Dodaj do ulubionych

Implanty - KRAKOW

22.04.08, 10:55
Bede wdzieczna za polecenie sprawdzonych gabinetow w Krakowie
(chodzi oczywiscie o zalozenie implantow).

Pozdrawiam

mika
Obserwuj wątek
    • wojtekl1982 Re: Implanty - KRAKOW 05.10.09, 11:38
      Jak implanty w Krakowie to zdecydowanie w Stomatologii Cichon. Ja robiłem tam
      implanty w zeszłym roku, następnie przekonalem żone. Wszyscy jestesmy
      zadowoleni. Z tego co wiem, to nie ma dnia w tym gabinecie żeby kogos nie
      implantowali, wiec doswiadczenie maja duze. Polecam ten gabinet szczególnie
      osobom, które boją się dentysty i mają dla nich znaczenie szczegóły dotyczace
      czy to samych gabinetów czy zachowań lekarzy.
      ich strona : www.implantologiacichon.pl
      • maec Re: Implanty - KRAKOW 07.03.10, 08:57
        Ja robiłem chirurgię zęba, a potem implant. Bardzo dobrzy lekarze. Dla
        mnie było ważne żeby było szybko, a przy tym dobrze. Mieszkam za
        granicą od kilkunastu lat. Przygotowany plan leczenia nie zmienił sie
        czasowo nawet o dzień.
    • schilon Re: Implanty - KRAKOW 27.10.09, 11:09
      Witam
      Co do gabinetów jest ich całe mnóstwo.
      Najlepiej skontaktować się z firmą ImplaDent, która oferuje wszystko dla
      stomatologów i techników. Systemy implantologiczne renomowanej firmy Sterngold
      oraz produkty szwedzkiej firmy Biomain.
      Prowadzą także szkolenia, z pewnością polecą dobrego specjalistę.
      Oni naprawdę wiedzą wszystko o implantach.
      www.impladent.com.pl
    • kacha088 Re: Implanty - KRAKOW 15.09.10, 17:43
      ja miałam robione 2 wszczepy, pierwszy miesiac temu a drugi prawie tydzien temu i jak narazie jest wszystko w porządku - więcej stresu niż bólu:) implanty wszczepiane miiałam w klinice orto-praxis. Leczę sie tam również ortodontycznie:) szczerze polecam.
    • patrium Re: Implanty - KRAKOW 12.11.10, 00:32
      W Krakowie z takich lepszych klinik stomatologicznych zajmujących sie wszczepianiem implantów kojarzy mi się Alfa Dental. Przede wszystkim to profesjonaliści, którzy znają sie na rzeczy. Atmosfera jest u nich zawsze wspaniała, swoją prace wykonują rzetelnie i to za przyzwoite pieniądze. Widać, ze zależy im na pacjentach.
      • pszz Re: Implanty - KRAKOW 09.01.13, 23:06
        Ja polecam klinike indexmedica. Robiłam tam 2 implanty ponad rok temu i wszystko super. Zabieg nie bolał a doktor był cierpliwy i delikatny. Polecam!
      • monkk_rr Re: Implanty - KRAKOW 09.03.15, 16:07
        W wielu klinikach. Polecam jednak nie sugerować się jedynie ceną. Nie jest to mała inwestycja, praktycznie już na zawsze tak więc lepiej jest jednak kierować się głównie doświadczeniem danej kliniki a nie tym za ile Ci taki implant wstawią.
        Ja implant wstawialam w Klinice Implantologii na Miłkowskiego. Jest to ośrodek pana doktora Piotra Majewskiego, jeden z lepszych w Polsce. Jestem zadowolona. IMplant super jakości, czujesz jakbyś odzyskała swój własny ząb. Duży komfort !
      • pacje.ntkaa Re: Implanty - KRAKOW 23.04.15, 16:49
        Widzę ze poszukujący dobrych lekarzy nie brakuje , w końcu chcemy mieć pewność ze nasze ząbki trafią w dobre ręce , ja jestem niedawno po 4 implantach , lub śrubkach jak to mówi p. Doktor ;-) , rzeczywiście to takie małe śrubeczki ;-) , teraz okres gojenia , i niedługo mam nadzieje piękne nowe ząbki, jak to mówią najgorsze za mną , choć szczerze to wcale nie było najgorsze , poszło gładko , nawet nie spuchłem po zabiegu , i moge powiedzieć ze nawet nie bolało ( no chyba normalnie jak przy takim zabiegu ) robiłem w gabinecie na Złogego Wieku - Biodent - www.biodent24.pl , tak jak wszyscy zrobiłem research i muszę przyznać ze z wyniku poszukiwań jestem zadowolony , polecam pana Doktora , naprawde ma ręke do tej "roboty" ;-)
    • 3lkab Re: Implanty - KRAKOW 26.08.15, 14:50
      Polecam vip-dent.pl/. Przyjmuje tam chirurg stomatolog, który na wszczepianiu implantów "zjadł zęby" ;) Z wykształcenia i zamiłowania jest lekarzem chirurgii szczękowo twarzowej z tytułem doktora nauk medycznych. Z jego pomocy w zakresie wszczepiania implantów korzystało wiele gabinetów stomatologicznych w Krakowie. Więcej o lekarzu na stronie www.karwan-chirurg.pl/slawomir-karwan/
    • bozenka5466 Re: Implanty - KRAKOW 26.01.16, 12:22
      Dzień dobry wszystkim. Zwłaszcza jednak interesują mnie Ci co mieli wprawiane implanty Kraków ceny ma niskie czy wysokie w takich usługach stomatologicznych? Tutaj 3gdentist.eu/oferta/implantologia/ nie jest drogo :) Proszę o w miarę konkretne odpowiedzi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka