Gość: ferd IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.01.04, 11:26 stania z forum gazety. To nie żart. A wszystko to po ostatnim wpisie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skuter70 Re: pracownico Książnicy zablokowano możliwość ko 30.01.04, 11:37 moze wreszczie poukladaja ksiazki na polkach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ooooooo ferdek! IP: 62.233.222.* 30.01.04, 12:22 A co te panie napisaly, ze zostaly pozbawione forum??? Napisz nam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alice Re: ferdek! IP: *.astro.net.pl 30.01.04, 12:39 to te nowe panie? czy te stare ktore wyrzucono w zemscie? Odpowiedz Link Zgłoś
rrado Re: ferdek! 30.01.04, 14:23 Gość portalu: alice napisał(a): > to te nowe panie? czy te stare ktore wyrzucono w zemscie? a taka libralna ksiaznica mieli sie robierac na kalendarze i prosze jak sie skonczylo. pozdrawiam rado Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Odblokowac! 31.01.04, 13:12 Czyzby panie glosily niewygodne dla kogos poglady ? Pozdrowienia dla Pani Haliny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OLIN Re: pracownico Książnicy zablokowano możliwość ko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.04, 13:17 Te panie zdecydowanie miały za duzo czasu i często wypisywały pierdoły w forum.Bardzo dobra decyzja. Odpowiedz Link Zgłoś