Dodaj do ulubionych

Miłość na zdjęciach. wybierzcie najładniejsze

02.02.12, 18:55
heteroseksualna propaganda
Obserwuj wątek
    • Gość: hallo centralo Re: Miłość na zdjęciach. wybierzcie najładniejsze IP: *.smevpn.tpnet.pl 03.02.12, 09:33
      Prowadzi jakies pogrzane zdjecie na jachcie, jaki to ma zwiazek z miloscią???
      Oddalam glos na calujaca sie parke, ona w fioletowych rekawiczkach, a moj glos nie zostal uwzgledniony.
      chyba jakis walek...
      Zdjecie na jachcie jest slabe pod kazdym wzgledem.
      • Gość: ehhh 2,4,10,14 ujdą. Reszta to tandeta i kicz IP: *.pl 03.02.12, 10:29
        Po zdjęciu nr 1 przeraziłem się, że wszytskie taki będą, ale okazało się że tylko zdecydowana większość !!
    • danieloliwa Miłość na zdjęciach. wybierzcie najładniejsze 03.02.12, 11:18
      jedno wielkie oszustwo. konkurs nazywal sie zdjecie walentynkowe a nie jakas "milosc na zdjeciach"
      • Gość: e Cnota IP: *.dynamic.chello.pl 03.02.12, 17:50
        ślubant sie natyrał, a młodzi przytulą wycieczkę
        jakby jakies teczowe pary były to dopiero by jazda sie zaczeła.
        suabizna fociaszki
    • dziewicawszechpolska Czy tylko hetero sie kochają ? 06.02.12, 10:57
      też uważam, że brak na zdjęciach par jednopłciowych - przecież tez sie kochają. Co na to geje z PiS ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka