edekdebesciak 25.03.10, 20:20 A na obchody przyjdzie tow. Arłukowicz i powie, że nigdy nie był komuchem ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wicker_man.73 A koncert zasponsorują studencci i licealiści 25.03.10, 22:21 kupując uczciwie bilet. Oczywiście armia "vipow" z budżetówki w stylu Beatrix_13 wchodzą na dożywotnie zaproszenia - jak zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: A koncert zasponsorują studencci i licealiści 26.03.10, 07:20 wicer, nie "vip-ów" a "WiP-ów" :) Odpowiedz Link Zgłoś
bodziekwip Kryzys zagra dla Ruchu WiP 26.03.10, 09:41 Może 40 letni "opozycjoniści" zamieszcza zdjęcia z imprez VIP-owców?? To byla dopiero walka z komuna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szary Wilk WiP IP: *.chello.pl 26.03.10, 10:32 Jak to było... Wino i Panienki???::)) ale chyba opozycjoniście wolno imprezować, czyż nie??? A zazdrośnicy niech żałują::)) Te czasy już nie powtórzą się... wątroby już nie te co kiedyś:)) www.youtube.com/watch?v=3N0T-M13ZFs Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dr humbolt Re: WiP IP: *.chello.pl 26.03.10, 10:53 Ruch kontestujący bogoojczyźniane celebry w kościołach swoja głodówkę rozpoczął w kościele w Podkowie Leśniej , Kit od samego początku , ale mający dużo więcej swobody niż normalne podziemie. Czy przyjedzie główny kontestator WiPu Jan Maria Rokita? Odpowiedz Link Zgłoś
bodziekwip Kryzys zagra dla Ruchu WiP 26.03.10, 16:19 Wystarczy ze Marek Kurzyniec olał impreze, i to jest najbardziej wymowne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dr humbolt Re: Kryzys zagra dla Ruchu WiP IP: *.chello.pl 27.03.10, 11:25 To miał przyjechaC? . OOO to ciekawe , może nie ma dobrego zdania o naszych działaczach lub nie chce się afiszować razem z Lizodupami władzy platformianej w osobach Skiby. Kurzyniec może również mieć żal do różnych działaczy ,że stanęli w obronie Poznańskiego Suotu Rozbrat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teolog Re: Kryzys zagra dla Ruchu WiP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.10, 14:41 bicie piany jak wszedzie w internecie a kurzyniec przyjażdza Odpowiedz Link Zgłoś