mw-prezes
01.03.04, 02:20
Yo. Wpadłem na pomysł zorganizowania plebiscytu, w forum rzecz jasna na
najciekawszą postać szczecińskeij sceny politycznej. Lista takich polityków
jest otwarta a kryteria sami ustalimy. Polityk który zdobędzie najwiekszą
liczbe głosów niezaleznie czy tych na plus czy na minus ten wygra. Także do
dzieła. Napiszcie co wam leży na wątrobie, pochwalcie lub opier... rządzących
tych miastem. Lista zostanie zamknięta w piątek i ogłosimy wyniki