Gość: marcin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.04, 16:01 po przeczytaniu tego artykułu niedaje mi spokoju jedna rzecz.stocznia sprzedała ten statek za 54 mln dolarów to w takim razie gdzie podziały sie pieniądze?????????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj