Dodaj do ulubionych

Jerzy Urban - za i przeciw

IP: 213.155.191.* 20.07.04, 08:00
Obserwuj wątek
    • Gość: mamoniowa aforyzm IP: 212.244.77.* 20.07.04, 08:23
      "On nawet na swietym ogniu usmazy swoja pieczen " Wlodzimierz Scislowski :-)
      • piotr33k2 Re: aforyzm 20.07.04, 08:55
        bogactwo i w pewnej formie szacunek zdobył na czyms z czym przez całe zycie
        walczył i szkalował więc jedną ale podstawową cechę chrakteru tego człowieka
        juz znamy ,obłuda ,dwulicowość i kłamstwo .
        • Gość: mamoniowa Re: aforyzm IP: 212.244.77.* 20.07.04, 09:05
          Przytoczylam ten aforyzm, nie dlatego, ze wymienione przez ciebie cechy rodza i
          u mnie niezdrowa fascynacje,ale dlatego, ze ten czlwoiek, m. in dlatego, ze je
          posiada odnajdzie sie w kazdej sytuacji, skoro ma taki rozlegly fanklub...
    • Gość: XYZ Re: Jerzy Urban - za i przeciw IP: 213.155.191.* 20.07.04, 09:11
      A szefem tego fanklubu jest znany realizatro dźwięku Adam M. ;)
      • Gość: rzeźnik Re: Jerzy Urban - za i przeciw IP: 62.29.137.* 20.07.04, 09:19
        :-)))
        • ja_aska Re: Jerzy Urban - za i przeciw 20.07.04, 09:47
          błyskotliwość, inteligencja, cięty język, złośliwość, cynizm, ironia, żyłka
          biznesowa, cwaniactwo..... nie mnie segregować.
          • Gość: Ana Re: Jerzy Urban - za i przeciw IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.07.04, 10:34
            masz asiu rację.zapomniałaś tylko dodać
            kabotynizm,kłamstwo,serwilizm,koniunkturalizm.....talentu dziennikarskiego mu
            nie odmawiam,umiejętności polemicznych też nie..smykałkę do biznesu-zgoda
            pewnie ma,ale gdy obejrzałam ostatnio jego wypowiedzi z czasu stanu
            wojennego...na wymioty zbiera....
            • Gość: rzeźnik Re: Jerzy Urban - za i przeciw IP: 62.29.137.* 20.07.04, 10:40
              Ale przynajmniej się oficjalnie przyznaje do tego kim jest i co robił.
              Nie chowa się pod płaszczykiem poszkodowanego, manipulowanego przez system
              biedaczka, niewiedzącego co to jest PRL i PZPR.
            • ja_aska Re: Jerzy Urban - za i przeciw 20.07.04, 10:41
              stan wojenny jest sprawą dyskusyjną. różne rzeczy gadano, robiono i różne są
              tego tłumaczenia.
              • Gość: rzeźnik Re: Jerzy Urban - za i przeciw IP: 62.29.137.* 20.07.04, 14:45
                Urban w ty temacie ma zawsze to samo zdanie. W skrócie: takie czasy,
                solidarnośc była wtedy be i trzeba było zrobić porządek. Krótko i porządnie.
              • Gość: Ana Re: Jerzy Urban - za i przeciw IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.07.04, 15:48
                zgadzam się z rzeznikiem.natomiast,co do roli urbana w stanie wojennym,to asiu
                nie maż racji.jest jednoznacznie negatywna...
                • Gość: XYZ Ana ty hipokrytko IP: 213.155.191.* 21.07.04, 08:21
                  I wielki wojownik o ortografię okazuje się takim samym głąbem kapuścianym jak
                  ja. Czy aśka ma mazać rację? Buuuuuuu cha cha cha cha Co zapomniało się w
                  Wordzie sprawdzić? A może Word uznał to za mazanie i nie podkreślił? Jesteś
                  żałosna. Cale te twoje połajanki to dulszczyzna w czystej postaci... hehehehehe
                  I z wielkiej moralizatorki została mała kłamczucha... nie gadam więcej z
                  tobą... strata czasu...
                  • Gość: Marian Pażdzioch Re: Ana ty hipokrytko IP: *.ksiazat.v.pl 21.07.04, 08:59
                    kazdemu piszacemu mogą zdarzyć się byki, przyznam się że również ja z
                    ortografii mocny nie jestem i nie byłem. jednak twoje słownictwo dalekie jest
                    od doskonalości. bardziej razi, niż pomyłki pisane pod wpływem wzburzenia czy
                    emocji. patrzącemu z boku nie wydaje się, aby twój wyrafinowany dowcip był miły
                    w odbiorze.
                    ale to tylko takie moje gadanie. ty wiesz pewnie swoje.

                    pozdrawiam serdecznie m.p.
                    • Gość: XYZ Re: Ana ty hipokrytko IP: 213.155.191.* 21.07.04, 09:13
                      To nie dowcip. Skoro ta Dulska tak zajadle gromi mnie za ortografię, to sama
                      powinna ją znać. A z jej tekstu wynika, że robi w Wordzie korekty. Ona nie zna
                      ortografii tylko się pozuje na mądralę. I tyle. Jest żałosna...
                      • anamar Re: Ana ty hipokrytko 21.07.04, 15:06
                        z mojego tekstu nie wynika(jak napisałeś)że robię w wordzie korekty.zrobiłam
                        zwykłą literówkę(fakt,nie powinna się zdarzyć).literówki jednak zdarzają
                        się.kompletnie nie rozumiem,co cię xyzecie tak w tym podnieciło?nie porównuj
                        tej literówki z nagminnymi bykami ortograficznymi,które sadzisz co
                        chwila.jednak,jeśli chodzi o twoje teksty,to nie błędy ortograficzne
                        najbardziej cię kompromitją,tylko ich treść.to za treść forumowicze uważają cię
                        za oszołomionego głąba.to treść sprawia,że nawet twoi partyjni koledzy wstydzą
                        się za ciebie,i publicznie,na forum apelują,żebyś nie robił im wstydu.to treść
                        jest przyczyną ,dla której stałeś się pośmiewiskiem.nie zmienią tego twoje
                        przykre docinki na mój temat,twoje kłamstewka,twoje coraz bardziej rozpaczliwe
                        pościki.zrozum,to nie ja jestem twoim problemem.jesteś nim ty sam-
                        kłamliwość,zajadłość,klapki na oczach.niech dotrze do ciebie,że MUSI być
                        istotna przyczyna,dla której tak wiele ,nie znających się osób ,uznała cię za
                        persona non grata i śmieje się z ciebie...
                        • Gość: XYZ Ostatni raz słowo IP: 213.155.191.* 21.07.04, 15:40
                          Jestes zwykła oszusytką. Nie znasz ortografi dokladnie tak jak ja czy buddy.
                          Robisz w Wordzie korekty i się wymądrzasz. Tyle. Cała ty. Miotaj się dalej.
                          mała kłamczuszko...

                          Ostatniu raz odezwałem się, bo z tobą nie ma oczym rozmawiać... Zmień słownik w
                          Wordzie nie bedzie więcej takich wpadek. Pa.
                          • tuner Re: Ostatni raz słowo 21.07.04, 15:53
                            Ty robisz Annie uwagi o ortografii?TY????To już trzeba naprawdę szaleńcem
                            być.Olewam cię chamie,bo rozmawiać się z tobą nie da.Stałeś się na własne
                            zyczenie pośmiewiskiem tego forum.Wszyscy ci,którzy pisali żeby cię ignorować
                            mają niestety rację.
                            • Gość: Ana Re: Ostatni raz słowo IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 21.07.04, 16:00
                              tunerze..ten facet już po prostu taki jest.nie warto się złościć.mnie kiedyś
                              bawił,a terz jest mi po prostu smutno.mimo wszystko,żal patrzeć jak się
                              poniżył.mam jedynie nadzieję,że dotrzyma słowa(obiecał,że się już nie
                              odezwie)...proponuję spacer albo rowerek(za chwilę wybieram się
                              pojezdzić).naprawdę nie ma się czym denerwować.jeśli ktoś lubi się ośmieszać-
                              jego sprawa..
              • Gość: Marian Pażdzioch Re: do ja_aska! IP: *.ksiazat.v.pl 21.07.04, 08:37
                stan wojenny nie jest sprawą dyskusyjną! to hańba tych którzy go wprowadzili!
                zapytaj, choćby rodzin zamordowanych góników, "kwiecie i ozdobo tego forum"
                p.s. a urban to najgorsze bydle!!! (jego słowa)

                pozdrawiam serdecznie! m.p.
                • Gość: rzeźnik Re: do ja_aska! IP: 62.29.137.* 21.07.04, 08:53
                  To jest Twoja opinia!
                  Przejrzyj badania opini publicznej - ponad połowa uważa, że wprowadzenie stanu
                  wojennego było słuszne!
                  Ja nie uważam, że to była hańba!

                  p.s. Ja Urbanowi wierzę :-)
                  • ja_aska stan 21.07.04, 10:03
                    nie wiem czy był czy nie słuszny. ja mam w głowie czechy z 1968. to samo mogło
                    być u nas. przy naszym charakterze mogła być następna wojna.
                    • sylwia33 Re: stan 21.07.04, 15:24
                      Twoje wywody aska sa tak samo bezsensowne jak kolegi XYZ. Sten wojenny to byla
                      wojna domowa z ta róznicą, że jedna strona miała bron palna itd , druga
                      natomiast strach i gorycz. Kobieto przestan pisac pierdoly , bo jesteś
                      wkurzająca
                      • piotr33k2 Re: stan 21.07.04, 22:25
                        najgorsze jest to że stan wojenny nie przyczynił sie do niczego dobrego tzn.
                        jaruzelski nie zrobił zadnych reform gospodarczych a mógł ,nie zawiesił też
                        działalnosci pzpr ,jak rezim wojskowy to rezim dla wszystkich bez wyjątku,tak
                        naprawdę stan wojenny to nie był zaden stan wojenny tylko zwykły zamach stanu
                        komunistycznej ekstremy który zablokował proces demokratyzacji i reform
                        gospodarczych na wiele lat .gdyby jaruzelski zrobił prawdziwy stam wojenny czy
                        wyjatkowy miałby mój szacunek i nie tylko mój .
    • Gość: H56 Re: Jerzy Urban - za i przeciw IP: *.comnet.krakow.pl 21.07.04, 23:36
      Urban ? nigdy nie podniecałem się tą osobą, zawsze mi zwisał jak kilo kitu.
      Tygodnik 'Nie' czytałem krótko, bo był zbyt wulgarny i musiałem gazetę chować
      przed dziećmi, ale artykuły były ciekawe. Iksie ! obrazasz się tak jak bleki,
      za cholerę nie moge pojąć o co Ci chodzi z Aną. Popełniła błąd, no i co z tego ?
      wytknij jej go, w taki sam sposób jak to ona robi, burczymucho. Pazdrawlaju ja
      tebja tawariszcz. Przesyłam Ci równiez życzenia wszystkiego najlepszego z
      okazji zbliżającego się święta 22 lipca, rocznicy odrodzenia Polski.
      • ja_aska Re: Jerzy Urban - za i przeciw 22.07.04, 08:00
        sylwia jesteś typowym prawicowym oszołomem który jak ktos ma inne zdanie od
        razu pyszczy.
        wyraziłam jedynie swoje obawy, że mogło być tak jak w czechach. zresztą oni do
        dzisiaj nas nienawidzą za pozwolenie na przemarsz ruskicjh przez Polskę. jeśli
        nie wiesz o takich rzeczach to wracaj do szkoły.
        • sylwia33 Re: Do Aski 22.07.04, 10:01
          Trudno jestem prawicowym oszołomem, tak mnie mamusia wychowała.
          • ja_aska Re: Do Aski 22.07.04, 10:11
            szkoda. bo czasmi zauważałam oznaki człowieczeństwa.
      • Gość: XYZ Re: Jerzy Urban - za i przeciw IP: 213.155.191.* 22.07.04, 08:03
        Na prośbę czy tez sugestie jednego szanowanego forumowicza zakończyłem rozmowy
        z tą panią oraz blackexitem vel rrado vel tuner. Finito.
        Za posdrawlienia wam spasiba, ja toze was pozdrawlaju i waszu familiju. Kak
        kawa?

        Co do Urbana, to może i był wulgarny, ale rzeczowy. A chować przed dziećmi NIE
        to troszkę trąci kołtuństwem. Bez urazy, ale czy internet tez im
        reglamentujesz? Strata czasu, w szkole koledzy wyuczą.
    • ergie Re: Jerzy Urban - za i przeciw 22.07.04, 08:54
      jeśli jego wywiad dla gw (z tt) jest prawdziwy,
      to oznacza że jest głupek i kłamczuch
      (sam to powiedział).
      i dokładnie takim go pamiętam z okresu
      jego pracy rządowej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka