zed.1
26.08.11, 21:59
Jeszcze w temacie wycinki drzew z zamkowej skarpy, dla tych co uwazaja, ze to samosiejki i dzika roslinnosc: www.gs24.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=GS&Date=20110807&Category=SZCZECIN&ArtNo=316708468&Ref=V1&MaxW=580&border=0&title=1
Zamek stal wsrod wysoki drzew. Nie byl ogolony tak jak teraz chca zrobic. Nie byla to tez niska roslinnosc. Polak na sile musi poprawiac po niemcu byle tylko podkreslic, ze to polskie? I chyba by pokazac polska tandete.