zed.1
19.09.09, 07:21
no, malkontenci, czas byscie przedstawili swoje propozcyje do strategii
zamiast tylko narzekac. jak jest wam zle to napiszcie na tym forum co ma byc
by bylo dobrze.
(o ile macie oczywiscie jaja na jakies propozycje inne niz czysto polityczne w
stylu "ten/ta ma odejsc/zostac kims".)