Dodaj do ulubionych

Samowolka parkingowa

09.02.10, 19:31
Straż miejska już dawno powinna przestać wystawiać pouczenia. Powinny się
sypać mandaty aż miło, bo nic się nie zmienia!
Obserwuj wątek
    • Gość: cazz Re: Samowolka parkingowa IP: *.chello.pl 09.02.10, 20:13
      Nie byłbyś taki mądry jakbyś sam odwiedzał kogoś w szpitalu i nie miał gdzie
      zaparkować.
      • cary.hiroyuki.tagawa Re: Samowolka parkingowa 09.02.10, 20:42
        Nie jeden raz odwiedzałem kogoś w szpitalu - zarówno na Wojciecha, na Unii, na
        Pomorzanach, na Arkońskiej czy w Zdunowie. Czasem nawet po kilka razy w
        tygodniu. Nawet, jak jechałem samochodem, to nie musiałem parkować przed bramą,
        bo przejście 100-200 metrów od dalej położonych miejsc parkingowych ujmą nie jest.

        Zawsze jednak znajdą się tacy, którzy pod samą bramą muszą, nawet kosztem
        bezproblemowego przejazdu karetki...

        Gość portalu: cazz napisał(a):

        > Nie byłbyś taki mądry jakbyś sam odwiedzał kogoś w szpitalu i nie miał gdzie
        > zaparkować.

    • trelemoreleakuku Samowolka parkingowa 09.02.10, 20:26
      1.karetki maja problemy z przejazdem
      2. chorzy przyjezdzajacy do szpitala i wielu przychodni nie maja gdzie
      zostawic samochodu
      3. miasto zajmuje sie jak najszybszym oczyszczeniem strefy platnego parkowania
      $$$$$$
      4. dziekujemy panie prezydencie
    • Gość: ~straż! straż! Re: Samowolka parkingowa IP: *.chello.pl 10.02.10, 22:18
      Straż miejska powinna chwycić za łopaty i zlikwidować półtorametrowe
      zaspy na poboczach, a nie karać za odwiedzanie bliskich w szpitalu.
    • Gość: sz Re: Samowolka parkingowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.10, 22:03
      Traż miejska powinna wystawić mandat służbą odpowiedzialnym za
      sprzatanie miasta.
    • Gość: sz Re: Samowolka parkingowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.10, 22:05
      Straż miejska powinna wystawić mandat służbą odpowiedzialnym za
      sprzatanie miasta.
      • Gość: e.beata Re: Samowolka parkingowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.10, 14:11
        czyli nam wszystkim ;-))))
        Bez sensu. to zarząd miasta powinien pogonić służby miejskie i dawno
        zjechać Tarczyńskiego - pozbawić premii, tzrynastek, nagród itp.
        Dostał naganę ;-))) za taki bajzel, za nieprzygotowanie frontu
        robót... Widać jak na dłoni, że facet sobie nie radzi.
    • goldnet Samowolka parkingowa 13.02.10, 09:46
      Co za problem odholować samochody

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka