03.02.05, 22:24

chcialabym kupic w internetowym sklepie wozek tutek sebek lukas.
czy wiecie gdzie w sz-nie mozna obejrzec te wozki? bylam w olence i tato- nie
ma. czy warto jechac do hurtowni za odre??

drugie pytanie: jedna z Was polecala stanik do karmienia czarny naturany.
Gdzie w Sz-nie moge go przymierzyc???

bede wdzieczna za pomoc.
pozdr
magda, 32 tc
Obserwuj wątek
    • kropka1907 Re: ZAKUPY 04.02.05, 11:45
      Byłam ostatnio w dwóch hurtowniach na prawobrzeżu (Boboland i bebe Club) Wybór
      wózków jest naprawdę duży. W Bobolandzie (za Realem na terenie PHS)było dużo
      polskich i w miarę niedrogich wózeczków. Tutek też był (nie wiem czy akurat
      model sebek lukas), oprócz tego wózki Polaka, Wiejar, Mikrus, Implast. Całkiem
      sporo wózeczków jest w sklepie Kajtuś na Ku Słońcu. Co prawda jest tam mała
      powierzchnia wystawowa i mają po 1,2 egzemplarze z danej firmy ale za to jest
      możliwość wybrania określonego koloru wózka z katalogu (albo na podstawie
      próbek materiałów)i wtedy zamówią Ci taki jaki chcesz. I ceny w porównaniu do
      Bobolanu i Bebe Clubu są niższe (np wózek Implastu był tam tańszy o 120 zł).
      Ja też jestem na etapie wybierania wózka - ciężka sprawa...
      Kropka i synuś
      • mazuba Re: ZAKUPY 04.02.05, 14:00

        a kajtus gdzie jest?? w ktorym miejscu na ku sloncu?
        dzieki za pomoc, wybiore sie w takim razie za odre poogladac:)))
        pozdr
        magda 32 tc
        • kropka1907 Re: ZAKUPY 04.02.05, 17:57
          Kajtuś jest zaraz za paskudnym skrzyżowaniem ulic Ku Słońcu, Europejskiej i
          Derdowskiego. Jadąc z miasta trzeba minąć cmentarz, potem ciągle prosto i za tą
          krzyżowką po prawej stronie jest dość nowy 4 piętrowy budynek mieszkalny - na
          dole są sklepy - m.in. Kajtuś. W sumie jest to spory kawałek przed Castoramą.
          pozdrawiam
          Kropka i synuś
          • mazuba Re: ZAKUPY 04.02.05, 20:01

            oki, dzieki:)
            pozdr
            magda, 32 tc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka