Dodaj do ulubionych

SUKNIE ŚLUBNE

15.02.10, 19:48
Gdzie koszalinskie panny mlode kupuja swoje suknie slubne?
Obeszlam salony w Koszalinie i... zostalam bez sukni, na szczescie mam jeszcze
8 miesiecy na kupno...
Obserwuj wątek
    • aniakwas Re: SUKNIE ślubne 15.02.10, 20:58
      Ja kupowałam na Kaszubskiej tam gdzie jest salon Barbara jest drugi salon chyba
      nazywa się Ines jak bobrze pamiętam. Widać go z ulicy tzn. suknie. Wybrałam
      sobie model jaki był już uszyty, ale suknia była szyta już na moje wymiary i z
      małą modyfikacją bo chciałam aby suknia miała rękawki, a ten model był z
      gorsetem.Tam również szyła sobie suknię moja szwagierka pod własny
      pomysł.Naprawdę ładne tam mają suknie i bez problemu uszyją taką suknię jak
      będziesz chciała.Najlepiej iść do nich z pomysłem i porozmawiać.
      Ja do sukni dostałam welon gratis, ale na początku powiedziałam że welon gratis
      i się zgodzili.
    • zabciap Re: suknie 16.02.10, 09:48
      ja kupiłam w styczniu suknię w salonie na Piłsudskiego- Młoda Para.
      Mają tam nowe suknie oraz komis. Ja akurat trafiłam na wyprzedaż
      modeli dostępnych do mierzenia w salonie więc suknie dostałam w dość
      korztystnej cenie.
      Wiem, że dużo dziewczyn jeździ do Świdwina do salonu Agnes, podobno
      mają tam duży wybór.
      W koszalinie jest kilka salonów- na Placu Gwiaździstym - przy
      rondzie ulicy 1-go maja, II-gie piętro, nowo otwarty na ul. Jana z
      Kolna, jest też nowy jak się jedzie w kierunku szpitala (ale nie
      wiem jaka to jest ulica).
      jeżeli rzeczywiście obeszłaś wszystko w koszalinie to spróbuj w
      świdwinie, może akurat znajdziesz coś dla siebie...
    • rcaroline Re: suknie ślubne 16.02.10, 16:02
      Witam, kupowałam na Kaszubskiej swoją suknię i była wyjątkowa ponieważ szyta na
      miarę,orginalną koronką - kształt a la rybka. Jestem s tanie ją sprzedać -
      chociaż z ciężkim sercem:)bo jest śliczna! Jeżeli jest ktoś zainteresowany
      podaję maila r.caroline@wp.pl proszę sie odezwać to wyśle zdjęcia i cena
      do negocjacji :)pzdr
      • parowcia Re: suknie ślubne 17.02.10, 13:21
        Witam.Jesli interesuja Cię również suknie slubne uzywane to podaj mi
        swojego maila,to prześlę Ci zdjęcia mojej sukni.Może akurat to
        będzie ta jedna jedyna !!!!
        POZDRAWIAM
      • parowcia Re: sUKNIE ŚLUBNE 23.02.10, 13:12
        LISSA FERRERA=KOSMICZNE CENY !!!! Fakt są sliczne,ale to nie jest
        cena na suknię,która się wkłada na 1 noc :( fakt,na slubie się nie
        oszczędza,ale tańsze i uzywane tez są piękne !!!!
        • bibul-la123 Re: sUKNIE ŚLUBNE 27.02.10, 14:31
          KOSMICZNE CENY są w Agnes w Świdwnie. W Lissa Ferrera są ceny
          umiarkowane. W końcu płacisz za jakość. A pozatym są to suknie
          sprowadzane, więc nie mogą kosztować 1000zł. Złożycielka postu sama
          pójdzie i sie przekona.
    • anna8212 Re: 27.02.10, 12:21
      Polecam salon sukien ślubnych Lissa Ferrera suknie przepiękne i można znaleźć
      coś w rozsądnej cenie. Kupowałam tam swoją sukienkę byłam bardzo zadowolona.
      p.s. Jeśli jesteś zainteresowana mam do sprzedania swoją sukienkę Cosmobella
      7242 pozdrawiam w razie kontaktu pisz na meila ziolkowska-anna@wp.pl
    • ewelinka_1986 Re: 28.02.10, 14:00
      podoba mi sie jedna suknia z Marietty ale kosztuje 2800zl
      Lisa Ferrera wydala teraz nowa kolekcje OreaSposa 2010 suknia ktora mi sie
      podoba jest za ok 1800zl... nie bylam jeszcze w tym salonie na krzywoustego, bo
      niestety mieszkam teraz nieco za granicami, czy tam sa takie samy ceny na na
      glownej stronie www.lisaferrera.pl/ ?
    • eliza_ko Re: Suknie ślubne 09.03.10, 22:59
      Ponoć w kwietniu ma się otworzyć nowy salon sukien ślubnych w pasażu Merkury i
      jakieś promocje zapowiadają. Moja przyjaciółka bierze ślub w tym roku i jest na
      etapie poszukiwania sukni ale właśnie też ma problem ze znalezieniem
      czegokolwiek i czeka na otwarcie tego nowego salonu. Tak to już jest w tym
      Koszalinie, że nie ma za bardzo w czym wybierać.
    • xnutka Re: SUKNIE 29.03.10, 16:22
      Hej ewelinka,
      polecam nowy salon sukien ślubnych VANILLA na ulicy Kaszubskiej. Ja
      wlasnie tam znalazłam swoją wymarzona sukienkę. Mają naprawdę
      niepowtarzalne wzory i przystępne ceny.
      Powodzenia :)
    • vejen Re:sUKNIE ŚLUBNE 01.04.10, 13:16
      polecam Perfect Bride na placu gwazdzistym- wlasnie maja tam wyprzedaz
      poprzednich kolekcji, kolezanka wczoraj kupila suknie za 1600zl- jakosc
      super jak w Lisa Ferrera, normalne ceny tez sa do akceptacji 2100-3000,
      super obsluga.
      • lena-09 Re:sUKNIE ŚLUBNE 10.05.10, 21:13
        A ja jestem właśnie po zakupie PRZEPIĘKNEJ SUKNI w Salonie Anabella
        koło Katedry!!! Cudo!!! Warto było poczekać na ten nowy salon.
        Polecam, bardzo duży mają tam wybór i ceny nie są wygórowane. A w
        maju załapałam się na promocję i za swoją sukienusię zapłaciłam o
        300 zł mniej.... I nie muszę długo czekać, udało się zamówić suknię
        na lipiec!
    • eliza_ko Re: SUKNIE ślubne 11.05.10, 12:37
      Moja koleżanka też kupiła suknię w tym salonie koło Katedry. Jak pisałam
      wcześniej nie mogła znaleźć żadnej sukni w Koszalinie. Już miała jechać do
      Świdwina ale poczekała na otwarcie tego nowego salonu. No i znalazła. Suknia
      jest naprawdę piękna, trochę w kształcie rybki, z koronki - bardzo elegancka.
      Zapłaciła chyba 2300 więc cena przystępna.
    • ewelinka_1986 SUKNIE ŚLUBNE 24.05.10, 22:47
      KUPILAM :)
      po schodzeniu wszystkich salonow mody slubnej moge powiedziec co nieco.
      otoz polecam bardzo salon vanilla suknie, tam wlasnie wybralam swoja suknie,
      cena przystepna w gratisie halka i welon, pani bardzo sympatyczna
      jesli chodzi o salon anabella kolo katedry to nie znalazlam tam ani jednej sukni
      ktora chcialabym przymierzyc i po cenach z metek raczej wiekszosc powyzej
      3000zł, to samo na Jana z Kolna salon Bella Donna, chyba nic ponizej 3000zł tez
      nic nie przymierzylam, bo nawet nie to ze drogie to nawet nic ladnego (ale kazdy
      na inny gust takze warto pojsc i zobaczyc na wlasne oczy).
      Polecam jeszcze salon Perfect Bride na placu gwiazdzistym bo tam wlasnie
      podobaly mi sie 2 suknie, a 1 nawet rozwazalam aby kupic, ceny ponizej 3000zł.
      W lisa ferrera na 5 miesiecy przed slubem juz mi sukni nie uszyja takze nie
      mialam tam czego szukac
      bylam rowniez na polczynskiej w salonie farage, ale tam tylko po umowieniu kilka
      razy w miesiacu sa przymiarki, takze nie mialam czasu tyle czekac na wybor
      sukni, bo bylam przejazdem w miescie i chcialam kupic suknie w przeciagu paru dni.
      Pani z salony Ines na kaszubskiej nawet nie wstala z fotela (i to z 3razy jak
      tam bylam zawsze to samo), odebralam to jako brak szacunku poniewaz bylam
      zaineresowana kupnem a tu taka obsluga, na pytanie jaki welon by mi dobrala do
      wybranej sukni powiedziala: a jaki tam Pani bedzie sobie chciala, ale zeby wstac
      z fotela i mi pokazac jakie ma (bo samemu to nie wolno nic dotknac o czym mowia
      kartki na kazdym produkcie!) to nie ma co liczyc.
      takze chcialam sie z wami dorgie przyszle panny mlode podzielic moimi
      spostrzezeniami dot zakupu wymarzonej sukni slubej
    • gregia Re: suknie ślubne 25.05.10, 08:51
      No zobacz a ja z przyjaciółką mamy odmienne zdanie, jezeli mam cos powiedziec o
      salonie Vanilla, suknie jak suknie dla mnie bardziej strojne i ekstrawaganckie
      aniżeli slubne, fakt ze obsługa bardzo mila i sympatyczna, lecz niekompetentna.
      Pani wogóle nie potrafiła doradzic jaka suknia by do mnie pasowała. Za to
      Anabellę koło katedry polecam w 200% wiekszy wybór sukni, teraz przez cały maj
      suknie 300zł taniej wiekszosc sukni które przymierzałam kosztowały 2600-2800 co
      poobnizce daje 2300-2500 wiec nie jest zle, za to suknie naprawde piekne i
      tezdobienia! Lecz co najbardziej mi sie spodobało to to ze do kazdej mierzonej
      sukni podała mi różnego rodzaju welony zebym zobaczyla w którym sie najlepiej
      czuje, nawet mierzyłam toczek oraz bolerka, czego w salonie Vanilla nie
      uświadczyłam, nie wspomnę nawet, że tam mogłam pomarzyc o przymiarce kilku
      welonów bo chyba Panie mają tylko 1 próbny do wszystkiego.
    • izusia25 Re: sUKNIE ŚLUBNE 25.05.10, 13:47
      Ja też się nie zgadzam co do salonu Anabella, szczególnie jeśli chodzi o ceny.
      Wszystkie suknie, które oglądałam kosztowały poniżej 3 tys. Za swoją zapłaciłam
      2200 więc raczej tanio, w porównaniu z resztą salonów. Ponadto jest tam dużo
      pięknych sukien i naprawdę ciężko zdecydować się na tą jedną jedyną. Mierzyłam
      ile chciałam, do tego welony, bolerka, itp. Obsługa rzeczywiście potrafi
      doradzić fachowym okiem.
    • ewelinka_1986 SUKNIE ŚLUBNE 25.05.10, 22:12
      opini będzie tyle ile ludzi, dlatego tez napisałam, że mimo wszystko warto
      odwiedzić każdy salon, każda z nas jest inna i szuka czegoś dla siebie,
      prawdopodobnie obsługa w Anabella jest na wysokim poziomie, ja nie miałam
      przyjemności rozmawiać z Panią, ponieważ ktoś akurat przymierzał suknie, ale z
      sukni dostępnych w salonie żadna nie przypadła mi do gustu, także nawet zniżka
      300zł by nie wpłynęła na mój wybór.
      ważne żebyśmy czuły się dobrze tego wyjątkowego dnia
    • miss_lily Anabella 27.05.10, 22:35
      Ja również polecam salon Anabella. Szukanie sukni ślubnej śniło mi się po nocach
      Jako koszmar. Jednak po wejściu do tego salonu zmieniłam zdanie. przymierzyłam
      jedną sukienkę i od razu się zdecydowałam. Moja mama i siostra mało się nie
      popłakały jak mnie zobaczyły. Zdecydowałam od razu ta suknia i żadna inna.
      Obsługa super i wybór świetny. Polecam całym sercem!
      • vanillka2 suknia slubna vanilla 05.06.10, 18:45
        Witam Forumowiczki :)
        Jesli zamierzacie kupic suknie slubna to polecam salon Vanilla w
        Koszalinie. Ja wlasnie tu znalazlam moja wymarzona:) Chodzilam po
        wielu salonach i wlasciwie w tym Koszalinie wszedzie to samo, a ja
        nie chcialam miec oklepanej sukienki;)Trafilam na promocje i
        dostalam welon gratis wiec calkiem spoko. A jak wasze poszukiwania?
        Podzielcie sie wrazeniami ;)
        • kasiam123 Re: suknia slubna vanilla 08.06.10, 21:23
          hej dziewczynki:)
          jak tam wasze wybieranie sukni slubnych. ja juz kupilam :) mam
          piekna suknie sposabella 602 z salonu vanilla na kaszubskiej w
          koszalinie. za suknie z welonem zaplacilam 2750 wiec w porownaniu do
          innych salonow to wydaje sie okazyjnie. polecam:) pozdrawiam
      • zeber_ka Re: Suknie ŚLUBNE 14.07.10, 23:56
        Ja swoją suknię szyłam w Ines na Kaszubskiej i bez kilku drobiazgów
        byłam zadowolona. Suknia profesjonalnie wykonana, oryginalna, ładna.
        Panie dobrze doradzają.
        Pozytywnie wspominam też Annais Bridal na rogu jakby na przeciwko
        Dubois, to chyba plac gwiaździsty. Stamtąd była moja druga
        faworytka, miła obsługa.
        Później jak już miałam kupioną suknię otworzył się salon na
        Kaszubskiej w podwórku tam gdzie ten duży second hand, bodajże
        Vanillia. Tam kupowałam mój stroik z woalką i obsługa tez super,
        suknie też wyglądały na ładne.
    • sukniehiszpanskie Re: Suknie Ślubne 13.09.10, 18:50
      Witam, zapraszam wszystkich do nowootwartego salonu sukien ślubnych i bielizny ślubnej w pasażu Millenium na I piętrze. Salon Mody Ślubnej oferuje sprzedaż ekskluzywnych hiszpańskich sukien ślubnych i wieczorowych dwóch hiszpańskich projektantów Manu Garcia i Higar Novias oraz przepiękną bieliznę ślubną, buty ślubne oraz dodatki.

www.beatastaszak.diseno.pl/
    • mitzi87 koszalińskie salony ślubne 17.01.11, 16:08
      Witam. Ponieważ rozpoczął się nowy "sezon ślubny" chciałam zachęcić wszystkie dziewczyny, które mają już przymiarki za sobą, do wpisywania opinii na temat koszalińskich salonów ślubnych a także sukien, cen, gdzie po prostu warto pójść, jakość obsługi, itp. Ja właśnie w tym roku będę miała swój wielki dzień i niedługo zamierzam wybrać się na poszukiwanie tej wymarzonej sukni. Myślę, że zakup sukni to poważna sprawa dlatego wszelkie uwagi lub pochwały na temat salonów będą tu mile widziane. Mam nadzieję, że ktoś się zechce odezwać i podzielić wrażeniami.
      • mikadus Re: koszalińskie salony ślubne 17.01.11, 17:47
        Jeżeli chodzi o poziom obsługi to w każdym salonie jest podobny. Nie spotkałam się nigdzie z niesympatyczną sprzedawczynią. Wszystko zależy od tego jakiej sukni szukasz. Są salony w których trzeba zamawiać suknię z czteromiesięcznym wyprzedzeniem więc jeśli planujesz ślub latem masz co raz mniej czasu. Tańsze suknie są na Piłsudskiego (między Kościuszki a Gwardii Ludowej), Na Kaszubskiej na Piętrze i na Dzieci Wrzesińskich (na piętrze). Troszkę wyższa półka to Anabella (w pasażu na przeciwko Cegielskiego), Vanilla na Kaszubskiej i Atelier Mara na rogu Piłsudskiego i Traugutta. Jeszcze drożej jest w Perfect Bride na Krzywoustego i w Agnes w Świdwinie. Jest jeszcze Fariage na Połczyńskiej (tam nie byłam więc nie znam cen). No i najdroższe w Koszalinie to Bella Donna na Drzymały i Diseno na I-go Maja. Te dwa ostatnie salony mają suknie hiszpańskich projektantów. Oczywiście wszystko zależy od tego co chcesz kupić i ile chcesz wydać. Nowe suknie w Koszalinie można kupić od około 1500zł (wyprzedaż z poprzednich sezonów) do 6000zł (droższych u nas nie spotkałam). Jeżeli chodzi o wyprzedaże to najlepszy okres jest od sierpnia do grudnia (teraz już w większości są suknie z nowych kolekcji).
      • aniulka76 Re: koszalińskie salony ślubne 17.02.11, 20:12
        Słyszałam, że Vanilla tylko do 15 lutego działa. Ten Salon na Piłsudskiego (stary) - naprawdę nic ciekawego, nie byłam w tych salonach z hiszpańskimi sukniami - nic więc powiedzieć nie mogę, podobały mi się bardzo trzy suknie w Anabelli (mają fajną nową kolekcję). To wszystko co mogę powiedzieć - jestem w trakcie poszukiwań. Przeznaczyłam na zakup sukni 2 - 2,5 tysiąca, więc nie wszystkie salony mogę odwiedzić....
