Dodaj do ulubionych

Kryzys zagra dla Ruchu WiP

25.03.10, 20:20
A na obchody przyjdzie tow. Arłukowicz i powie, że nigdy nie był
komuchem !
Obserwuj wątek
    • wicker_man.73 A koncert zasponsorują studencci i licealiści 25.03.10, 22:21
      kupując uczciwie bilet. Oczywiście armia "vipow" z budżetówki w stylu Beatrix_13 wchodzą na dożywotnie zaproszenia - jak zawsze.
      • exman Re: A koncert zasponsorują studencci i licealiści 26.03.10, 07:20
        wicer, nie "vip-ów" a "WiP-ów" :)
    • bodziekwip Kryzys zagra dla Ruchu WiP 26.03.10, 09:41
      Może 40 letni "opozycjoniści" zamieszcza zdjęcia z imprez VIP-owców??
      To byla dopiero walka z komuna...
      • Gość: Szary Wilk WiP IP: *.chello.pl 26.03.10, 10:32
        Jak to było... Wino i Panienki???::)) ale chyba
        opozycjoniście wolno imprezować, czyż nie??? A zazdrośnicy niech żałują::))
        Te czasy już nie powtórzą się... wątroby już nie te co kiedyś:))
        www.youtube.com/watch?v=3N0T-M13ZFs
        • Gość: Dr humbolt Re: WiP IP: *.chello.pl 26.03.10, 10:53
          Ruch kontestujący bogoojczyźniane celebry w kościołach swoja głodówkę rozpoczął
          w kościele w Podkowie Leśniej , Kit od samego początku , ale mający dużo więcej
          swobody niż normalne podziemie.
          Czy przyjedzie główny kontestator WiPu Jan Maria Rokita?
    • bodziekwip Kryzys zagra dla Ruchu WiP 26.03.10, 16:19
      Wystarczy ze Marek Kurzyniec olał impreze, i to jest najbardziej wymowne.
      • Gość: Dr humbolt Re: Kryzys zagra dla Ruchu WiP IP: *.chello.pl 27.03.10, 11:25
        To miał przyjechaC? .
        OOO to ciekawe , może nie ma dobrego zdania o naszych działaczach lub nie chce
        się afiszować razem z Lizodupami władzy platformianej
        w osobach Skiby.
        Kurzyniec może również mieć żal do różnych działaczy ,że stanęli w obronie
        Poznańskiego Suotu Rozbrat.
      • Gość: teolog Re: Kryzys zagra dla Ruchu WiP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.10, 14:41
        bicie piany jak wszedzie w internecie a kurzyniec przyjażdza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka