Dodaj do ulubionych

Niepodległość

07.02.23, 08:24
W PRL pokazywano w telewizji Polaków, polską kulturę, populacja polska rosła i Polska nie była niepodległa

Dziś jest niepodległa , a w telewizji pokazują cały czas obcą kulturę, Polaków w negatywnych kontekstach. Armia jest całkowicie szkolona przez obce państwo i armia USA dostała w polsce uprawnienia policyjne od prezydenta, decyzje najważniejsze są podejmowane za granica. W USA dodrukowują pieniadze w tym samym czasie w Polsce dodrukowują pieniądze.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Niepodległość 07.02.23, 08:27
   Twórca polskiego systemu podatkowego ciągle pisze artykuły o tym jak w Polsce prawo nie ma autorów i pisane jest przez korporacje zachodnie. Pod względem gospodarczym Polska jest na szczycie tzw otwartosci gospodarczej, czyli ze wszystko importujemy i kazdy tu robi co chce.
   • dotera Re: Niepodległość 07.02.23, 08:29
    Jedyne czego nas uczą niepodległego to jak nas wysłać na wojne z ROsją ku swojej zgubie w interesie obcych wpływów. Według każdego podręcznika strategii Rosja powinna być naszym podstawowym sojusznikiem i taką politykę wedle tych podręczników robi każde zachodnie państwo, my dokładnie odwrotną
    • dotera Re: Niepodległość 07.02.23, 08:32
     Nasza polityka wschodnia to jest dokładnie to samo co Bismarck robił przeciwko nam . To samo pisał Engels i Marks ze tak nalezy działać i wrózyli nam zejscie jako narodu ze sceny ostateczne.
     • dotera Re: Niepodległość 07.02.23, 08:36
      W sejmie padły zarzuty agenturalności premiera poparte archiwum niemieckim, zrobili to posłowie...i cisza. NIkt nie zdementował, nikt nikogo nie wsadził do pierdla za oszczertwa. CIsza. NIeraz to widziałem ze jak temat niewygodny jedyną reakcją jest cisza i wymazywanie historii w googlu
      • dotera Re: Niepodległość 07.02.23, 08:39
       to co jest dzisiaj to wprost sytuacja przedrozbiorowa. WProst opłacana magnateria przez mocarstwa , obce wojska już stoją , tak jak rosyjskie stały od dawna w Polsce.
       • dotera Re: Niepodległość 07.02.23, 08:42
        Nikt nie zdemoralizował narodu Polskiego tak jak propaganda w rzekomej niepodległej Polsce, zdemoralizował do stopnia zagrażającemu trwałości narodowej. Zadne zabory zadne okupacje.
  • dotera Re: Niepodległość 07.02.23, 09:03
   COraz bardziej widać iluzoryczność polskich elit w każdej dziedzinie. Po prostu kopiuj wklej z zachodu. Uczelnie nie mają wpływu na władze jak w przypadku kwestii konstytucji, władze zaś upolityczniły uczelnie. Jesteśmy stadem baranów prowadzonym przez obce media i wywiady.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka