Dodaj do ulubionych

Chrzest "Bow Springa"

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.04, 16:01
po przeczytaniu tego artykułu niedaje mi spokoju jedna rzecz.stocznia
sprzedała ten statek za 54 mln dolarów to w takim razie gdzie podziały sie
pieniądze??????????
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka