Gość: mamoniowa aforyzm IP: 212.244.77.* 20.07.04, 08:23 "On nawet na swietym ogniu usmazy swoja pieczen " Wlodzimierz Scislowski :-) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: aforyzm 20.07.04, 08:55 bogactwo i w pewnej formie szacunek zdobył na czyms z czym przez całe zycie walczył i szkalował więc jedną ale podstawową cechę chrakteru tego człowieka juz znamy ,obłuda ,dwulicowość i kłamstwo . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamoniowa Re: aforyzm IP: 212.244.77.* 20.07.04, 09:05 Przytoczylam ten aforyzm, nie dlatego, ze wymienione przez ciebie cechy rodza i u mnie niezdrowa fascynacje,ale dlatego, ze ten czlwoiek, m. in dlatego, ze je posiada odnajdzie sie w kazdej sytuacji, skoro ma taki rozlegly fanklub... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Re: Jerzy Urban - za i przeciw IP: 213.155.191.* 20.07.04, 09:11 A szefem tego fanklubu jest znany realizatro dźwięku Adam M. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzeźnik Re: Jerzy Urban - za i przeciw IP: 62.29.137.* 20.07.04, 09:19 :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Jerzy Urban - za i przeciw 20.07.04, 09:47 błyskotliwość, inteligencja, cięty język, złośliwość, cynizm, ironia, żyłka biznesowa, cwaniactwo..... nie mnie segregować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ana Re: Jerzy Urban - za i przeciw IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.07.04, 10:34 masz asiu rację.zapomniałaś tylko dodać kabotynizm,kłamstwo,serwilizm,koniunkturalizm.....talentu dziennikarskiego mu nie odmawiam,umiejętności polemicznych też nie..smykałkę do biznesu-zgoda pewnie ma,ale gdy obejrzałam ostatnio jego wypowiedzi z czasu stanu wojennego...na wymioty zbiera.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzeźnik Re: Jerzy Urban - za i przeciw IP: 62.29.137.* 20.07.04, 10:40 Ale przynajmniej się oficjalnie przyznaje do tego kim jest i co robił. Nie chowa się pod płaszczykiem poszkodowanego, manipulowanego przez system biedaczka, niewiedzącego co to jest PRL i PZPR. Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Jerzy Urban - za i przeciw 20.07.04, 10:41 stan wojenny jest sprawą dyskusyjną. różne rzeczy gadano, robiono i różne są tego tłumaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzeźnik Re: Jerzy Urban - za i przeciw IP: 62.29.137.* 20.07.04, 14:45 Urban w ty temacie ma zawsze to samo zdanie. W skrócie: takie czasy, solidarnośc była wtedy be i trzeba było zrobić porządek. Krótko i porządnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ana Re: Jerzy Urban - za i przeciw IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.07.04, 15:48 zgadzam się z rzeznikiem.natomiast,co do roli urbana w stanie wojennym,to asiu nie maż racji.jest jednoznacznie negatywna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Ana ty hipokrytko IP: 213.155.191.* 21.07.04, 08:21 I wielki wojownik o ortografię okazuje się takim samym głąbem kapuścianym jak ja. Czy aśka ma mazać rację? Buuuuuuu cha cha cha cha Co zapomniało się w Wordzie sprawdzić? A może Word uznał to za mazanie i nie podkreślił? Jesteś żałosna. Cale te twoje połajanki to dulszczyzna w czystej postaci... hehehehehe I z wielkiej moralizatorki została mała kłamczucha... nie gadam więcej z tobą... strata czasu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marian Pażdzioch Re: Ana ty hipokrytko IP: *.ksiazat.v.pl 21.07.04, 08:59 kazdemu piszacemu mogą zdarzyć się byki, przyznam się że również ja z ortografii mocny nie jestem i nie byłem. jednak twoje słownictwo dalekie jest od doskonalości. bardziej razi, niż pomyłki pisane pod wpływem wzburzenia czy emocji. patrzącemu z boku nie wydaje się, aby twój wyrafinowany dowcip był miły w odbiorze. ale to tylko takie moje gadanie. ty wiesz pewnie swoje. pozdrawiam serdecznie m.p. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Re: Ana ty hipokrytko IP: 213.155.191.* 21.07.04, 09:13 To nie dowcip. Skoro ta Dulska tak zajadle gromi mnie za ortografię, to sama powinna ją znać. A z jej tekstu wynika, że robi w Wordzie korekty. Ona nie zna ortografii tylko się pozuje na mądralę. I tyle. Jest żałosna... Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: Ana ty hipokrytko 21.07.04, 15:06 z mojego tekstu nie wynika(jak napisałeś)że robię w wordzie korekty.zrobiłam zwykłą literówkę(fakt,nie powinna się zdarzyć).literówki jednak zdarzają się.kompletnie nie rozumiem,co cię xyzecie tak w tym podnieciło?nie porównuj tej literówki z nagminnymi bykami ortograficznymi,które sadzisz co chwila.jednak,jeśli chodzi o twoje teksty,to nie błędy ortograficzne najbardziej cię kompromitją,tylko ich treść.to za treść forumowicze uważają cię za oszołomionego głąba.to treść sprawia,że nawet twoi partyjni koledzy wstydzą się za ciebie,i publicznie,na forum apelują,żebyś nie robił im wstydu.to treść jest przyczyną ,dla której stałeś się pośmiewiskiem.nie zmienią tego twoje przykre docinki na mój temat,twoje kłamstewka,twoje coraz bardziej rozpaczliwe pościki.zrozum,to nie ja jestem twoim problemem.jesteś nim ty sam- kłamliwość,zajadłość,klapki na oczach.niech dotrze do ciebie,że MUSI być istotna przyczyna,dla której tak wiele ,nie znających się osób ,uznała cię za persona non grata i śmieje się z ciebie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Ostatni raz słowo IP: 213.155.191.* 21.07.04, 15:40 Jestes zwykła oszusytką. Nie znasz ortografi dokladnie tak jak ja czy buddy. Robisz w Wordzie korekty i się wymądrzasz. Tyle. Cała ty. Miotaj się dalej. mała kłamczuszko... Ostatniu raz odezwałem się, bo z tobą nie ma oczym rozmawiać... Zmień słownik w Wordzie nie bedzie więcej takich wpadek. Pa. Odpowiedz Link Zgłoś
tuner Re: Ostatni raz słowo 21.07.04, 15:53 Ty robisz Annie uwagi o ortografii?TY????To już trzeba naprawdę szaleńcem być.Olewam cię chamie,bo rozmawiać się z tobą nie da.Stałeś się na własne zyczenie pośmiewiskiem tego forum.Wszyscy ci,którzy pisali żeby cię ignorować mają niestety rację. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ana Re: Ostatni raz słowo IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 21.07.04, 16:00 tunerze..ten facet już po prostu taki jest.nie warto się złościć.mnie kiedyś bawił,a terz jest mi po prostu smutno.mimo wszystko,żal patrzeć jak się poniżył.mam jedynie nadzieję,że dotrzyma słowa(obiecał,że się już nie odezwie)...proponuję spacer albo rowerek(za chwilę wybieram się pojezdzić).naprawdę nie ma się czym denerwować.jeśli ktoś lubi się ośmieszać- jego sprawa.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marian Pażdzioch Re: do ja_aska! IP: *.ksiazat.v.pl 21.07.04, 08:37 stan wojenny nie jest sprawą dyskusyjną! to hańba tych którzy go wprowadzili! zapytaj, choćby rodzin zamordowanych góników, "kwiecie i ozdobo tego forum" p.s. a urban to najgorsze bydle!!! (jego słowa) pozdrawiam serdecznie! m.p. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzeźnik Re: do ja_aska! IP: 62.29.137.* 21.07.04, 08:53 To jest Twoja opinia! Przejrzyj badania opini publicznej - ponad połowa uważa, że wprowadzenie stanu wojennego było słuszne! Ja nie uważam, że to była hańba! p.s. Ja Urbanowi wierzę :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska stan 21.07.04, 10:03 nie wiem czy był czy nie słuszny. ja mam w głowie czechy z 1968. to samo mogło być u nas. przy naszym charakterze mogła być następna wojna. Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia33 Re: stan 21.07.04, 15:24 Twoje wywody aska sa tak samo bezsensowne jak kolegi XYZ. Sten wojenny to byla wojna domowa z ta róznicą, że jedna strona miała bron palna itd , druga natomiast strach i gorycz. Kobieto przestan pisac pierdoly , bo jesteś wkurzająca Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: stan 21.07.04, 22:25 najgorsze jest to że stan wojenny nie przyczynił sie do niczego dobrego tzn. jaruzelski nie zrobił zadnych reform gospodarczych a mógł ,nie zawiesił też działalnosci pzpr ,jak rezim wojskowy to rezim dla wszystkich bez wyjątku,tak naprawdę stan wojenny to nie był zaden stan wojenny tylko zwykły zamach stanu komunistycznej ekstremy który zablokował proces demokratyzacji i reform gospodarczych na wiele lat .gdyby jaruzelski zrobił prawdziwy stam wojenny czy wyjatkowy miałby mój szacunek i nie tylko mój . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Re: Jerzy Urban - za i przeciw IP: *.comnet.krakow.pl 21.07.04, 23:36 Urban ? nigdy nie podniecałem się tą osobą, zawsze mi zwisał jak kilo kitu. Tygodnik 'Nie' czytałem krótko, bo był zbyt wulgarny i musiałem gazetę chować przed dziećmi, ale artykuły były ciekawe. Iksie ! obrazasz się tak jak bleki, za cholerę nie moge pojąć o co Ci chodzi z Aną. Popełniła błąd, no i co z tego ? wytknij jej go, w taki sam sposób jak to ona robi, burczymucho. Pazdrawlaju ja tebja tawariszcz. Przesyłam Ci równiez życzenia wszystkiego najlepszego z okazji zbliżającego się święta 22 lipca, rocznicy odrodzenia Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Jerzy Urban - za i przeciw 22.07.04, 08:00 sylwia jesteś typowym prawicowym oszołomem który jak ktos ma inne zdanie od razu pyszczy. wyraziłam jedynie swoje obawy, że mogło być tak jak w czechach. zresztą oni do dzisiaj nas nienawidzą za pozwolenie na przemarsz ruskicjh przez Polskę. jeśli nie wiesz o takich rzeczach to wracaj do szkoły. Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia33 Re: Do Aski 22.07.04, 10:01 Trudno jestem prawicowym oszołomem, tak mnie mamusia wychowała. Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Do Aski 22.07.04, 10:11 szkoda. bo czasmi zauważałam oznaki człowieczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Re: Jerzy Urban - za i przeciw IP: 213.155.191.* 22.07.04, 08:03 Na prośbę czy tez sugestie jednego szanowanego forumowicza zakończyłem rozmowy z tą panią oraz blackexitem vel rrado vel tuner. Finito. Za posdrawlienia wam spasiba, ja toze was pozdrawlaju i waszu familiju. Kak kawa? Co do Urbana, to może i był wulgarny, ale rzeczowy. A chować przed dziećmi NIE to troszkę trąci kołtuństwem. Bez urazy, ale czy internet tez im reglamentujesz? Strata czasu, w szkole koledzy wyuczą. Odpowiedz Link Zgłoś
ergie Re: Jerzy Urban - za i przeciw 22.07.04, 08:54 jeśli jego wywiad dla gw (z tt) jest prawdziwy, to oznacza że jest głupek i kłamczuch (sam to powiedział). i dokładnie takim go pamiętam z okresu jego pracy rządowej. Odpowiedz Link Zgłoś