blackexit
29.10.04, 09:41
za kurierkiem:
WYSTAWA "Papierowi żeglarze", efekt dorocznych plenerów artystycznych w
Połczynie Zdroju, zainaugurowała wczoraj działalność Galerii Wojewody w
odnowionym holu pierwszego piętra Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.
dlaczego mysle ze na tym nowa galeria zakonczy swoja dzialalnosc?
pozdrawiam black