Dodaj do ulubionych

pracownico Książnicy zablokowano możliwość korzy..

IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.01.04, 11:26
stania z forum gazety. To nie żart. A wszystko to po ostatnim wpisie...
Obserwuj wątek
    • skuter70 Re: pracownico Książnicy zablokowano możliwość ko 30.01.04, 11:37
      moze wreszczie poukladaja ksiazki na polkach
      • Gość: ooooooo ferdek! IP: 62.233.222.* 30.01.04, 12:22
        A co te panie napisaly, ze zostaly pozbawione forum??? Napisz nam!
        • Gość: alice Re: ferdek! IP: *.astro.net.pl 30.01.04, 12:39
          to te nowe panie? czy te stare ktore wyrzucono w zemscie?
          • rrado Re: ferdek! 30.01.04, 14:23
            Gość portalu: alice napisał(a):

            > to te nowe panie? czy te stare ktore wyrzucono w zemscie?

            a taka libralna ksiaznica mieli sie robierac na kalendarze i prosze jak sie
            skonczylo. pozdrawiam rado
    • absztyfikant Odblokowac! 31.01.04, 13:12
      Czyzby panie glosily niewygodne dla kogos poglady ? Pozdrowienia dla Pani
      Haliny!
    • Gość: OLIN Re: pracownico Książnicy zablokowano możliwość ko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.04, 13:17
      Te panie zdecydowanie miały za duzo czasu i często wypisywały pierdoły w
      forum.Bardzo dobra decyzja.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka