Gość: spik
IP: 62.233.145.*
03.04.02, 10:29
O zgrozo ! Koszmar senny , w którym koparko-spycharka "Belarus" rozgniata w
proch fragmenty konstrukcji mojego jedynie ukochanego miejsca w tym mieście
stanie się wkrótce rzeczywistością.Tak to Barbara , imienniczka patronki
górników,została wyznaczona za cel dla niszczycielskiej ,zdziczałej grupy
budowlanej.Barbaro - najjaśniesza osłodo siermiężnej architektury secesyjnej ,
umiłowałem Cię waszystkimi członkami memi.Twoje służebnice przybrane w
poliestrowe fartuchy jednakowoż mądrze radziły matce mojej a kilkanaście lat
później żonie.
Czy wiecie może coś o przyszłości parceli ?