cary.hiroyuki.tagawa 09.02.10, 19:31 Straż miejska już dawno powinna przestać wystawiać pouczenia. Powinny się sypać mandaty aż miło, bo nic się nie zmienia! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: cazz Re: Samowolka parkingowa IP: *.chello.pl 09.02.10, 20:13 Nie byłbyś taki mądry jakbyś sam odwiedzał kogoś w szpitalu i nie miał gdzie zaparkować. Odpowiedz Link Zgłoś
cary.hiroyuki.tagawa Re: Samowolka parkingowa 09.02.10, 20:42 Nie jeden raz odwiedzałem kogoś w szpitalu - zarówno na Wojciecha, na Unii, na Pomorzanach, na Arkońskiej czy w Zdunowie. Czasem nawet po kilka razy w tygodniu. Nawet, jak jechałem samochodem, to nie musiałem parkować przed bramą, bo przejście 100-200 metrów od dalej położonych miejsc parkingowych ujmą nie jest. Zawsze jednak znajdą się tacy, którzy pod samą bramą muszą, nawet kosztem bezproblemowego przejazdu karetki... Gość portalu: cazz napisał(a): > Nie byłbyś taki mądry jakbyś sam odwiedzał kogoś w szpitalu i nie miał gdzie > zaparkować. Odpowiedz Link Zgłoś
trelemoreleakuku Samowolka parkingowa 09.02.10, 20:26 1.karetki maja problemy z przejazdem 2. chorzy przyjezdzajacy do szpitala i wielu przychodni nie maja gdzie zostawic samochodu 3. miasto zajmuje sie jak najszybszym oczyszczeniem strefy platnego parkowania $$$$$$ 4. dziekujemy panie prezydencie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~straż! straż! Re: Samowolka parkingowa IP: *.chello.pl 10.02.10, 22:18 Straż miejska powinna chwycić za łopaty i zlikwidować półtorametrowe zaspy na poboczach, a nie karać za odwiedzanie bliskich w szpitalu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sz Re: Samowolka parkingowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.10, 22:03 Traż miejska powinna wystawić mandat służbą odpowiedzialnym za sprzatanie miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sz Re: Samowolka parkingowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.10, 22:05 Straż miejska powinna wystawić mandat służbą odpowiedzialnym za sprzatanie miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e.beata Re: Samowolka parkingowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.10, 14:11 czyli nam wszystkim ;-)))) Bez sensu. to zarząd miasta powinien pogonić służby miejskie i dawno zjechać Tarczyńskiego - pozbawić premii, tzrynastek, nagród itp. Dostał naganę ;-))) za taki bajzel, za nieprzygotowanie frontu robót... Widać jak na dłoni, że facet sobie nie radzi. Odpowiedz Link Zgłoś