1starrk 02.02.12, 18:55 heteroseksualna propaganda Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hallo centralo Re: Miłość na zdjęciach. wybierzcie najładniejsze IP: *.smevpn.tpnet.pl 03.02.12, 09:33 Prowadzi jakies pogrzane zdjecie na jachcie, jaki to ma zwiazek z miloscią??? Oddalam glos na calujaca sie parke, ona w fioletowych rekawiczkach, a moj glos nie zostal uwzgledniony. chyba jakis walek... Zdjecie na jachcie jest slabe pod kazdym wzgledem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ehhh 2,4,10,14 ujdą. Reszta to tandeta i kicz IP: *.pl 03.02.12, 10:29 Po zdjęciu nr 1 przeraziłem się, że wszytskie taki będą, ale okazało się że tylko zdecydowana większość !! Odpowiedz Link Zgłoś
danieloliwa Miłość na zdjęciach. wybierzcie najładniejsze 03.02.12, 11:18 jedno wielkie oszustwo. konkurs nazywal sie zdjecie walentynkowe a nie jakas "milosc na zdjeciach" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Cnota IP: *.dynamic.chello.pl 03.02.12, 17:50 ślubant sie natyrał, a młodzi przytulą wycieczkę jakby jakies teczowe pary były to dopiero by jazda sie zaczeła. suabizna fociaszki Odpowiedz Link Zgłoś
dziewicawszechpolska Czy tylko hetero sie kochają ? 06.02.12, 10:57 też uważam, że brak na zdjęciach par jednopłciowych - przecież tez sie kochają. Co na to geje z PiS ? Odpowiedz Link Zgłoś