipulowac. I wprost walka o nią z szlachetni hasłami rzekomo ma za cel tylko i wyłącznie wstawić nogę w drzwi domu innego narodu który chce się przejść.

Mówimy demokracja a jednocześnie kultura robi wszystko żeby ludzie mieli jak najmniej wpływu, jedynie prali sobie mózgi i byli dumni że mają tożsamość jakąś która jest tylko smyczą.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Skecz neo nowki 06.08.22, 11:43
   Jeśli Polak chce demokracji musi mentalnie żyć jak Polacy w pruskim zaborze. Nie w rosyjskim z powstańczymi fantazjami inspirowanymi przez wywiady. Nie w austriackim rozpuszczony w drobnomieszczańskim multi multi.Tylko pruskim z silnym dążeniem do rozpychania się w interesach, silnym oporem kulturowym, pedem do edukacji na najwyższym poziomie i na końcu pierwszym polskim wygranym powstaniu długo przygotowywanym.
   • dotera Re: Skecz neo nowki 06.08.22, 11:51
    Jest serial Wojna i miłość. I tam są Polacy oficerowie z trzech zaborów. Swoją drogą symboliczne było to że najniższą pozycję społeczną miał pruski a rosyjski był szlachcicem. Symbolizowało to fale modernizacji zachodniej z którą Polacy tracili pozycję. Ale jednocześnie fala jest fala i co najszybciej pójdzie w dół najszybciej się też wyniesie w górę. W pruskim polskość była tępiona najmocniej.
    • dotera Re: Skecz neo nowki 06.08.22, 11:57
     My jesteśmy teraz w czasach kolonializmu. Pytanie kiedy wprost włącza nas do common wealthu brytyjskiego razem z Ukraina . I może znów trzeba będzie dorosnąć do wydobycia z siebie co najlepsze a to u Polaków budzi się głównie gdy czują że tracą niepodleglosc
     • dotera Re: Skecz neo nowki 06.08.22, 12:05
      PiSem rozgrywają nami jak w zaborze rosyjskim. Holowniami tvnami jak w austriackim. A nam trzeba ducha tego z prus

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka