absztyfikant 16.02.05, 04:18 serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,2554555.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
absztyfikant A oto zdjęcie partyjnego aktywu 16.02.05, 07:11 forum.emiasto.com.pl/files/PMB.JPG Odpowiedz Link Zgłoś
henio56 Partia Moherowych Beretów - PMB 16.02.05, 09:49 PMB-nawiedzeni przetłumaczą ten skrót jako Partia Matki Boskiej, he,he. Ciekawym zjawiskiem jest , przymusowe logowanie się, gdy chodzi o tematy kościelne. Odpowiedz Link Zgłoś
zaczepialski zakładam fabrykę mocherowych beretów :-))) 16.02.05, 10:00 nowa moda nadchodzi :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamoniowa Re: Niech żyje nowa partyja !!! IP: 212.244.77.* 16.02.05, 09:57 kolejna wersja narodowego socjalizmu? Odpowiedz Link Zgłoś
0rhplus Re: Niech żyje nowa partyja !!! 16.02.05, 10:12 Nie naśmiewałbym się, ale zastanowił... Startowałem w ostatnich wyborach do Rad Osiedlowyh. I co? Choć osobiście rozniosłem kilka kilogramów ulotek, nie przebiłem się, gdyż nie było mnie na liście parafialnej "szanowanych mieszkańców dzielnicy" rozdawanej w dniu wyborów przez aktywistów PMB przed kościołem po każdej mszy św.. Przy obecnym nastawieniu do wyborów myślących trzeźwo, frekwencja jest do przewidzenia. A wtedy PMB może spłatać figla... Miej nas Boże w opiece przed ortodoksami religijnymi. Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Niech żyje nowa partyja !!! 16.02.05, 10:15 maryjniacy, wszechpolacy. lprowcy, endecy - ku..wa co się dzieje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamoniowa Re: Niech żyje nowa partyja !!! IP: 212.244.77.* 16.02.05, 10:36 Polska dla Polakow, to sie dzieje !!! Odpowiedz Link Zgłoś
henio56 ciekawe czy mogę być prawdziwym Polakiem 16.02.05, 10:57 mama ze wschodu ,tata z zachodu, antyklerykał, ateista, bezpartyjny, euroentuzjasta. Karwa, dobrze,że mam chociaż Kościuszkowski nos. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamoniowa i tu sie mylisz.... IP: 212.244.77.* 16.02.05, 11:11 henio56 napisał dobrze,że mam chociaż Kościuszkowski nos. Moj drogi, o tym to juz Ojciec Dyrektor zadecyduje , he he he Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Aska 16.02.05, 14:23 ja_aska napisała: maryjniacy, wszechpolacy. lprowcy, endecy - ku..wa co się dzieje? ''''''''''''''''''''''''''''''' Jak juz nie bedziesz mogla wytrzymac, to Cie zaadoptuje i wywioze do Szwecji. Bedziesz spala miedzy mna a zona.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J Re: Aska IP: 217.98.72.* 16.02.05, 14:30 Słusznie, chwaliła się gdzieś, że ma niezłe cycki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamoniowa Re: Aska IP: 212.244.77.* 16.02.05, 15:44 No i bardzo slusznie, bo swarozyc lubi sobie cycki poogladac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamoniowa Re: Niech żyje nowa partyja !!! IP: 212.244.77.* 16.02.05, 10:34 Sek w tym, ze ja sie nie nasmiewam, pozwolilam sobie na te uwage, poniewaz naduzywanie slowa "narodowy",skojarzylo mi sie z tym co mialo miejsce w ubieglym stuleciu u naszych sasiadow. Bardzo latwo dac ludziom pozywke wykorzystujac sytuacje i nimi manipulowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lan Niech żyje nowa partia! IP: *.fnet.pl / *.fnet.pl 16.02.05, 16:44 Sek w tym, że pożywkę i sytuację wytworzyły w Polsce dotychczasowe rządy. W Niemczech faszyzmowi wystarczyło 20% bezrobocie. Zmiany są potrzebne. Przegniły dom lepiej nieraz podpalić, aniżeli czekać, aż się zawali na głowę. Dlatego czynnie poprę nową partię, chociaż nie lubię klepać zdrowasiek, a do kościoła chodzę raz na kilka lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyknajak Re: Niech żyje nowa partia! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.05, 17:34 Nie mówię, że bardzo popieram ten pogląd. Jednak logika w tym jest ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamoniowa Re: Niech żyje nowa partia! IP: 62.69.200.* 16.02.05, 21:33 Czy popierasz kazda nowa partie? Przeciez kazda z nich rzuca na zer motlochowi te sama kaszanke. Wszyscy chca nowej silnej Polski, beda walczyc z bezrobociem, uzdrowia sluzbe zdrowia, zlikwiduja korupcje itp.itd. Powiedz, ile z tych obietnic, zostalo zrealizowanych przez jakakolwiek partie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyknajak Partia z błogosławieństwem ojca dyrektora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.05, 10:21 Cała zaściankowa, zacofana Polska. Takie ich prawo. Określam ten ruch jako bolszewizm rzymsko-katolicki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: be Re: Partia z błogosławieństwem ojca dyrektora IP: *.eu.org / *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.05, 12:27 dobrze że jeszcze nie musimy im wtórować okrzykiem-NIECH ŻYJĄ NIECH ŻYJĄ NIECH ŻYJĄ..A M E N ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marian Paździoch Re: Partia z błogosławieństwem ojca dyrektora IP: 62.69.200.* 16.02.05, 19:51 dlaczego niestosowne bluźnierstwa towarzyszą powstaniu nowej, być może jedynie sprawiedliwej parti? przecież nie wiecie jaka będzie? pogaństwo może się przefarbować? wierzący nie? mp. El Zayat: Jeżeli ktoś jest niewierzący nigdy nie wiadomo w co uwierzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 LPR się wali ,to trzeba zorganizować coś nowego IP: *.comnet.krakow.pl 16.02.05, 20:11 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=61&w=20190427&a=20190427 w Krakowie ćwierkają, ze ten szczecinianin wymieniony w artykule bedzie zakładał Partię Moherowych Beretów w Szczecinie. Odpowiedz Link Zgłoś