        • sylwiaa27 Re: koszalińskie salony ślubne 23.02.11, 20:05
          Witam!ja szybko znalazłam swoją wymarzoną suknie ślubną.Słyszałam od znajomej,że na ul.Piłsudskiego Młoda Para są najpiękniejsze i niedrogie suknie.Poszłam i stwierdzam,że tam jest największy wybór w Koszalinie są tam suknie nowe i z komisu w bardzo dobrym stanie.Bardzo miła obsługa,mogłam spokojnie pochodzić sobie po salonie w sukniach,robić zdjęcia,panie dopasowały mi wszystkie dodatki do sukni buty,welony itp.Wybrałam piękną tiulową suknie i nie muszę przed ślubem się martwić,że przytyje czy schudnę bo panie robią przeróbki za które ja nie płace bo są w cenie sukni.W 100%polecam ten salon jestem zadowolona,szczęśliwa i znajomym tylko ten salon polecam.
          • kailua Re: koszalińskie salony ślubne 02.04.11, 17:32
            Ja również zakupilam juz swoja suknie slubna. W zasadzie juz w zeszłym roku.
            I moge ja odsprzedac po 10 sierpnia 2011 Suknia kosztowala blisko 3 tys . Odsprzedam za około polowe ceny. Do sukni dołącze welon i wszystkie dodatki jakie bede miala. Suknia w kolorze ecriu w stylu hiszpanskim. Falbany w 3 kolorach szampanskim ,ECURIE oraz białym.Suknia ma wszysta halke ,mozna włożyc w nią koło które również posiadam(lub tez z nigo zrezygnowac). Dzieki takiemu rozwiazaniu nie trzeba sie martwic kiedy podnosi sie suknie do góry ze halka zostanie na dole i bedzie ja widac razem z kolem (wyglada to fajnie na zdjeciach). Rozmiar sukni 36. zapraszam do obejrzenia. Suknia projektu Bartosza Wcisło firmy Vanilla Sposa

picasaweb.google.com/102835798644500896229/2Kwi2011?authkey=Gv1sRgCK7GxOPq_v6xEA&feat=directlink#5590997550259442610
            osoby zainteresowane prosze o kontakt mailowy suknia@poczta.onet.pl
            Oczywiscie posiadam do niej metki umowe kupna sprzedazy itp.
    • mikadus Suknia ślubna Demetrios, model 1409 23.02.11, 21:37
      Po 11 czerwca będę miała do sprzedania suknię ślubną firmy Demetrios, model 1409 kolekcja z 2011 roku. Suknia w kolorze białym, bez ramiączek (ramiączka są dołączone można doszyć). Suknia prawie cała jest z koronki. Górna część zarówno stanik jak i biżuteryjna ozdoba z kryształków bardzo ładnie podkreśla biust. Wymiary: 87 cm biust, 70 cm talia, 97 cm biodra, 168 cm wzrost + obcas. Cena do ustalenia. W salonie suknia kosztuje 3450 zł. Zdjęcia ślubne planuję między ceremonią a weselem więc plener nie będzie na tyle hardcorowy żeby zniszczyć suknię. Kontakt do mnie: mikadus@wp.pl. Zdjęcia w linku poniżej (na zdjęciu są ramiączka, bez nich suknia jest o wiele ładniejsza)
      www.lisaferrera2011.pl/suknia/1409
      • bozenkaa18 o salonach 24.02.11, 11:32
        Witam!Ja również kupiłam suknię w salonie ślubnym na Młoda Para na Piłsudskiego 21 firmy Sincerity.Jestem bardzo zadowolona z obsługi która jest profesjonalna i bardzo miła.Dostałam wszystkie dodatki do sukni gratis.Salon jest przepiękny możliwość robienia zdjęć i przymierzania wielu sukienek.Suknię wstawiłam w tym salonie do komisu i sprzedała mi się już po czterech miesiącach.Jestem naprawde zadowolona i naprawdę polecam ten salon.Bardzo duzy wybór sukien.
    • anna.17 Re: sunkie ślubne 17.06.11, 22:56
      ja kupowałam w salonie atelier-mara suknie i właścicielka jest ok nawet do domu mnie przyjechała ubrać niewiem dlaczego taka opinia ja niemam nic do zarzucenia jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam gorąco
      • moniksa81 Re: sunkie ślubne 18.06.11, 17:19
        też kupowałam swoją suknie ślubna na piłsudskiego w atelier mara i byłam zadowolona. Wszystko bylo tak jak nalezy, sukienka była na czas w odpowiednim rozmiarze, a włascicielka jest wporządku, pomorze i doradzi jak trzeba. także dziwi mnie ta negatywna opinia
        • gosiaknop11 Re: sunkie ślubne 18.06.11, 19:55
          nie powiem...na samym początku była swietna,przemila...ale potem dała ciała na całej lini...niestety!słyszałam też kilka złych opini....dobre też...każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie,prawda?pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka