Dodaj do ulubionych

Dokumenty w domu Trumpa

07.09.22, 08:07
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28876749,usa-w-posiadlosci-donalda-trumpa-znaleziono-dokumenty-dotyczace.html#s=BoxOpImg3
Dziwna sytuacja. Gdy Trump jest śmiertelnym zagrożeniem dla obecnych elit władzy, raptem się znajdują u niego dokumenty.

Ciekawe jest też to że grupa trockistow która rządzi USA już rządziła na wschodzie budując totalitaryzm. I dziś widzę dokładnie te same mechanizmy. Ta sama ideologia władzy lewicowa, ten sam dyskurs szczujacy moralnie jakbym słuchał czasów stalinizmu. Te same szukanie zdrajców w postaci ruskich onuc . Kultura anulowania jako szukanie wrogów ludu. Burzenie pomników. Kwestia rewolucji seksualnej pierwsza była po rewolucji bolszewickiej. Tam było jeden na jeden co jest obecnie.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Dokumenty w domu Trumpa 07.09.22, 08:11
   Z punktu widzenia ludzi jak Trump , jego wyborców, paleokonserwatystow, neokonserwatyzm u republikanów jest piąta kolumna w ich partii. Dziś wprost demokraci wybielają wszystkich tych zbrodniarzy jak Bush bo sami robią to samo. Trump zwijał wojska ze świata . Sądzę że mogli go wrobić
   • dotera Re: Dokumenty w domu Trumpa 07.09.22, 08:15
    Widzę jak idelodzy lewicy wprost z nostalgia patrza na neokonserwatystów. Choć elektoraty odwrotnie właśnie dużo lewicy przeszło na ruchy a la Trump . I sposób w jaki Trump był zaszczuwany, który większość życia był u demokratów, jest absurdalny. Maski bowiem opadły i zobaczyliśmy jak byliśmy okłamywani.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka